زمان کنونی: 1395/09/15، 05:59 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/10/08 01:02 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

آینه ممنوع

سلام ، دوستان چقدر به آینه ممنوع اعتقاد دارید؟؟؟Grin
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #2
1391/10/08 01:35 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: آینه ممنوع

من تا حالا نشنیدم !!! Arr
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1391/10/08 01:46 ب.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

من زیاد اعتقاد دارم ولی راستشو بخوای نه برای خودم بلکه برای دیگران. وقتی مشتری زیر دستت نشسته نمیتونه تصور کنه چیزی که توی ذهن شماست چیه و هی شروع میکنه به تز دادن و ایراد گرفتن از مدل آرایش و ...در صورتیکه یه آرایشگر و یه هنرمند میدونه که آرایش صورت و مو زمانی جلوه خاص خودشو نشون میده که کار صورت و مو همراه با فرم لباس و رنگ لباس باشه ولی متاسفانه مشتری زیر دست شما فکر میکنه تک تک باید زیبا باشه .( ولی در آخر میبینه که مدل و رنگ آرایش چشمش با رنگ لباسش نمی خونه). اونموقع هست که تازه شروع میکنه به لتماس کردن آرایشگر برای ارائه سلیقه خود آرایشگر

ارسال: #4
1391/10/09 07:42 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام دوستان .به نظر منهم بهتره کارهای آرایشی و مخصوصا موقع ابرو برداشتن مشتری حلوی آینه نشینه و یا آینه بدستش ندهیم
زیرا خیلی اذیت میکنند و همش دستورهای نابجا میدهند .درنتیحه وقت ما را میگیرند و حواسمان را پرت میکنند.بهتره وقتی کارمان تمام شد آِینه را دستش بدهیم.

ارسال: #5
1391/10/13 03:42 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

دوستان نکته مهم اینه که اول بتونی اعتماد مشتریتو جلب کنی که با خیال راحت زیر دستت بنشینه، که حتی اگر آینه جلوش بود باز هم نگاهی به آینه نندازه چون خیالش راحته که شما بهترین کار رو بهش ارایه میدین، جلب اعتماد هم اول به اعتماد به نفس خودتون برمیگرده که البته با تعریف کردن از خودمون فرق داره ، مشتری اعتماد به نفستون رو از چشمها و دستان شما متوجه میشه نه تعریفهای خودتون، در وحله بعدی باید به مشتری نشون بدین بدین که سلیقش مهمه وشما میدونین که اون چی میخواد ، میتونید با تکرار افکار خودش بهش بگید که متوجه خواسته او شدین، بعد در مرحله سوم باید به او پیشنهادهایی بدین که با جام چهره او بخونه و با دلیل به او ثابت کنید که میدونید چه کاری برای او بهتره و زیباترش میکنه ، پیشنهاد باید خیلی دوستانه باشه که مشتری در واقع شمارو در کنار خودش ببینه نه در جبهه مخالفش، و همچنین جوری باید با او صحبت کنید که حس نکنه شان و شعورش رو به سخره گرفتید یا میخواهید به او بگویید که او هیچ چیزی از آرایشگری نمیدونه پس نباید نظر بده، یادمون باشه که مهمترین چیز اینه که بدونیم مشتری چه تصوری از خودش داره.
وقتی این نکات رو رعایت کنیم راحتتر میتونیم کارمون رو انجام بدیم حتی جلوی آینه.GrinGrinGrin

ارسال: #6
1391/11/26 09:28 ب.ظ -
زيبايي رومينا آفلاین
کاندیدای مربیگری

اعتبار: 6

واي صحبتهاي شما كاملا درسته زهره جون ولي قبول كنيد بعضيها زيادي وسواس دارن من يك مشتري دارم بيشتر از يك ساله مشتري منه ولي هميشه در حين كار از من اينه كوچيك ميخواد كه دستش باشه وقتهايي كه من ميخوام منصرفش كنم يه جورايي ناراحت ميشه من موندم توي كار اين خانمPissedoff
زيبايي رومينا 09153250528

ارسال: #7
1391/11/26 11:52 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/11/26 09:28 ب.ظ)پريناز نوشته شده توسط:  واي صحبتهاي شما كاملا درسته زهره جون ولي قبول كنيد بعضيها زيادي وسواس دارن من يك مشتري دارم بيشتر از يك ساله مشتري منه ولي هميشه در حين كار از من اينه كوچيك ميخواد كه دستش باشه وقتهايي كه من ميخوام منصرفش كنم يه جورايي ناراحت ميشه من موندم توي كار اين خانمPissedoff
خوب عزیزم این مدل مشتری رو هم بالاخره باید راضی کنی دیگه ، اشکال نداره اتفاقا هر چقدر مشتریهات مشکل پسند باشند روی روند کار شما هم تاثیر میگذاره و خودت رو ملزم می کنی که کارت رو به روز نگه داری و این باعث پیشرفت در کارت میشه، موفق باشی گلم.

ارسال: #8
1391/11/28 11:30 ق.ظ -
Hasti62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

من خودم وقتی آینه رو کنار میزارم که به آرایشگرم اعتماد داشته باشم و کارش رو قبول داشته باشم اونوقته که با خیال راحت میشینم زیر دستش اما خوب وجود دارن آدمائی که خیلی حساس هستند یا اینکه عادت دارن حتما آینه در اختیارشون باشه که این دیگه به حرفه ای بودن آرایشگر ربطی نداره.

زهره جان، همه حرفاتون سرشار از تجربه هست و من از وقتی عضو اینجا شدم از تجربیات همه دوستان استفاده میکنم و خوشحالم و همین الان دو نکته خیلی خیلی مهم یاد گرفتم اینکه مشتری اعتماد به نفس ما رو از چشمها و دستای ما متوجه میشه نه از حرفامون و دیگه اینکه هرچی مشتری سخت گیر تر باشه ما حرفه ای تر میشیم و کارمون رو ارتقاء میدیم تا بتونیم جواب خواسته های اونو بدیم.

عالی بوووووووووووووووووود. مرسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.