زمان کنونی: 1395/09/20، 04:17 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/11/29 01:24 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: آيا مي دانيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای براق شدن رنگ مو به جای استفاده از واریاسیون نقره ای که با چند بار شستشو هم از بین میره میشه از یه مقدار خیلی کم از رنگ موی بژ استفاده کرد.برای از بین بردن مو خره مقدار گیاه شاه تره و روناس را در آب بجوشانید وبعد از 24 ساعت از صافی رد کنید وبه مدت نیم ساعت روی موها بزارید وبعد بشویید وهمچنین هنگام شستشوی سر استفاده از آب خیلی داغ ممنوع.Drunk

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #42
1392/11/29 03:46 ق.ظ -
havin آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

توی برنامه کیک چارلی که از کانال جم نشون میده تو یه قسمتش که رفته بودن آرایشگاه واسه رنگ مو در آخر دکلره کردن قبل از رنگساژ مقداری شیر روی مو ریخت گفت با این کار موی که اسیب دیده بهتر می شه. کسی تجربه ای داره چون خیلی گذرا و آنی توضیح داد بیشتر از این متوجه نشدم. دوستان کسی تا حالا امتحان کرده؟

ارسال: #43
1393/01/26 01:54 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

آیا کسی میدونه در زمینه آرایشگری گماژ و پتینه یعنی چه؟

ارسال: #44
1393/01/26 02:07 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

(1392/11/29 03:46 ق.ظ)havin نوشته شده توسط:  توی برنامه کیک چارلی که از کانال جم نشون میده تو یه قسمتش که رفته بودن آرایشگاه واسه رنگ مو در آخر دکلره کردن قبل از رنگساژ مقداری شیر روی مو ریخت گفت با این کار موی که اسیب دیده بهتر می شه. کسی تجربه ای داره چون خیلی گذرا و آنی توضیح داد بیشتر از این متوجه نشدم. دوستان کسی تا حالا امتحان کرده؟

آره منم دیدم . فکر نکنم ضرری داشته باشه شیر التهاب پوست سر رو هم میخوابونه
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #45
1393/01/28 07:34 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/01/26 01:54 ق.ظ)حبیبه نقی نژاد نوشته شده توسط:  آیا کسی میدونه در زمینه آرایشگری گماژ و پتینه یعنی چه؟
گماژ اسم دیگه اسکراب ه . فکر میکنم معادل فرانسویه اسکراب باشه . در مورد پتینه اطلاعی ندارم.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #46
1393/01/30 06:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/30 07:05 ب.ظ، توسط زهره61. دلیل ویرایش : )
زهره61 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

اگر ریمل و یا خط چشم مایعتون غلیظ و خشک شده مقداری مایع شستشوی لنز در آن بریزید تا مثل روز اولش بشه .
من سالی یه خط چشم موئی میخرم و هرروز هم ازش استفاده میکنم و فقط هفته ای 3-2 قطره مایع لنز بهش اضافه میکنم . هیچ تاثیری هم روی رنگش نداره و اصلا به کیفیتش لطمه نمیزنه.

(1393/01/28 07:34 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  
(1393/01/26 01:54 ق.ظ)حبیبه نقی نژاد نوشته شده توسط:  آیا کسی میدونه در زمینه آرایشگری گماژ و پتینه یعنی چه؟
گماژ اسم دیگه اسکراب ه . فکر میکنم معادل فرانسویه اسکراب باشه . در مورد پتینه اطلاعی ندارم.

