زمان کنونی: 1395/09/21، 03:53 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/06/03 12:51 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

آموزش خرید موجودی و شارژ حساب کاربری

با درود بر شما کاربر گرامی سایت ;

در این بخش به آموزش شارژ حساب کاربری برای انجام عملیات مالی در انجمن می پردازیم ( توضیح اینکه عملیات مالی سایت شامل کمک به سایت ، دادن هدیه نقدی به سایر کاربران ، خرید آموزش و خدمات و ... می باشد ) . آموزش بسیار ساده و آسان است و هر کاربری به راحتی با داشتن یک حساب بانکی متصل به شتاب و رمز اینترنتی می تواند حساب خود را بصورت آنلاین شارژ کند و از امکانات غیر رایگان سایت استفاده کند .

مراحل انجام شارژ حساب کاربری :

1 - طبق تصویر زیر از بالای صفحه روی مدیریت مالی کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شوید . در قالب فعلی انجمن مدیریت مالی در قسمت بالای سایت سمت راست قرار دارد که ممکن است در آینده با تغییرات ظاهر سایت جابجا شود ولی همیشه نزدیک نام کاربری شما می باشد .

[تصویر:  1377515775191.jpg]

2 - با ورود به صفحه جدیدطبق تصویر زیر می توانید مبلغ مورد نظر خود را برای شارژ حساب کاربری خود وارد کرده و دکمه خرید را کلیک کنید تا به صفحه پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد وارد شوید .

[تصویر:  1377516182681.png]
3 - با ورود به صفحه پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد طبق تصویر زیر شما با وارد کردن شماره کارت بانکی خود ( همه بانک های متصل به شتاب ) و شماره cvv2 و رمز اینترنتی و تاریخ اعتبار کارت بانکی که روی کارت شما نوشته شده و نوشتن تصویر امنیتی که به شما نمایش داده می شود مراحل پرداخت خود را تکمیل کنید . بعد از انجام این کار در صورت درست بودن اطلاعات شما پرداخت با موفقیت انجام شده و صفحه ای مانند صفحه زیر خواهید دید :

[تصویر:  1377516981111.png]
4 - در نهایت برای تکمیل کار دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید تا به صفحه اصلی انجمن برگردانده شوید . کار تمام است موجودی شما به میزانی که شارژ کرده اید افزایش پیدا کرده است .

شما با شارژ موجودی حساب کاربری خود می توانید به سایر اعضاء سایت هدیه نقدی بعنوان تشکر بپردازید و یا مطالب غیر رایگان انجمن را خریداری نمایید .

توجه : در صورتی که رمز اینترنتی برای پرداخت آنلاین از روش بالا را ندارید می توانید مبلغ مورد نظرتان را به شماره کارت 5022291015766122 و یا شماره حساب 2468003232161 بانک پاسارگاد به نام حمید رضا فهیمی واریز کرده و کد رهگیری خود را بصورت پیام خصوصی از اینجا برای مدیریت سایت ارسال کنید تا در اسرع وقت موجودی حساب شما به اندازه مبلغ پرداختی افزایش پیدا کند . از توجه شما سپاس گزاریم .

از توجه شما سپاس گزاریم .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #2
1392/06/19 07:25 ب.ظ -
raziye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

شارژ حساب کاربری

ببخشید اگر ممکنه شماره حساب بدید که بتونم با موبایل بانک به حساب بریزم

ارسال: #3
1392/06/19 10:28 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

RE: شارژ حساب کاربری

(1392/06/19 07:25 ب.ظ)raziye نوشته شده توسط:  ببخشید اگر ممکنه شماره حساب بدید که بتونم با موبایل بانک به حساب بریزم
سلام
شماره حساب هم به ارسال اول اضافه شد .

ارسال: #4
1392/07/11 01:18 ق.ظ -
nel.aris آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: آموزش خرید موجودی و شارژ حساب کاربری

با سلام

پیش از هر چیزی ممنونم بابت آموزش ها و راهنماییهای مفیدتون . بعد اینکه من بارها سعی کردم حسابم رو شارژ کنم تا از آموزشهای غیر رایگان شما استفاده کنم ولی متاسفانه حتی گزینه ی مدیریت مالی برای من قابل مشاهده نیست . لطفا اگه ممکنه برای من علت این مشکل رو بگین . ظمنا لازمه که بدونین من آموزش رو بارها مطالعه کردم .

ارسال: #5
1392/07/11 04:05 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

RE: آموزش خرید موجودی و شارژ حساب کاربری

بخاطر قالب جدید بعضی قسمت ها تغییراتی داره . فعلا از اینجا می تونید انجام بدید .

اگه منوی کشویی سمت چپ که مربوط به پرکاربردها هست رو هم باز کنید گزینه دوم شارژ موجودی گذاشته شد .

[تصویر:  1380797066721.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش گذاشتن عکس در ارسال ها از طریق پیوست کردن . مدیر سایت 6 939 1393/03/04 07:06 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  آموزش تغییر سایز عکس برای ارسال در انجمن میرزانژاد 5 897 1393/01/25 07:37 ب.ظ
آخرین ارسال: sima25
  آموزش ثبت نام در سایت مدیر سایت 0 2,554 1392/04/12 07:02 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
سایه روشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.