زمان کنونی: 1395/09/18، 01:18 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1393/03/23 03:28 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: آموزش اصلاح صورت و طریقه برداشتن مدلهای مختلف ابرو

ببخشیدسعیده خانم میشه هرمدل ابرویی روکه آموزش میدین.درآخر یه عکس چهره کامل بااون مدل ابرویی که آموزش دادین بذارید.منظورم هرعکسی که تواینترنت پیدامیشه یاهرجایی که خودتون سراغ داریدممنونم.

ارسال: #32
1393/03/24 01:31 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 01:34 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/03/23 03:28 ق.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  ببخشیدسعیده خانم میشه هرمدل ابرویی روکه آموزش میدین.درآخر یه عکس چهره کامل بااون مدل ابرویی که آموزش دادین بذارید.منظورم هرعکسی که تواینترنت پیدامیشه یاهرجایی که خودتون سراغ داریدممنونم.
اگر مقدور بود رو چشمم عزیزم.

(1393/03/22 06:30 ب.ظ)goliya نوشته شده توسط:  سلام می خوام ی ابروی صاف وروبه بالا بردارم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنیدممنون
خانمم به زودی نحوه برداشتنش رو براتون میذارم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #33
1393/03/24 01:50 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

سلام عزيزم ميخواستم بپرسم چيكار كنيم كه زير ابرو موقع برداشتن گرد نشه وچي باعث گرد شدن زير ابرو ميشه؟سپاس

ارسال: #34
1393/03/24 08:27 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 01:44 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/03/24 01:50 ق.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  سلام عزيزم ميخواستم بپرسم چيكار كنيم كه زير ابرو موقع برداشتن گرد نشه وچي باعث گرد شدن زير ابرو ميشه؟سپاس
الناز جان این مشکل شما دو حالت دار در حالت اول اینکه شما هنگام برداشتن ابرو در در نیمه قسمت دوم تا اوایل قسمت سوم ابرو انحناء ایجاد میکنید که این انحناء باعث میشه ابرو گزد بشه یا اینکه انحناء از قبل ایجاد شده رو از بین نمیبرید و روی همون خط قبلی دوباره ابرو را برمیدارید خوب اگر حالت اوله که عزیزم برای صاف برداشتن یه ابرو بهتر که تارهای یک به یک از کنارهم کم بشه از تاج تا دم بدون هیچ انحنائی(بزودی آموزش ابروی صاف یا هشتی رو میذارم)اما بعضی وقتها هم یه مشتری میاد و یه ابروی صاف از شما می خواد شما به خط ابروش نگاه می کنید میبینید از قبل انحناء ایجاد شده و هی تکرار شده تا یه ابروی زاویه دار بوجود اومده حالا شما بایدبرای صاف برداشتن این ابرو چیکار کنی؟اولین کاری که می کنی اینکه به قسمت زاویه دار یا انحناء ابرو اصلا کاری نداری و از تاج ابرو شروع می کنی به برداشتن یک به یک تارها از کنار و از پشت تا برسی به قسمت انحنا همون جا ابرو رها کن و برو به انتهای ابرو از انتها شروع کن وباز برگردبه سمت قسمتی که انحنا داره باز یک به یک کم کن و اصلا به انحنا دست نزن عزیزم اینطوری شما یه ابروی گرد رو تبدیل میکنی به یه ابروی صاف.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #35
1393/03/25 10:29 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/25 10:37 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

صاف دم کوتاه :