عزیزم توی پیک برتر دیدم که یه سالنی نوشته بود پاک کردن رنگ شرابی از موها بوسیله تکنیک جدید گماژ
فکر کنم منظور دوستمون همونه وگرنه گماژ که همه میدونن میشه پاکسازی پوست
البته منم همین قدر میدونم =)

ارسال: #47
1393/01/30 07:24 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/30 10:16 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

به پاک کردن هر چیز اضافه مثل کثیفی،چربی و یا پیگمنت اضافه از روی پوست و مو گماژ گفته میشه،چه توسط اسکراب چه ریموور و یا هر روش جدید دیگه،روش ها یکیه فقط مواد متفاوته،این واژه ها بیشتر برای تبلیغات و بازار گرمیه مثل گماژ ونتواپاژ ،به روش استفاده از یه مواد خاص به نام افاسور که یه پودر رنگبر هستش و برای پاک کردن رنگهای مصنوعی و تیره از روی مو استفاده میشه گماژ میگن،افاسور لورآل.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #48
1393/01/30 07:31 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

دوستان من همیشه به مشتری هایی که داخل ابروهاشون خالیه و البته رنگ ابروشون مشکی توصیه میکنم بجای استفاده از مداد که باعث ریزش ابروشون میشه از سرمه استفاده کنن که باعث تقویت و محکم شدن ریشه موهای ابروشون میشه و بهشون میگم اگر سرمه در دسترس ندارید خودتون در منزل تهییه کنید واستفاده کنید به این صورت که فندقی را روی شعله گاز گرفته وبسوزانید فندق آتش گرفته وبعداز سوختن خاموش میشه یعد اون رو بصورت پودر دربیارید وداخل ظرفی بریزید و در مواقع احتیاج با خلال دندان یا هر شی نوک نیز در جاهای خالی ابروها استفاده کنید وهمچنین برای پر شدن زودتر ابروها از روغن زرده تخم مرغ استفاده کنید که بطور معجزه آسایی در رویش مجددابرو تاثیر داره این روغن رو میتونید از عطاری ها تهییه کنید.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #49
1393/01/30 10:57 ب.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

خوب به لطف همه ی دوستان فهمیدیم گماژ بعنی چی حالا یعنی هیچ کس نمیدونه پتینه یعنی چه؟ برا من از یک شرکت ارایشگری اس اومده بود نوشته بود اموزش پتینه؟

ارسال: #50
1393/01/31 01:07 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/31 06:06 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/01/30 07:24 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  به پاک کردن هر چیز اضافه مثل کثیفی،چربی و یا پیگمنت اضافه از روی پوست و مو گماژ گفته میشه،چه توسط اسکراب چه ریموور و یا هر روش جدید دیگه،روش ها یکیه فقط مواد متفاوته،این واژه ها بیشتر برای تبلیغات و بازار گرمیه مثل گماژ ونتواپاژ ،به روش استفاده از یه مواد خاص به نام افاسور که یه پودر رنگبر هستش و برای پاک کردن رنگهای مصنوعی و تیره از روی مو استفاده میشه گماژ میگن،افاسور لورآل.
عزيزم اينكه تو ايران براي بازار گرمي از اين لغات استفاده ميكنن با شما موافقم ولي گماژ (لايه بردار) يه لغت فرانسويه گلم

(1393/01/30 07:31 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  دوستان من همیشه به مشتری هایی که داخل ابروهاشون خالیه و البته رنگ ابروشون مشکی توصیه میکنم بجای استفاده از مداد که باعث ریزش ابروشون میشه از سرمه استفاده کنن که باعث تقویت و محکم شدن ریشه موهای ابروشون میشه و بهشون میگم اگر سرمه در دسترس ندارید خودتون در منزل تهییه کنید واستفاده کنید به این صورت که فندقی را روی شعله گاز گرفته وبسوزانید فندق آتش گرفته وبعداز سوختن خاموش میشه یعد اون رو بصورت پودر دربیارید وداخل ظرفی بریزید و در مواقع احتیاج با خلال دندان یا هر شی نوک نیز در جاهای خالی ابروها استفاده کنید وهمچنین برای پر شدن زودتر ابروها از روغن زرده تخم مرغ استفاده کنید که بطور معجزه آسایی در رویش مجددابرو تاثیر داره این روغن رو میتونید از عطاری ها تهییه کنید.
فندق رو با مغزش بسوزونيم ؟ يا اينكه مغزش رو بخوريم بعد پوستش رو بسوزونيمDrunk
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.