زمان کنونی: 1395/09/13، 05:49 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1393/09/28 01:35 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: آموزش اصلاح صورت و طریقه برداشتن مدلهای مختلف ابرو

(1393/09/26 11:55 ق.ظ)محبوبه 0629 نوشته شده توسط:  سلام میشه بی زحمت اصلاح ابرو به فرم گرد رو اموزش بدید منظورم اینه که چطوری میشه ابتدای ابرو را به فرم گرد برداشت؟ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید.اگه با تصویر باشه که خیلی خوب میشه

عزیزم برای میم کردن ابتدای ابرو از بالای تاج ابرو که بصورت مربع هست شروع به برداشتن کرده به سمت قسمت ابتدای تاج و قسمت گوشه پایین تاج منظورم حذف کردن گوشه های تاج و گرد کردن لبه ها هست.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #62
1393/12/09 01:49 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

(1393/03/20 12:13 ق.ظ)معصومه قربانی نوشته شده توسط:  سعیده گلم(این تعارف نیست واقعا گلمی)نمیتونم زیر ابرو بند بندازم مجبورم تیغ بزنم خیلیها هم راضی نیستن از تجربت روش خاصی هست بهم بگی یا فقط باید تمرین زیاد بکنم ممنونم ازت

دوست خوبم تو دوره های اموزشیمون من هم این مطلب رو به مربیمون گفتم و ایشون گفتن که بهتره از بند استفاده نشه در قسمت زیر پلک چوون به مرور زمان با عث میشه پلک پوستش کشیده بشه و حالت افتادگی ایجاد بشه بهتره با موچین خودمون اضافه ها رو برداریم شاید یکم زمانبر باشه و یه تیغ هم پشت پلک بکشیم البته همونجور که سعیده بانو جان فرمودن بند انداختن زیر ابرو واقعا کار سختیه و نیاز به تمرین داره
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #63
1393/12/11 01:31 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/12/09 01:49 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  
(1393/03/20 12:13 ق.ظ)معصومه قربانی نوشته شده توسط:  سعیده گلم(این تعارف نیست واقعا گلمی)نمیتونم زیر ابرو بند بندازم مجبورم تیغ بزنم خیلیها هم راضی نیستن از تجربت روش خاصی هست بهم بگی یا فقط باید تمرین زیاد بکنم ممنونم ازت

دوست خوبم تو دوره های اموزشیمون من هم این مطلب رو به مربیمون گفتم و ایشون گفتن که بهتره از بند استفاده نشه در قسمت زیر پلک چوون به مرور زمان با عث میشه پلک پوستش کشیده بشه و حالت افتادگی ایجاد بشه بهتره با موچین خودمون اضافه ها رو برداریم شاید یکم زمانبر باشه و یه تیغ هم پشت پلک بکشیم البته همونجور که سعیده بانو جان فرمودن بند انداختن زیر ابرو واقعا کار سختیه و نیاز به تمرین داره

سپینود جان درسته خانمی منتها بعضی موها بقدری نازک و ریز هستن که با موچین قابل برداشتن نیستن و در نظر داشته باشید شما ممکن دو مشتری در حال انتظار داشته باشید که به این شکل شما باید خیلی زمان صرف اینکار بکنید و اینکه مشتری ها حذف بند زیر ابرو رو یه ایراد می دونن پس بهتره برای نشون دادن مهارت خودتون یه بند مختصر برای زیر ابرو داشته باشید=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #64
1393/12/11 12:18 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

بسیار ممنون از راهنمایی های سععیده بانوی عزیز

ارسال: #65
1394/03/06 06:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/07 09:30 ب.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

دوستان عزیز ما در دوره های اموزشیمون بهمون گفتن که میتونیم ابر یکسانتی رو از بازار تهیه کنیم و یه ابروی شلخته روی اون ابر بکشیم و فرم ابرو رو روش اصلاح کنیم تا دستمون برای اصلاح ابرو به فرم های متفاوت عادت کنه شما هم میتونید از این روشش استفاده کنین من خودم به شخصه از این روش اموزشی راضی بودم

