زمان کنونی: 1395/09/14، 09:42 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #91
1393/01/20 02:41 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: آموزش کاشت ناخن

(1393/01/18 06:34 ب.ظ)عسل بانو نوشته شده توسط:  کاشت آینه ای چیه؟ میشه توضیح بدین؟
یه کلیپی هم دیدم کاشت دیپینگ بود ولی آخرای آخر رو خوب توضیح نداد اگه ممکنه اینم توضیح بدین میسی

به زودی در مورد کاشت آینه ای یه تاپیک ایجاد خواهیم کرد
در مورد کاشت دیپینگ هم روش کار به این صورته که از قلم استفاده ای نمیشه
مراحل کاشت رو تا قسمت تیپ گذاری پیش میبریم
و فقط از پودر و پرایمر استفاده میکنیم
به این صورت که پرایمر رو میزنیم روی ناخن و قبل از اینکه خشک بشه ناخن رو به صورت عمود توی پودر فرو میبریم
و بعد از اینکه ناخن رو بیرون میاریم پودر های اضافی رو میگیرم از کنار ناخن و دوباره پرایمر میزنیم و داخل پودر فرو میبریم
این عمل رو تا 5،6 مرحله که حجم ناخن به یه حجم منطقی و معقولی برسه پیش میبریم
و بعد سوهان کاریه لازم رو انجام میدیم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #92
1393/01/21 06:10 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/01/19 03:00 ب.ظ)nargesi نوشته شده توسط:  سلام خانومی عزیزم.
من تو ترمیم به چندتا مشکل برخوردم.ممنون میشم کمکم کنید
-برای شروع ترمیم از ریشه ناخن که بد رنگ شده و دالبر دالبر(دندانه دندانه) کار رو با سوهان کشی شروع کنم یا با نیپر این قسمتها رو ببرم؟اینو مربیم گفته!
-بعضی ار ناخنها که هوا هم نگرفته از کناره ها یه رنگ سبز زرد پیدا کردن که تا سر آزاد ناخن هم کشیده شده این بخاطر چی هست و موقع ترمیم باید چیکار کرد؟
-تو یکی از ناخنها کناره خط ناخن از سمت آزاد ناخن تقریبا همون جایی که ناخنها رو کوتاه میکنیم(از بیخ) یه ترک دیده میشه به طول 3 میلیمتر.نمیدونم چیکارش کنم؟کل ناخن رو بردارم یا همین یه تیکه رو ترمیم کنم؟آخه از نظر زمانی برداشتن این یه تیکه خیلی بیشتر وقتمو میگیره ولی مربیم اصرار داره ترمیم بشه!!
-ضخامت ناخنها زیاد بود و سوهان کشی خیلی مشکل علی رغم دقتم باز هم خط کاشت قبلی مشخص شد حتی از مایع محو کننده خط کاشتم استفاده کردم,سوالم اینه زمان ترمیم از کجا بفهمم که بعد از اتمام کار خط نمیفته آخه کاشت و کاملا هم سطح ناخن کرده بودم!
-در زمان ترمیم چقدر کاشت رو لایه برداری کنم؟آخه با گذاشتن مواد جدید ناخنها ضخیم میشن
با سپاس
سلام گلم
1 برای شروع ترمیم باید اول قسمت های هوا گرفته و دالبر دالبر رو خوب نازک کنی در حدی که وقتی خواستی با نیپر برشون داری به هوا گرفتن بیشتر ناخن دان نزنی
خوب نازکشون کن و بعد با نیپر ببرشون!
2 این اتفاق به خاطر خوب مراقبت نکردن که معمولا توی لاک زدن و یا برخورد دست با مواد رنگی یا خیلی چیزای دیگه بوجود میاد!اگر روی سطح ناخن خود مشتری باشه که احتمالا قارچه و اگر روی کاشت باشه دلیلش مراقبت کم و بد هستش
اگر روی کاشت رنگ سبز و زرد درومده باید با سوهان اون قسمتو خوب بتراشی تا از اون رنگ چیزی باقی نمونه و بعد ادامه ی کشت رو انجام بدی
3 باید همون قسمت رو برداری با سوهان،چون برداشتتن و دوباره گذاشتن ناخن برای دست مشتری ضرر داره و برای خودتون از لحاظ مواد به صرفه نیست
4 حجم ناخن باید یه حد معقول و منطقی باشه نه زیاد نازک و نه زیاد ضخیم
پس مقدار برداشتن ناخن کاشته شد از سطح ناخن به خودتون مربوطه
اگر حجم زیادی از ناخن برداشته شده باید وقت مواد گذاری یان مسئله رو بهش توجه کنین و مواد بیشتری بذارین و اگر برعکس حجم کمی برداشته شده از روی ناخن باید وقت مواد گذاری مقدار کمی مواد بذارین
این مسئله کاملا تجربیه

ارسال: #93
1393/01/26 02:51 ب.ظ -
angel آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

خانومی جونم ببین من همینطوری که به ناخنام لاک میزنم بعد یه بار حمام رفتن میره،میخوام این اتفاق نیفته،برق ناخنم اثر زیادی نداره،امتحان کردم لاک خوبم گرفتم،ماندگاریش بهتر میشه ولی بازم میره.
لاک روی کاشت ماندگاریش عالی میشه اصلا روی ناخنهای طبیعی اون طور نمیمونه،احتمالا مواد کاشت ماندگاریه لاک رو میبره بالا.
من یکی از ناخنامو کاشتم واسه تمرین ،لاکم اصلا نمیرفت ولی بقیه ی ناخنام همیشه لاکش پاک میشه.
اینو از آدمای دیگه هم شنیده بودم،خودمم که تجربش کردم...