در این مدل همونطور که در عکس کاملا مشخص است از نقطه 90درجه برداشتن ابرو رو شروع می کنیم تارها را بصورت ردیف از کنار و پشت یکدیگر کم می کنیم و رفته رفته یک خط با زاویه 45 ایجاد میکنیم فرا موش نکنید کم کم دست را رو به بالا حرکت می دهید(این در صورتی است که هیچ گونه انحنائی از قبل در ابروی مشتری ایجاد نشده باشد).بلعکس در مدلهایی که انحناء وجود دارد و مشتری درخواست یک مدل صاف را دارد شما از نقطه 90 درجه ابرو شروع به برداشتن می نمائیدتوجه کنید که به آن قسمت از ابرو که در برداشتن های قبلی انحنا ایجاد شده دیگر نبایددست زد آن قسمت را به حال خود رها کرده و فقط از ابتدا تا نقطه قبل از نحنای ابرو و ازنقطه بعد از انحنا تا دم ابرو را بردارید در این صورت شما انحناء ابرو را ازبین می برید ویک خط صاف تشکیل میدهید.در ابن مدل شیب خط مستقیم و رو به بالا می باشد در عکس زیر خط بنفش نشان دهنده خطی باشیب 45 درجه می باشد و همانطور که ملاحظه می کنید خط قرمز که خط ابروست موازی خط بنفش است در این مدل 3 قسمت ابرو در یک راستا تنظیم می شودوهیچ گونه انحنائی در هیچ یک از نقاط وجود ندارد و بالاترین نقطه ابرو انتهای ابرو یا دم آن می باشد.این مدل مناسب صورتهای بیضی شکل می باشد
[img][تصویر:  ar4-1605.jpg][img][/img][img]نکته: حتما به مشتری خود گوشزد کنید برای این مدل امکان اینکه ابرو نازک گردد زیاد می باشد[/img]
[تصویر:  CYMERA_20140615_001112.jpg][/img][/img]
[/size][/color][img][img][/img]
در این نمونه همونطور که می بینید انحنائی در ابرو وجود نداره پس از ابتدای ابرو شروع می کنیم و ازکنار و پشت تارها را برمیداریم و دست خود را رو به بالا حرکت می دهیم.

[تصویر:  290.png]

در این نمونه انحنای بوجود آمده در ابرو را همانطور که گفتم (بوسیله برداشتن تارها از ابتدا تا نقطه شروع انحنا و از پایان انحنا تا دم ابرو)از بین میبریم.

[تصویر:  190.png][/img]

نمونه های از این مدل ابرو

[تصویر:  untitled.png]

[img][تصویر:  20140606_124913-1-1.jpg][/img]

[تصویر:  90.png]

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #36
1393/03/27 01:19 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

راسته کوتاه:

برداشتن این مدل دقیقا همانند مدل قبلی می باشد با این تفاوت که در این مدل تارهای ابرو بصورت ردیفی و فقط از کنار هم کم میشه ودیگه نیازی به کم کردن تارها از پشت نیست زیرا در این مدل ابرو تخت تخت می باشد و خط ابرو هیچ گونه زاویه ای ندارد(به اصطلاح مدل دخترانه) انحنا در این مدل ابرو بسیار کم و در قسمت انتهایی سوم ابرو (قبل از دم ) می باشد این ابرو مناسب ترین فرم ابرو برای صورتهای کشیده یا به اصطلاح دراز می باشد زیررا تخت بودن مدل ابرو از کشیدگی صورت می کاهد.
[تصویر:  ar4-1605.jpg]

[تصویر:  CYMERA_20140617_120941.jpg]

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #37
1393/03/29 06:41 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

مربی محترم میشه مدل بعدی روهم آموزش بدید؟من ازهمه تاپیک پرینت گرفتم.سراپامنتظرم

ارسال: #38
1393/03/29 07:23 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/29 07:26 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

عزيزم براي زاويه دارشدن زير ابروها چه كنيم؟(به چه صورت زيرابروها رو برداريم)ممنون از راهنماييهات

ارسال: #39
1393/03/31 01:34 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/31 01:37 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/03/29 07:23 ب.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  عزيزم براي زاويه دارشدن زير ابروها چه كنيم؟(به چه صورت زيرابروها رو برداريم)ممنون از راهنماييهات
الناز جون هر ابرویی زاویه خاص خودش رو داره اگر دقت کرده باشی من در تصاویر زاویه ابرو رو بر اساس فاصله خط قرمز و بنفش در نظر می گیرم و در اولین ابرویی هم که توضیح دادم گفتم اگر تشخیص زوایا براتون مشکلا بنا به مدلی که مشتریتون انتخاب می کنه اول خطش رو به وسیله یک مداد روی ابروی مشتری ایجاد کنید بعد شروع به برداشتن کنید اما اگر می خواهید بدون کشیدن خط و بر اساس زاویه این کار رو انجام بدید اول زاویه 90 درجه ابرو رو ایجاد کنید و بعد براساس زاویه 90 شروع به برداشتن کنید همیشه تاکید میکنم تارها تک به تک واز کنارهم و باز بسته به مدل از پشت یکدیگر بردارید همینطور که بر میدارید در نظر بگیرید خط اریب ابرو در چه حدی متمایل میشه تا جایی که می تونید از نازک کردن ابرو بپرهیزد عزیزم آموزش ابروها رو از اول مطالعه کنید و زاویه هر ابرو رو یادداشت برداری کنید با چند بار مرور زاویه مختص هر ابرو رو از بر میشید اینطوری هنگام برداشتن می دونید خط هر ابرو تا جه اندازه ای اریب کنید اگر بازهم سوالی بود بنده در خدمتم.موفق باشید