ارسال: #66
1394/03/09 04:16 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام دوستان می تونید برای اینکه در ابرو برداشتن ماهر بشید روش پیشنهادیه منو انجام بدید.
من به کارآموزان مقدماتی و پیرایشگر ابرو وصورتم می گم برای شروع دوره برای خودشون 40 سانت مخملی که توی لحاف ها استفاده می شه بخرن. مخملی که پرزاش سست هستند و با موچین راحت کنده می شن. بیشتر می گم رنگ زردشو بگیرن که روشن باشه
بعد ده تا ابرو مدلهای مختلف براشون می کشم.برای کشیدن دو تا ابرو هم پارچه رو از وسط تا می کنم و کاغذ کاربن می ذارم تا اونطرف هم بیوفته و راحت بکشم و باید با موچین دورشو تمیز کنن و جفت کنند.
بعد می گم ده تای دیگه خودشون بکشن و جفت کنن. و بعد 10 تای دیگه با کادر بندی بدون رسم ابرو باید بردارن یعنی یه مستطیل بکشن تقسیم بندی کنن و ابرو بردارن. و در آخر ده تای دیگه بدون کادر. اینجوری واقعا دستشون روون می شه. و کسای که مبتدی هستند واقعا دستشون راه میوفته.
ایشالا براتون مفید باشه
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #67
1394/03/09 06:02 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

روش بسيار عاليه. اتفاقا هنرجو ها هميشه براى پيدا کردن مدل مشکل دارن. اين روش خوبيه. فقط من متوجه نوع مخمل نشدم. مخمل لحافى؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #68
1394/03/10 12:25 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

بله عزیزم. از این مخمل ها که برای لحاف استفاده می شه. منظورم اون نوعیه که پرزهاش راحت کنده می شه. نه اون نوع که مثل جیر می مونه. به کارآموزام میگم موچین ببرن با خودشون یه گوشش رو تست کنن. اگه راحت در اومد بخرن اما اگه نه او مخمل به درد نمی خوره
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #69
1394/03/19 04:36 ب.ظ -
رها1366 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام عزیزان من یه سوال دارم
بعضی از آرایشگرا یه رنگ ابرویی استفاده میکنن که پوست زیر ابرو هم رنگ میگیره به یه عبارتی میگن خط انداختیم حالا میخوام بدونم از چه نوع رنگی استفاده میکنن در ضمن یه قهوه ای سوخته خوشکل میشه. تا یه هفته هم بیشتر دوام نداره

ارسال: #70
1394/03/19 05:49 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام. رنگ n3 یا n4 که n4 بهتره. حتما دور ابرو با وازلین خیلی با دقت چرب شود.
زیر نظر سارا وطن دوست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش فر کردن مژه ها بوسیله مواد سعیده بانو 5 6,580 1395/09/02 02:56 ب.ظ
آخرین ارسال: zaynabmehdian@ymail.com
Heart روش صحيح ايجاد سايه روشن صورت هانیه خوش نژاد 89 21,719 1395/05/16 02:30 ق.ظ
آخرین ارسال: Ghazalehebj
  رنگ ابرو در گریم عروس سایه روشن 21 12,707 1395/04/17 05:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Marias
  تاتو یا هاشور ابرو mojgan.wien 74 34,447 1395/02/12 11:15 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  هاشور ابرو ( تصاویر کار ) misii 24 8,285 1395/02/03 08:26 ب.ظ
آخرین ارسال: سارااای
  آموزش اکستنشن مژه **مهتا** 4 1,118 1394/09/18 01:23 ق.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت
Smile اشتباهات رایج در آرایش ابرو را بدانید! ترنم بهار 1 1,224 1394/08/29 02:46 ب.ظ
آخرین ارسال: رازی
  جديدترين مدل ارایش صورت از ژرنال ميكاپ 1394 ترنم بهار 1 1,270 1394/08/29 12:45 ب.ظ
آخرین ارسال: رازی
  طراحی های عجیب و زیبا روی صورت خانومی 6 1,792 1394/07/26 05:56 ب.ظ
آخرین ارسال: زیبای خفته
Rainbow سایه انواع مختلف دارد *کدام مناسب تر است! سایه روشن 5 1,507 1394/05/13 12:12 ق.ظ
آخرین ارسال: sahar.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.