زمان کنونی: 1396/09/02، 06:28 ب.ظ

 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/07/26 02:28 ق.ظ -
Atina آفلاین
آرایشگر

**

ارسال‌ها: 7
تاریخ عضویت: آذر 1391
اعتبار: 0
 
آموزش آرایشگری در مالزی


آموزشگاه آرایش و پیرایش
مربیان این آموزشگاه دارای بیش از 25 سال سابقه کار در زمینه آرایش و پیرایش می باشند. از آنجایی که تکنیک های جدید کوتاه کردن، رنگ کردن و به طور کلی آرایش مو برای جشن های مختلف و عروسی و غیره از اروپا، سنگاپور، هنگ کنگ، تایوان و مالزی شروع می شود، آموزش در این منطقه برای شما بسیار مفید خواهد بود. در هفت سال گذشته این موسسه در سنگاپور فعالیت وسیعی را برای آموزش آغاز کرد و اکنون شعبه ای فعال در مالزی ایجاد کرده است.
آکادمی مو Clipso آموزشگاهی برای تمامی کسانی است که قصد دارند به طور خلاقانه با روشهای جدید آرایش مو، رنگ کردن، شنیون مو برای عروسی و روشهای جدید کوتاه کردن مو آشنا شوند . در این خصوص رشته ای را ایجاد نموده اند که به طور حرفه ای بر آرایش مو فعالیت دارد و در پایان مدرکی معتبر به شما اعطا می گردد.
آکادمی مو Clipso همیشه دورنمایی از تکنولوژی های جدید بر پایه تجهیزات آموزشگاهی را به شما یاد می دهد و روشها و تکنینک های به روز را به طور وسیعی در اختیار شما قرار می دهد.
در طول این دوره ، آموزش دهندگان با بهترین روشها مدیریت می شوند. ورود به این آموزشگاه شرایط و یا پیش زمینه ی خاصی ندارد و از تمامی افراد، کسانی که در ارایشگری هیچ تجربه ای ندارند تا افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند استقبال می کند.
در پایان فارغ التحصیلان توانایی این رادارند که هر مدلی را که در ذهن خود مجسم می کنند و یا می بینند بسیار راحت پیاده سازند. این آموزشگاه رشته های گوناگون حرفه ای با آخرین تکنیک ها را به دانشجویان آموزش می دهد.
در پایان دوره 6 ماه دانشجویان موفق به اخذ دیپلم از موسسه خواهند شد که اعتباری بر تجربه ای است که در این زمینه به دست آورده اند و در صورت تمایل طول 9 ماهه بعدی دیپلمی اخذ می کنند که به آنها مجوز برپایی سالن داده می شود و مشکلاتی که در این زمینه کاری با آن برخورد می کنند را به راحتی مدیریت کنند. برای آنهایی که تجربه مدیریت سالن های آرایش را دارند این دوره تنها 1 ، 2 و یا 3 ماه طول خواهد کشید . که آن به مواردی مانند کوتاه کردن مو، کوتاه کردن های پیشرفته، تکنیکهی رنگ کردن ، آ رایش موی عروس و ... می پردازد.
گریم make up
در این دوره با روشهای جدید گریم و آرایش صورت به صورت حرفه ای ، گریم عروس و گریم های برای عکس گرفتن و یا حتی فیلم آشنا می شوند.

تزئین ناخن Nail Art
در این حوزه دانشجویان با اصول ابتدایی مانیکور کردن ، معالجه امراض ناخن ، نقاشی های براق بر روی ناخن و تزئین ناخن و نقاشی های برجسته بر روی ناخن آشنا می شوندو سیستم های نوین این روشها را آموزش می بینند.
تسهیلات :
برای راحتی و آسودگی خاطر بیشتر دانشجویان بین المللی ، هتلها و خوابگاه هایی در نزدکی محل آموزشگاه در نظر گرفته شده است و محل هایی نیز در نزدیکی محل استراحت آنها برای خرید صبحانه و شام نیز وجود دارد.

آموزش به صورت تمام وقت:
دیپلم حرفه ای 10 ماه ( شامل آموزش در سالن و مدیریت سالن)
دیپلم آموزش پایه 8 ماه
دوره های کوتاه مدت مناسب برای افراد با تجربه کار
آشنایی با اصول ابتدایی کوتاه کردن مو (طول دوره 3 ماه)
آشنایی با کوتاه کردن مو به صورت پیشرفته (طول دوره 1 ماه)
روشهای جمع کردن مو برای عروسی (طول دوره 1 ماه)
روشهای بافتن مو (طول دوره 1 ماه)
آخرین تکنینک های رنگ کردن مو (طول دوره 2 هفته)