(1393/03/29 06:41 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  مربی محترم میشه مدل بعدی روهم آموزش بدید؟من ازهمه تاپیک پرینت گرفتم.سراپامنتظرم
حتما عزیزم بزودی مطلب بعدی رو میزارم.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #40
1393/03/31 01:20 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/31 01:21 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

ابروی کمونی:

در این مدل پس از ایجاد زاویه 90 در تاج ابرو از تارهای ابتدایی ابرو شروع به ایجاد شیب در خط ابرو نمایید این کار را از نقطه آغازین ابرو انجام دهید دو سه تار اول ابرو را بصورت ردیف از کنار یکدیگر کم نمایید و بعد از آن شروع به ایجاد شیب در خط ابرو نمایید به این صورت که تارها را از پشت یکدیگر کم کنید طوری که برای مثال در قسمت نخستین ابرو یک رج از ابرو کاسته شود رفته رفته در قسمت دوم دو رج در انحنا سه رج و این سه رج را تا پایان ادامه دهید.با دقت در عکس می توان فهمید زاویه خط این ابرو 45 درجه می باشد (فاصله خط بنفش و قرمز که بصورت موازی بر روی هم قرار گرفته اند) و شیب آن از نقاط اولیه ابرو آغاز شده(یعنی کم کردن نخستین تارها از پشت یکدیگر) انحنای این ابرو از نقطه 1/2 قسمت دوم ابروآغاز شده و تا اوایل قسمت سوم ابرو ادامه پیدا کرده است (با خط آبی مشخص شده)
این ابرو مناسب صورتهای زاویه دار(مربعی ) می باشد زاویه ی ابرو می تواند زوایای صورت را تنظیم کند.(این مدل از ابرو شباهت فراوانی با ابرو هلالی دارد در نظر داشته باشید نقطه انحنای دو ابرو متفاوت می باشد با شناخت دقیق هر دو مدل می توانید در برداشتن این مدلها صحیح ت عمل کنید و این دو را با یکدیگر اشتباه نگیرید)

[img][تصویر:  ar4-1608.jpg][/img]
[تصویر:  20140621_113750.jpg]

[تصویر:  CYMERA_20140606_132429.jpg]

[تصویر:  20140606_120044-1(1)-1.jpg]

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش فر کردن مژه ها بوسیله مواد سعیده بانو 5 6,635 1395/09/02 02:56 ب.ظ
آخرین ارسال: zaynabmehdian@ymail.com
Heart روش صحيح ايجاد سايه روشن صورت هانیه خوش نژاد 89 21,763 1395/05/16 02:30 ق.ظ
آخرین ارسال: Ghazalehebj
  رنگ ابرو در گریم عروس سایه روشن 21 12,741 1395/04/17 05:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Marias
  تاتو یا هاشور ابرو mojgan.wien 74 34,588 1395/02/12 11:15 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  هاشور ابرو ( تصاویر کار ) misii 24 8,344 1395/02/03 08:26 ب.ظ
آخرین ارسال: سارااای
  آموزش اکستنشن مژه **مهتا** 4 1,122 1394/09/18 01:23 ق.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت
Smile اشتباهات رایج در آرایش ابرو را بدانید! ترنم بهار 1 1,232 1394/08/29 02:46 ب.ظ
آخرین ارسال: رازی
  جديدترين مدل ارایش صورت از ژرنال ميكاپ 1394 ترنم بهار 1 1,279 1394/08/29 12:45 ب.ظ
آخرین ارسال: رازی
  طراحی های عجیب و زیبا روی صورت خانومی 6 1,792 1394/07/26 05:56 ب.ظ
آخرین ارسال: زیبای خفته
Rainbow سایه انواع مختلف دارد *کدام مناسب تر است! سایه روشن 5 1,509 1394/05/13 12:12 ق.ظ
آخرین ارسال: sahar.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.