زمان کنونی: 1395/09/20، 10:23 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1392/07/17 02:55 ب.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

RE: آموزش کاشت ناخن

چشم من حالا که فکر می کنم تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینکه شاید خیلی خوب خش ننداختم چون مراحل بعدی را به نظرم درست انجام دادم بعد عزیز اینکه هزینه باید بگیرم یا نه ممنون

ارسال: #52
1392/07/17 02:57 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

اون دوتا ناخن روبراش بذار دوباره
بدون هزینه
ولی در قبال اونی که شکسته مسئولیتی نداری
چون بهش گوشزد کردی
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #53
1392/07/21 10:04 ق.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام زیبا رو خانمی چند روز پیش راجب خانمی صحبت کردم که دوتا ناخنش افتاده نمیدونم یادتان امد بعد بهش گفتم بیا درست کنم ولی وقت نکرده بود تا دیشب که به من زنگ زد گفت سه تای دیگش هم افتاده که روهم رفته 5تا افتاده ودوتا سرش پریده دیشب خیلی فکر کردم سابقه همچین چیزی را نداشتم فقط همان چیزی که به شما گفتم شاید کم خش انداختم ولی اون هم برای 2تا ناخن امکان داشت ولی الان که بیشتر شده ؟بعد فکر کردم که من اون روز چه کارهایی کردم .اول که امد گفت که چون یک ماه است روی دستم این کاور است ورنگ زردچوبه گرفته کامل بردار من دستم را بشورم بعد از اول کاور کن گفتم باشه بعد من دستش را توی آب گرم ومواد مانیکور گذاشتم که ناخنش تمیز شه بعد گفت خیلی تمیز نشده من دستم توی آب و وایتکس بزارم که ناخنم خیلی سفید شود بعد ازاون دستش شست ومن مراحل کاور را انجام دادم حالا میشه افتادن از وایتکس باشه حدودا 10 دقیقه گذاشته بود ببخش پور چونگی کردم اول صبح مرسی عزیزم

ارسال: #54
1392/07/21 07:14 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/07/21 10:04 ق.ظ)مینوجون نوشته شده توسط:  سلام زیبا رو خانمی چند روز پیش راجب خانمی صحبت کردم که دوتا ناخنش افتاده نمیدونم یادتان امد بعد بهش گفتم بیا درست کنم ولی وقت نکرده بود تا دیشب که به من زنگ زد گفت سه تای دیگش هم افتاده که روهم رفته 5تا افتاده ودوتا سرش پریده دیشب خیلی فکر کردم سابقه همچین چیزی را نداشتم فقط همان چیزی که به شما گفتم شاید کم خش انداختم ولی اون هم برای 2تا ناخن امکان داشت ولی الان که بیشتر شده ؟بعد فکر کردم که من اون روز چه کارهایی کردم .اول که امد گفت که چون یک ماه است روی دستم این کاور است ورنگ زردچوبه گرفته کامل بردار من دستم را بشورم بعد از اول کاور کن گفتم باشه بعد من دستش را توی آب گرم ومواد مانیکور گذاشتم که ناخنش تمیز شه بعد گفت خیلی تمیز نشده من دستم توی آب و وایتکس بزارم که ناخنم خیلی سفید شود بعد ازاون دستش شست ومن مراحل کاور را انجام دادم حالا میشه افتادن از وایتکس باشه حدودا 10 دقیقه گذاشته بود ببخش پور چونگی کردم اول صبح مرسی عزیزم
سلام مینو جونم
آره یادمه
ببین فکر کن یادت میاد که دستاشو خوب خشک کردی یا نه؟
ضد قارچ زدی صبر کردی خشک بشه؟
البته من تاحالا پیش نیومده که به همچین موردی برخورد کنم
ولی میدونم نباید اجازه میدادی دستشو با وایتکس بشوره نه فقط به خاطر کاشت ناخنش
به خاطره اینکه وایتکس شوینده ی دست نیست
و به دست و پوستشو ناخنش آسیب جدی وارد میکنه
دستشو با صابون میشست و براش با ژل ضد افونی میکردی کافی بود
و اگر میخواست زردی از بین بره باید حدود 1 ماه به ناخنش استراحت میداد_شایدم بیشتر_بعد عمل کاور رو انجام میدادی
ولی مطمئنم بی تاثیر نبوده توی افتادن کاورها

ارسال: #55
1392/07/21 07:45 ب.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