دوره 10 ماهه اخذ دیپلم حرفه ای PDC:
برای کسانی که آرزو دارند روش های حرفه ای Make up را یاد بگیرند و در فکر ایجاد سالن شخصی هستند دیپلم PDC یک ضرورت محسوب می شود. که در این دوره دانشجویان علاوه بر آشنایی با روشهای و مهارت آرایش مو مدیریت سالن های را نیز فرا می گیرند و با کار کردن در کارگاه ها روشهای و تکنیک ها حرفه ای را نیز فرا می گیرند و در مجموع فارغ التحصیلان به طور کلی آمادگی قرار گرفتن در محیط های کاری را نیز فرا می گیرند.
دوره 8 ماهه اخذ دیپلم حرفه ای FDC:
در این دوره دانشجویان تمامی روشهای نوین ارایش مو را از طریق تماشای فیلم ها و دمو های نمایشی یاد گرفته و با کار کردن بر روی مدلها در کارگاه های آموزشی و از یک هنرجو به فردی حرفه ای تبدیل می شوند.
دوره 3 ماهه اصول ابتدایی کوتاه کردن مو اخذ دیپلم BCC:
در این دوره فشرده داوطلبان تنها با اصول کوتاه کردن مو و سپس آشنایی با مدلها و تکنیک های پیشرفته آشنا می شوند و در پایان موفق به اخذ دیپلم BCC می شوند.
معرفی آموزشگاه
آموزشگاه Clipso آموزشگاهی است که با هدف آموزش به داوطلبان در تمامی سنین و به طور کلی تمامی افرادی که علاقمند کار کردن بر روی مو به صورت خلاق هستند ایجاد شده است . در این آموزشگاه افراد با روشهای پایه کوتاه کردن مو و رنگ کردن مو و بافتن و جمع کردن مو آشنا می شوند در این آموزشگاه با آخرین تکنیک ها روبرو می شوید.
امکانات
این آموزشگاه در کوالالامپور واقع شده است به طور کلی دارای دو مرکز است :
شماره یک در مرکز خرید برجایا
محلی با بیش از 3000 متر مربع وسعت که برای آموزش بیش از 100 داوطلب فضا دارد ولی امکانات طوری طراحی شده که به راحتی 100 دانشجوی دیگر نیز می توانند در آن اقامت داشته باشند.
مکلان استراتپیک که در Golden Tringle مرکز توریست های مالزی واقع شده است و از ایستگاه منوریل Times Square تنها 5 دقیقه فاصله دارد.
تسهیلات وسیعی برای دانشجویان در فاصله بسیار کمی از محل در نظر گرفته شده است.
مرکز خرید جنوب شهر
این آموزشگاه محلی مشابه برجایا است که در حدود 100 دانشجو می توانند از امکانات و تسهیلات آن استفاده نمایند
مکانی قابل دسترس که از طریق بزگراه NKVE به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
در این شعبه محلهایی ویژه برای استراحت دانشجویان در نظر گرفته شده است و سالن های غذا خوری در فاصله بسیار اندک با آموزشگاه واقع شده است.
استانداردها
آموزشگاه Clipso برای دانشجویان بین المللی آزمون هایی برگزار می کنند و در پایان موفق به دریافت مدارک می شوند:
City and Guilds ( UK) Sijil Kemahiran Malaysia Certification ( Ministry of Human Resource Program ) Wella certification
دانشجویان پیش از خارج شدن از موسسه با تمامی تجربیان مورد نیاز به طور کامل آشنا می شوند و مهارت های لازم را در زمینه های مختلف کسب می کنند.
در این آموزشگاه کلیه آموزش های به زبان انگلیسی صورت می گیرد
خوابگاه نیز به هنرجویان بین المللی تعلق می گیرد
هزینه کلاسها :
برای یک دوره کامل 8 یا 10 ماهه دانشجویان موظف به پرداخت 6800 تا 11000 رینگت هستند.
دوره های فشرده کلاسها
دوره آموزشیطول دورهدیپلم فنی و حرفه ای9 ماه(آموزش کار و مدیریت در سالن)دیپلم پایه6 الی 7 ماه
دوره های کوتاه مدت برای افراد با سابقه کار
دوره آموزشی
طول دوره
کوتاهی (پایه)
3 ماه
دوره کوتاهی پیشرفته
1 ماه
دوره پیشرفته عروس
1 ماه
بافت (پایه تا پیشرفته)
2 هفته
تکنیکهای تخصصی فر
2 هفته
جدیدترین تکنیکهای رنگ
2 هفته
دوره دیپلم حرفه ای
این دوره 9 ماه مناسب برای کسانی می باشد که نیازمند آموزش به سبک حرفه های هستند و هدف آنها برپایی سالنی برای خوشان می باشد . در کنار دوره های پیشرفته آرایش مو، هنرجویان نحوه مدیریت سالن و دیگر موارد لازم را نیز می آموزند و تجربه لازم و تکنیکهای مدرن کار حرفه ای را فرا می گیرند و همچنین برای هنرجویان پیشرفته هتر دوره های کارآموزی نیز ارائه می شود.
دیپلم پایه
در این دوره 6 تا 7 ماه هنرجویان کلیه دوره های آرایش و پیراش آموزش داده می شود و برای کسانیکه از ابتدا قدم در این راه می گذارند مفید می باشد، هنرجویان از ابتدا تا مرحله حرفه ای پیش می روند.
این دوره 3 ماه فشرده برای کسانیکه دارای تجربه لازم در این حرفه هستند و فقط نیازمند گذراندن دوره های تکمیلی برای مهارت هر چه بیشتر می باشند بسیار موثر می باشد.

آرزوهای بزرگ باعث میشن قدمهای بزرگ بردارید.
پاسخ با نقل قول
 
موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش خصوصی مهارت های آرایشگری سالن زیبایی سحر 1 1,870 1391/07/10 03:57 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.