زمان کنونی: 1395/09/20، 02:23 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/04/18 05:41 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: آشنایی با انواع قلم موها وپدها در آرایشگری

سلام دوست عزیز در مورد سوال اولتون بورس لوازم آرایش تو تهران هم منوچهری هم خ مروی دوم اینکه شما که پوستتون چرب اصلا نباید از کرمهای گریم استفاده کنید چون این کرمها چربی بیشتری روی پوستتون ایجاد کرده و کرم از روی پوست پس میده بهتره از کرمهای استفاده کنید. که توش سیلیکون داره چون هم سبک و روی پوستتون سنگینی ایجاد نمیکنه وهم چرب نیست عزیزم برای استفاده کرم گریم ار پد لاتکس استفاده میشه برای شما کیک میکاپ گریماس هم می تونه خوب باشه زیرا از ماندگاری زیادیبرخوردار.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #12
1393/08/21 06:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/21 08:27 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

قلم موهای کم حجم بادبزنی (یا چتری) علاوه بر پاک کردن آرایش از روی صورت در گریم بالماسکه و ایجاد طرح و خطوط ونقطه در آرایش و گریم نیز استفاده میشوند
باینصورت که موهای قلم مو رو نمدار میکنیم(سر قلم مو رو تو آب میزنیم) بعد از نمدار شدن، موهای قلم مو بصورت دسته های باریک به هم میچسبند حالا سر قلم مو رو تو مواد بالماسکه ویا سایه آکوا میزنیم و طرح و یا نقطه روی صورت و یا هر قسمت دیگه از بدن ایجاد میکنیم مثلا چندتا خط موازی با کشیدن قلم مو ایجاد میکنیم=)
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #13
1393/08/23 04:26 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

من به شما خواهر نازنینم توصیه میکنم اول با پوستتون اشتی کنید و بهش برسید.اونوقت پوست اماده ارایش میشه،اماده سازی پوست قبل از ارایش از اعمال مهم حیاتی به شمار میروند.شما اول باید با یک شوینده مناسب پوستتون پوست را شستشو دهید تا پوست چربی خودش را از دست بده و منافذ پوست بسته میشوند مثل ژل اکتی پور خیلی خوب جواب میده از کرم مرطوب کننده پوست چرب مدیلن هم برا مرطوب کردنش استفاده کنید،الته از سنتون اطلاعی ندارم اما سعی کنید که هر شب یه کرم شب استفاده کنید من ویتامین c سیگل را بهتون توصیه میکنم در مورد ارایش هم توصیه میکنم از محصولاتی که مناسب پوست چرب هست استفاده کنید،حتما هم مارک معتبری بخرید دیگه مشکلی نخواهیداشت،مثلا پنکیک خشک فلورمار،رژلب کلاسیک،کرم پودر اگزوویانس،ریمل هم کلاسیک سفید باشه برا خط چشم مایع از مای و از نوع مدادیش مداد کلاسیک خوبه ،اینها را اگر زدید دیدید دوباره ارایشتون شر میشه بهم بگید تا سطح بالاتر و قوی تری را بهتون پیشنهاد کنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انواع‌ مختلف خط چشم چه تفاوتی‌هايي با هم دارند؟ ترنم بهار 0 287 1394/03/17 05:44 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار
Smile انواع فن لعیا 8 2,963 1394/01/14 03:44 ب.ظ
آخرین ارسال: ne da
  وارد کننده انواع تاج عروس و گل سرهای جدید zarei 0 1,186 1392/11/28 07:22 ب.ظ
آخرین ارسال: zarei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.