زمان کنونی: 1395/09/13، 05:07 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1393/09/20 03:02 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: ابتکارهای ارایشی

(1393/04/08 08:35 ب.ظ)بهتاب نوشته شده توسط:  

برای داشتن مژهایی پرپشت و زیبا مراحل زیر را انجام دهید شک نداشته باشین زودتر از اونی که فکرشو میکنین نتیجه میگیرین:

اگه دلتون مژه هایی بلند و ضخیم میخواد پس با هم شروع میکنیم.
یک برس ریمل قدیمیتون و یا یک ظرف لاک قدیمی را بشویید و با این مواد پر کنید:۱/۴ ظرف را با روغن کرچک و ۱/۲ ظرف روغن ویتامین E و ۱/۴ ظرف ژل آلوورا.
این مواد رو با برس ریملتون با هم ترکیب کنید.روغن کرچک مژه هاتون رو ضخیم میکنه.روغن ویتامین E مژه را بلند میکنه و در
تهایت ژل آلوورا رشدش رو تسریع میکنه.این محلول رو برای شش هفته هر شب به مژه ها بمالید

روغن ویتامین e روازکجابایدبخریم ؟داروخونه هادارن؟روغن کرچک توی چشم بره چشم نمیسوزه؟

ارسال: #22
1393/09/21 02:19 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/21 02:33 ب.ظ، توسط siromem. دلیل ویرایش : )
siromem آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

سلام به همه ; من در زمينه شينون و رنگ و آرايش و همه تخصص ها سررشته دارم اما چون رشته هنري من نقاشي بود وقتي در زمينه تتو مشغول به فعاليت شدم متوجه شدم كه در اين مورد استعداد بيشتري دارم و روي اين زمينه بيشتر تمركز كردم . ايده هايي كه من ميدم واقعا جديد هستند و از طرح هاي تكراري و شلوغ و بي معني خيلي بدم مياد . به نظر من چون طراحي و تتو روي بدن موندگاري داره يا نبايد انجام بشه و يا اگه انجام شد ايد جديد باشه و با خلاقيت . البته بستگي به مشتري داره وگاهي مشتري اصرار مي كنه فلان طرح مي خواد و توجيه نميشه كه اين طرح قديمي شده و بعدا پشيمون ميشه . اگه بچه ها موافق باشند من نمونه كارهاي خودمو اينجا بفرستم . البته هر طرحي كه بخواهيد من مي تونم طراحي كنم و انجام بدم . براي آموزش هم اگه كسي خواست تماس بگيره با قيمت مناسب مي تونم انجام بدم . قصد تبليغات ندارم واقعا از اين سايت خوشم اومده و ميخوام با همه بچه ها دوست بشم .

نمونه كار ها

[تصویر:  8lv_dragon-tattoo.jpg]

[تصویر:  i5hw_11.jpg]

[تصویر:  c661_2.jpg]

همكاران عزيز اگه سوال يا راهنمايي خواستن برام به اين شماره اس ام اس بدن و معرفي كنن خودشونو تا در وايبر و يا همينجا راهنمايي كنم اگه سوالي بود . اينجا هم هر وقت بتونم ميام و كمكي بتونم انجام ميدم به همه دوستان .

ارسال: #23
1393/09/23 02:28 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

عزیزم به انجمن خوش اومدی. کارت عالیه. امیدوارم در کنار هم و با استفاده از اطلاعاتمون بتونیم برای خودمون و دوستامون مفید باشیم.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #24
1393/10/06 04:27 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

يك تجربه:
1.اگر موهاي مصنوعي رو كه از بازار ميخريد خيلي ليز وغير طبيعي هست روبايد از جعبه يا نايلوني كه در آن بوده در بياوريد و يه مدت داخل هواي آزاد سالن يا اتاق قرار دهيد.بعد از يك مدت حالت طبيعي تري بخود ميگيرد واز حالت نو بودن وليز بودن در مي ايد.وبعد از ان ميتوانيد داخل شنييون ازش استفاده كنيد ويا اگر حرارتي بود بابليس كنيد
2.اگر موهاي خود را رنگ كرده ايد وبه هردليلي رنگ اون رو دوست نداريد وباز نميخواهيد از رنگ مجدد استفاده كنيد.2 راه حل وجود داره
1.اينكه داخل حمام از شامپوهاي ضد شوره استفاده كنيد.از قديم اين شامپوها بعنوان ضدرنگ مورد استفاده قرار مي گرفتند.همچنين اگر ميخواهيد هايلايتهاي خود را از بين ببريد بازهم ميتوانيد از اين نوع شامپوها استفاده كنيد.

2. يا اينكه ميتونيد از محصولاتي كه براي ازبين بردن كلر( از روي موهاي شناگرها) توليدشده استفاده كنيد اين محصولات هرگونه پوششي رو از روي رشته هاي مو پاك مي كنند حتي رنگ دانه هاي پايه

ارسال: #25
1393/11/10 12:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/10 08:07 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

ترميم موقت ابرو(اكستنشن موقت ابرو)

در این پست قصد داریم ترفندی جدید را به شما یاد بدهیم که برای آن نه نیاز به هزینه کردن دارید و نه خطری شما را تهدید می کند. مواد لازم برای این کار فقط یک چسب اکسیژن ( یا هر چسب دیگری که برای چسباندن مژه های مصنوعی به کار برده می شود )است. برای کاشت ابرو در منزل نخست فرم و طرح ابروی مورد نظر خود را با مداد روی ابروهای خود می کشید ، سپس از چند دانه مو ( می توانید چند عدد از موهای سر خودتان را کمی کوتاه کنید ) استفاده میکنیم. به این روش که موها را به اندازه ی یک سانت کوتاه کرده سپس مقداری چسب روی کاغذی ریخته و با قرار دادن انتهای هر مو روی چسب آن را روی قسمتهای بدون ابرو به فرم طبیعی ابرو می چسبانید. ( بهتر است برای سهولت مو را با موچین بلند کنید ) هر چقدر بیشتر حوصله کنید کار تمیز تر و ابرو پر پشت تر خواهد شد. خیلی ساده است فقط کافی است که یکبار امتحان کنید. در ضمن اگر ابروهای شما تاتو شده است کار ساده تر می شود و فقط کافی است موها را یکی یکی روی ابرو بچسبانید. پس از اتمام کار با یک قیچی ابرو موهای بلند را کوتاه کرده و به اندازه ی دیگر ابرو در آورید.

