زمان کنونی: 1395/09/18، 05:19 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/08/26 05:45 ق.ظ -
مه یاس آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: آموزشگاه گربم ومتعادل سازی عروس

باشه قبول عزیزدلم.واقعا خیلی دلم تنگ شده بود واسه اینجا یکم درگیر کارای ترجمه هستم.مترجم زبان انگلیسی هستم الان هم فصل ترجمه ها شروع میشه دوستان هرکس سوالی چیزی داشت در خدمتیم.ولی با این وجود آرایشگری رو خیلی خیلی بیشتر دوس دارم و با عشق انجام میدم.خب حالا گلم جواب سوال منو هم بدین دیگه یکی که چتدین سال پیش مدرک ارایش و پیرایش رو گرفته حالا بخواد مجوز بگیره واسه آرایشگاه باید دوباره بره اموزشگاه ه و دوره ببینه یعنی از اول؟اینجوری شنیدم از چند نفر میگفتن آیا صحت داره؟خیلی بده اگه اینجوری باشه

ارسال: #22
1392/08/26 01:15 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1392/08/26 05:45 ق.ظ)مه یاس نوشته شده توسط:  باشه قبول عزیزدلم.واقعا خیلی دلم تنگ شده بود واسه اینجا یکم درگیر کارای ترجمه هستم.مترجم زبان انگلیسی هستم الان هم فصل ترجمه ها شروع میشه دوستان هرکس سوالی چیزی داشت در خدمتیم.ولی با این وجود آرایشگری رو خیلی خیلی بیشتر دوس دارم و با عشق انجام میدم.خب حالا گلم جواب سوال منو هم بدین دیگه یکی که چتدین سال پیش مدرک ارایش و پیرایش رو گرفته حالا بخواد مجوز بگیره واسه آرایشگاه باید دوباره بره اموزشگاه ه و دوره ببینه یعنی از اول؟اینجوری شنیدم از چند نفر میگفتن آیا صحت داره؟خیلی بده اگه اینجوری باشه
مه ياس جون اگه مدرك آرايش و پيرايش قبل از سال 84-85 باشه مدرك تخصصي نمي خواد ولي خوب اگه تو اين مدت كار نكردي بايد يكم آپديت كني.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #23
1392/08/26 06:21 ب.ظ -
*شکوفه* آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

سلام دوستان اموزشگاها بعد اموزش مدرک هم میدن یا به فنی حرفه ای معرفی می کنن؟
گاهی وقت ها باید دستت را بزاری زیر چانه ات و به جریان زندگی فقط نگاه کنی

ارسال: #24
1392/08/26 06:43 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/26 06:46 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1392/08/26 06:21 ب.ظ)*شکوفه* نوشته شده توسط:  سلام دوستان اموزشگاها بعد اموزش مدرک هم میدن یا به فنی حرفه ای معرفی می کنن؟

بله آموزشگاه ها زیر نظر فنی و حرفه ای هستند ،کارآموز بعد از آموزش به فنی و حرفه ای معرفی شده و امتحان تئوری اونجا میده ، بعد از قبولی در امتحان تئوری ، امتحان عملی در آموزشگاه برگزار میشه ، حدودا دو ماه بعد هم مدرک از سوی سازمان فنی و حرفه ای به آموزشگاه ارسال میشه و تحویل کارآموز داده میشه .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #25
1392/09/16 02:41 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

دوستای گلم قول داده بودم از فنی حرفه ای بپرسم ادواریو،گفتن تهران ،کرج ،قم ادواری برداشته شده وبرگزار نمیشه.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #26
1392/11/19 01:26 ب.ظ -
پامچال آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

با سلام

دوستای خوبم ، من دوره آرایشگری و متعادل سازی رو رفتم و مدرک هر دو رو گرفتم. تصمیم دارم در سالی که پیش رو داریم به امید خدا آرایشگاه بزنم. اما قبلش میخوام یک دوره تخصصی (صرفاً عروس) پیش یه مربی خوب در غرب تهران برم. نه برای مدرک (چون اونو دارم )فقط برای کسب تجربه. میشه به من یه آموزشگاه با یه مربی خوب معرفی کنید؟

ارسال: #27
1393/07/10 09:08 ب.ظ -
nasim1823 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من شنیده بودم طره خیلی خوب تدزیس می کنه اما من کلاس گریمش رو پبت نام کردم چیزی یاد ندادن کلا سه تا مدل سایه یاد داد و ی پالت فن کریولاین و آندبیس کریولاین رو معرفی کرد اصلا هم بدرد بخور نبود البته میگن تو آرایشگاهشون تخصصی عروس یاد میدن 800تومان شاید اون خوب باشه اما کلاس گریم آموزشگاه مزخرف بود.

ارسال: #28
1395/08/22 12:43 ب.ظ -
mohadeseh.beheshti آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خانومای گل.من یه سوال دارم.من رشت زندگی میکنم. و میخوام واسه مدرک پایه ی متعدل ساز چهره زنانه و ارایشگرموی زنانه(شنیون) کلاس برم.اما نمیدونم کدوم اموزشگاه ها تو اینا مهارت دارن.لطفا کمکم کنید.واسه سه تا مدرک دیگم ارایشگاه مینا با مدیریت سهیلا رفتم واقعا اخلاقشون و سبک اموزششون بد بود که دیگه نرفتم.و دلزده شدم.الان نمیدونم کجا برم.لطفا کمکم کنین

ارسال: #29
1395/08/30 10:22 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1395/08/22 12:43 ب.ظ)mohadeseh.beheshti نوشته شده توسط:  سلام خانومای گل.من یه سوال دارم.من رشت زندگی میکنم. و میخوام واسه مدرک پایه ی متعدل ساز چهره زنانه و ارایشگرموی زنانه(شنیون) کلاس برم.اما نمیدونم کدوم اموزشگاه ها تو اینا مهارت دارن.لطفا کمکم کنید.واسه سه تا مدرک دیگم ارایشگاه مینا با مدیریت سهیلا رفتم واقعا اخلاقشون و سبک اموزششون بد بود که دیگه نرفتم.و دلزده شدم.الان نمیدونم کجا برم.لطفا کمکم کنین

واقعا سوال سختیه.متاسفانه تو رشت همه اموزشگاهها هنرجو رو به چشم رغیب خودشون می بینن. ولی بهتره شما یه اموزشگاه معتبر بری مدرکتو بگیری زیاد رو اموزششو حساب نکن. بقیش به استعدادت بستگی داره و بعد بهتره برای تخصص تهران بری
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گریم عروس berta 31 8,664 1394/07/13 07:50 ب.ظ
آخرین ارسال: الناز ق

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.