ارسال: #94
1393/01/26 08:47 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

خوب اینکه مشخصه عزیزم
اگر دقت کنی وقتی لاک میزنی یا وقتی لاک رو با استون از روی کاشت پاک میکنی یه چسبندگیه خاصی پیدا میکنه!
اون چسبنگی نشون دهنده ی اینه که جنسش نسبت به این مواد عکس العمل نشون میده و وقتی لاک میزنی یه جورایی میچسبه به لاک
ولی ناخن اینطور نیست
موندگاری روی ناخن رو میتونی با برق ناخن کمی زیاد کنی
یا اینکه کلا از لاک جلیش استفاده کنی
این لاک تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه و با دستگاه ال ای دی خشک میشه و تنها راه پاک کردنش سوهان کشیه

ارسال: #95
1393/02/03 07:36 ق.ظ -
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

لطفا کاشت موقت یا همون ناخن مصنوعی رو که برا ی یک روزمراسم عروس میذارن رو یاد بدین .چه نکاتی رو باید رعایت کنیم؟

ارسال: #96
1393/02/03 12:24 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/03 12:29 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

ماریا جونم دوباره سلام عقشم شما برای چسبوندن ناخن مصنوعی برای عروس خانم اول باید ناخن های عروس خانم رو با لاک پاکن تمیز کنی تاعاری از هرگون کثیفی یا اضافات لاک باشه بعد ناخن های خود عروس روازته باید بگیری طوری که وقتی از قسمت کف دست به سر انگشتها نگاه میکنی هیچ گونه سفیدی که حاکی از وجود ناخن باشه نبینی خانمی فقط مواظب باش انگشت مشتری رو زخم نکنی بعد ناخن مصنوعی ها را از بسته دربیار ومتناسب با هر انگشت ناخن مخصوص خودش رو پیدا کن حتما باید سایز و فرم ناخن مصنوعی با سایز وفرم ناخن مشتری متناسب باشد ناخن ها را به ترتیب انگشتها مرتب روی میز کار بچین بعد روی هر ناخن را چسب زده و روی ناخن اصلی قرار داده طوری که قسمت دایره مانند ناخن بر زیر قسمت دایره ای ناخن مشتری( ناحیه ای که کوتیکول نام دارد) قرار گیرد در نصب ناخن ها دقت شود که بصورت صاف قرار داده شود بعد از اینکه ناخن مصنوعی را بر روی ناخن مشتری قرار دادید سطح ناخن را محکم فشاردهید و لحظاتی نگهدارید تا ناخن مطمئننا بچسبد عزیزم فراموش نکن چسب را به اندازه ای بزن که هنگام نصب نه به دست خودت بچسبه نه اینکه با ناخن مشتری فیکس نشه .

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #97
1393/07/02 11:50 ب.ظ -
tina031 آفلاین
عضو انجمن *

**

دوست عزیزم خسته نباشی..
من از مواد ترازونی استفاده میکنم.ظاهرامیگن پرایمر ترازونی ضدقارچ داره.راسته؟/واقعا به ضدقارچ نیازی نیست؟

ارسال: #98
1393/07/03 12:01 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

عزیزم ترازونی خودش چندین مدل مختلف پرایمر داره
باید از جایی که تهیه کردین بپرسین که نیازی به ضد قارچ هست یا نه

ارسال: #99
1393/07/03 11:38 ق.ظ -
kia na آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

(1393/07/02 11:50 ب.ظ)tina031 نوشته شده توسط:  دوست عزیزم خسته نباشی..
من از مواد ترازونی استفاده میکنم.ظاهرامیگن پرایمر ترازونی ضدقارچ داره.راسته؟/واقعا به ضدقارچ نیازی نیست؟

عزیزم ما رد حین کاشت حداقل دو مرتبه ضد قارچ میزنیم .پرایمری که ضدقارچ داشته باشه درصدش کمه و اونقدرها بهداشتی نیست.بهتره به صرفه بودن و کنار بذاریم و به بهداشت کار بیشتر توجه کنیم

ارسال: #100
1393/07/07 12:46 ب.ظ -
شیرین ثنایی آفلاین
کاربر انجمن

**

Sad RE: آموزش کاشت ناخن

سلام وقتتون بخیر.
من مشکلی که دارم اینه که ناخنی که میکارم بعد از یه هفته کامل بلند میشه, اول از مواد opi استفاده میکردم اما الان فکر کنم اسم موادم nec هست ولی پودرم هنوز opi الانم کم و بیش اون اتفاق میوفته ولی کمتر و مشکل دیگم اینه که وقتیم که ناخن میشکنه مثل کاشتهای دیگه که مواد میمونه روی ناخن نمیمونه و کل مواد کنده میشه. میشه راهنماییم کنید ؟ اسم مواد خوبم میشه بهم بگید ؟ واگه امکان داره لینک آموزشم برام بذارید؟
ببخشید خیلی سوال کردم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,406 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,776 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
  سئوال ( درباره کاشت ناخن ) yasi_m2005 600 103,442 1395/03/15 09:06 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 983 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,020 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,789 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,539 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,402 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,236 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,529 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.