ارسال: #26
1394/03/26 09:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/26 10:02 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

دوستان تا حالا فكر كردين كه بوسيله ي لاك هم ميشه گل شنييون مويي واسه تزيين درست كرد؟
تعجب نكنيد فقط با دقت مراحل رو نگاه كنيد.همراه توضيحات

لوازم مورد نياز واسه كار:
1.چند عدد لاك به رنگهاي متنوع
2.يك نوار سيم مخصوص گلسازي و خيلي ظريف(ميتونيداز خرازيها ولوازم گلسازي تهيه كنيد)
3.يك سيم چين
4.يك تكه خمير گلسازي(ويا ساده)حتي ميشه از خمير بازي استفاده كرد واسه نگه داشتن گلبرگها
5.يكعدد خودكار واسه تنظيم گرديه گلبرگها

طرز كار:
ابتدا تعدادي سيم ظريف رو حدود 10 سانت بوسيله ي سيم چين چيده وسپس سر اون رو عين تصوير دور يك خودكار پيچيده كه اين سمت گلبرگ ما رو تشكيل ميده وبعد از اينكه اون رو حالت داديم .سر گلبرگ رو هم همانند تصوير خم كرده وشكل يك گلبرگ رو در مياريم وبعد از درست كردن تعدادي سيم به همين صورت.شروع به پركردن گلبرگها بوسيله ي لاك ميكنيم.بدين صورت كه سر تموم سيمها رو كه گرد كرديم لاك ميزنيم كه شكل و حالت يك گلبرگ رو بگيره.همچنين ميتونيم سر گلبرگ رو درون لاك فرو ببريم وبوسيله ي لاك اون منفذ خالي پر ميشه وشكل گلبرگ رو بخودش ميگيره.بعد كه خشك شد ميتونيد بوسيله ي اكليل ويا رنگهاي مختلف لاك حالتهاي زيباتري به گلبرگمون بديم وبعد از خشك شدن تموم مراحل اين گلبرگها.نوبت به درست كردن پرچم وسط گلها ميرسه كه اونهم ميتونيد بوسيله ي لاك سرسيمها بزنيد وپرچم اونو شكل بدين. آخر سر همه ي گلبرگهارو در كنار هم محكم كرده ووسط اون پرچمهارو قرار ميديم وسيمهارو در كنار هم محكم ميكنيم واز اون درون شنييون بعنوان گل شنييون استفاده ميكنيم.
اميدوارم كه از اين پست خوشتون اومده باشه

تصاوير بسيار واضح وگوياست.

منبع:سايت خارجي

اگر خوشتون اومد اعتبار يادتون نره.دو ساعت وقت صرف كردم تا تونستم دستو پاشكسته ترجمه كنم

ارسال: #27
1394/03/27 09:12 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/27 09:18 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

ممنون چقدر تحويل گرفتين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اينهم يكسري عكس ديگه از اين كار كه واقعا زيباست.

[attachment=undefined]    

ارسال: #28
1394/03/27 09:22 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

ارسال: #29
1394/03/28 01:19 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام دست مریزاد زیباست و کلی سلیقه میخواهد فقط من مرحله 5 رو نفهمیدم وقتی سیم اماده وشکل داده شداونی که روش کشیده شده بعد لاک میخوره چیه مثل پلاستیک سفید و براقه اون قسمت رو توشیح بدین بازم دست شما درد نکنه ممنونDrunk

ارسال: #30
1394/03/28 01:00 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/28 01:02 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1394/03/28 01:19 ق.ظ)sharare نوشته شده توسط:  سلام دست مریزاد زیباست و کلی سلیقه میخواهد فقط من مرحله 5 رو نفهمیدم وقتی سیم اماده وشکل داده شداونی که روش کشیده شده بعد لاک میخوره چیه مثل پلاستیک سفید و براقه اون قسمت رو توشیح بدین بازم دست شما درد نکنه ممنونDrunk
خواهش ميكنم.خواهش ميكنم.قابلي نداشت.بلاخره يكي منو تحويل گرفتSlow
عزيزم اون قسمت لاك سفيد خورده وبعد واسه تزيئنش كمي لاك اكليلي قرمز دمش كشيده واسه زيبا تر شدن گلبرگها.در كل عزيزم تموميه اين گلها با لاكهاي مختلف پرشده.اون منفذ خالي رو بايد با لاك پر كنيم عين عكسهاي زير مثلا با يك لاك سفيد درون منفذ خالي رو پر ميكنيم وسپس وقتيكه خشك شد با لاكهاي رنگي وزيبا اون رو به دلخواه رنگهاي مختلف ميكنيم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چسب ارایشی سپینود1 3 434 1393/11/02 09:58 ق.ظ
آخرین ارسال: سپینود1
  استریل کردن لوازم ارایشی بهتاب 1 473 1393/05/30 10:53 ب.ظ
آخرین ارسال: بهتاب
  تعویض لوازم ارایشی :چرا این قدر مهم است؟ الی65 2 435 1392/04/14 05:42 ب.ظ
آخرین ارسال: ملکشاهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.