عزیزم باورتون نمیشه آنقدر منتظرتون از صبح می امدم توی سایت که ببینم جوابم را دادید یا نه دیگه داشتم نگران می شدم که همه امدن ورفتن شما نیمدید خدا شما واسه ما کاربرا صحیح وسلامت نگه دارد راستش من گفتم توی وایتکس نزار گفت من هر موقعه که بخوام ناخن سفید داشته باشم این کار را می کنم ولی بعد ازاون تا به حال کاور یا کاشت نکرده بوده بعد عزیزم دستش خشک کردم وضد قارچ خوب زدم وخشک شد حالا عزیز به نظر شما من بقیه ناخنهایی که نیافتاده خودم بردارم وهمه را با هم دوباره بزارم چون میترسم اینها را که درست کردم اون یکی ها بیفتد شما چه نظری دارید عجب پروژه ای شد

ارسال: #56
1392/07/21 07:54 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/21 07:56 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/07/21 07:45 ب.ظ)مینوجون نوشته شده توسط:  عزیزم باورتون نمیشه آنقدر منتظرتون از صبح می امدم توی سایت که ببینم جوابم را دادید یا نه دیگه داشتم نگران می شدم که همه امدن ورفتن شما نیمدید خدا شما واسه ما کاربرا صحیح وسلامت نگه دارد راستش من گفتم توی وایتکس نزار گفت من هر موقعه که بخوام ناخن سفید داشته باشم این کار را می کنم ولی بعد ازاون تا به حال کاور یا کاشت نکرده بوده بعد عزیزم دستش خشک کردم وضد قارچ خوب زدم وخشک شد حالا عزیز به نظر شما من بقیه ناخنهایی که نیافتاده خودم بردارم وهمه را با هم دوباره بزارم چون میترسم اینها را که درست کردم اون یکی ها بیفتد شما چه نظری دارید عجب پروژه ای شد
مرسی گلم راضی نیستم اینهمه خودتو توی زحمت بندازی
من دانشجوام یه روزایی نیستم
مثلاامروز هم اتفاقی شد که اومدم
در مورد اون قضیه هم اگر از من میشنوی بهش پیشنهاد کن یه استراحت به ناخنش بده
و یه یک ماهی کاور نکنه ناخنشو
بترسونش و بگو امکان قارچ وجود داره و اگر گفت اشکالی نداره هشدار بده که بعدا امکان حساسیت فصلی وجود داره _حساسیت فصلی باعث میشه هر سال توی یه فصل خاصی ناخن میوفته کامل و دوباره در میاد و هر بار که درمیاد نازکتر از دفعه ی قبل میشه_و نکته ی دیگه اینکه ناخن قارچ زده سخت مواد رو روی خودش نگه میداره
اگر بازم گفت اشکال نداره کاشت رو انجام بده و بگو مسئولیتی نداری در رابطه با افتادن ناخن
این بار هم که میاد بازم تو مسئولیتی نداری وایتکس کارو خراب کرده
و بهتره که اون یکی هارو چک کنی ببینی موردی دارن یا نه_مثلا هوا گرفتن یا نه_بعد کاور کنی

ارسال: #57
1392/07/21 08:16 ب.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

عزیزم این دومین بار بوده که کاور کرده بعد از یکسال واصلا ناخن های خیلی خوب ومحکمی دارد واصلا مشکل قارچ هم نداشته مرسی از محبتتون

ارسال: #58
1392/07/21 08:20 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

خوب پس در این صورت اگر فکر میکنی مشکلی پیش نمیاد تصمیم با خودته
ولی کسی که ناخنش زرد میشه نشونه ی خوبی برای ناخن نیست... آسیب رسیده از طریق کمبود هوا هستش احتمالا

ارسال: #59
1392/07/21 08:41 ب.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

نه عزیزم خودش می گه من کتلت با زردچوبه درست کرده بوده بعد زیر ناخناش زردچوبه ای شده مرسی از توجه شما

ارسال: #60
1392/07/27 01:37 ب.ظ -
مینوجون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام خسته نباشید عزیزم مشتری که برایش کاشت انجام شده وبعد با انجام کار یکی از ناخنش بشکند هزینه با او است ؟بعد یک ناخن هزینه اش چهقدر است ؟بعد اگر کسی بعداز مدتی بخواهد کاشتش را بردارد هزینه آن چقدر البته می دونم منطقه ها فرق دارد ولی حالا معمولا از چه قدر شروع میشود برای هردو سوال لطفا بگید متشکرم خانمم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,427 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,786 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
  سئوال ( درباره کاشت ناخن ) yasi_m2005 600 103,961 1395/03/15 09:06 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 999 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,038 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,794 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,550 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,458 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,246 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,642 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.