زمان کنونی: 1395/09/17، 09:57 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1394/03/30 09:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/30 09:39 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

RE: ابتکارهای ارایشی

خوب چيكار كنم از بس خودم اين گلارو دوست دارم دلم ميخواد همش واستون عكسشو بذارم.
از اين گلا واسه گلدون هم ميشه استفاده كرد

آخه نكته ي مهمي كه داره اينه كه همه ي اين گلهاي زيبا فقط بوسيله ي سيم ظريف ولاكهاي رنگي درست شده
فرار كنم تا با جارو نداختين دنبالمArr............................................

ارسال: #32
1394/04/07 08:09 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

با چه روشی مو قرمز باقی بمانم؟!

توناژ قرمز موهای رنگ شده فقط تا یکی دو هفته باقی می ماند و بعد از آن با شستن از بین می رود. برای ماندگار کردن توناژ قرمز موهای رنگ شده این روشها را امتحان کنید.
با چه روشی مو قرمز باقی بمانم؟!
«هر وقت خانمی را می‌دیدم که موهایش را قرمز کرده است، دلم می‌خواست من هم موهایم را به همان رنگ دربیاورم، مخصوصا که از خیلی افراد شنیده بودم این رنگ چهره‏ ام را جذاب‏تر می‌کند. خلاصه دل را به دریا زدم و موهایم را رنگ کردم اما حیف که آواز دهل شنیدن از دور خوش است. روزهای اول خیلی از رنگ موهایم راضی بودم اما مشکل از جایی شروع شد که به حمام رفتم چرا که هر بار بعد از استحمام رنگ قرمز از روی موهایم از بین می‏رود و مجبورم ۱۰ روز یک بار موهایم را رنگ کنم. این کار به موهایم آسیب خواهد زد اما دلم هم نمی‌آید از این رنگ دست بردارم. نمی‌دانم دیگر چه کار کنم؟» فرقی ندارد پوست‌تان سفید باشد یا گندمی یا سبزه‌رنگ، قرمز یا همان شرابی یکی از پرطرفدارترین رنگ موهایی است که در کنار خوش‌رنگی دردسرهای زیادی را برای خانم‏ها همراه دارد. اما فراموش نکنید هر مشکلی راه‌حلی دارد، البته این راه‌حل‏های پیشنهادی، کمترین عارضه و آسیب را برای موها به دنبال دارد.
برای ماندگاری رنگ موی قرمز از این شامپوها استفاده کنید
رنگ‌های فانتزی در بین برخی از خانم‌ها طرف دارند اما متاسفانه ماندگاری آنها از رنگ‌های معمولی کمتر است. با این حال از این پس با این راهکارها می‌توانید به تثبیت این رنگ‌ها کمک خوبی کنید.
شامپو انار برخی از برندهایی که در ایران تولید می شوند می‏توانند جایگزین شامپوهای رنگ‌ساژ با کمترین آسیب باشند. برخی از شامپوهای رنگ‌ساژ در این مورد یعنی تثبیت رنگ نقش مهمی دارند اما این نقش‌آفرینی برای مدتی جوابگو بوده و پیامد‏های زیان‌باری را ممکن است همراه بیاورد. به همین خاطر بهتر است از شامپوهای گیاهی که نام برده شد، استفاده کنید.
شاید رنگ موهای‌تان در داخل حمام پاک شود اما بهتر است از ماسک موی انار و ماسک‌های کراتینه استفاده کنید. این ماسک‌ها و لوسیون‌های کمک می‌کنند تا رنگ بعد از حمام روی موها تثبیت شود.
این ماسک رنگ قرمزی‌ موهای تان را حفظ می‌کند
شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید ادویه‌ها علاوه بر نقش چاشنی که در غذا دارند می‌توانند یکی از راه‌های ماندگاری رنگ روی موها باشند اما چطور و چگونه، در زیر به شما توضیح داده شده است:
ماسک تخم‌مرغ و ادویه برای ماندگاری رنگ مو: یک عدد تخم‌مرغ کامل + چهار قاشق غذاخوری روغن زیتون+ چهار قاشق غذاخوری روغن کرچک را مخلوط کرده و با بخار آب حرارت دهید تا ملایم گرم شود، دقت داشته باشید که نباید داغ شود. دو دقیقه این‏کار را انجام دهید و بعد آن را از روی حرارت کنار بگذارید و سپس یکی از ادویه‌های زیر را بسته به رنگ موی خود به مرور و کم‌کم طی یک دقیقه اضافه کرده و هم بزنید. این مراحل نیاز به حرارت ندارند. بعد از سه دقیقه ماسک شما آماده است پس از خنک شدن می‏توانید آن را روی موها و پوست سر بمالید و به‌خوبی ماساژ دهید و بعد از ۳۰ دقیقه با شامپو آن را بشویید.
ادویه مربوط به هر رنگ:
– برای موی بلوند : پودر زردچوبه نصف قاشق چای‌خوری
– برای موی مشکی : پودر گل میخک نصف قاشق چای‌خوری
– برای موی قرمز : زعفران که دو رشته آن کافی است و نیاز به خردکردن ندارد.
منبع : مجله سیب سبز

ارسال: #33
1394/06/08 06:49 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

كاربردهاي فويل براي فر كردن موها

ارسال: #34
1394/12/24 11:50 ب.ظ -
Sara.sl آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

تهیه ی ۳ اسپری طبیعی برای افزایش ماندگاری آرایش صورت
آیا دوست دارید آرایشتان به مدت طولانی تری روی صورتتان بماند و همان درخشش و کیفیت اولیه را داشته باشد؟ هر خانمی به یک اسپری برای افزایش ماندگاری آرایش صورت و همچنین جلوگیری از ریختن آرایش خود، نیاز دارد. شاید فکر کنید انجام این کار، ضروری نیست اما پس از اینکه شروع به استفاده از اسپری کردید، دیگر نمی توانید آن را از خود دور کنید! در این مقاله به آموزش طرز تهیه ی ۳ اسپری طبیعی برای افزایش ماندگاری آرایش صورت مي پردازيم.
براي خواندن مطلب كامل، روي لينك زير كليك كنيد:
http://www.zibnote.com/تهیه-ی-3-اسپری-طب...ش-ماندگار/

كانال تلگرام تخصصي زيبايي:
http://Www.telegram.me/zibnote
پیام خصوصی یافتن ارسالها ویرایش حذف نقل قول نقل قول این ارسال گزارش

ارسال: #35
1394/12/25 03:55 ب.ظ -
Sara.sl آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

طرز تهیه ی پنکیک و کرم پودر در خانه
پنکیک و کرم پودر از مواد شیمیایی مضری ساخته شده اند که استفاده از آن ها موجب ضرر زدن به پوستتان خواهد شد. در مقابل می توانید با استفاده از مواد طبیعی، پنکیک و کرم پودر خود را در خانه بسازید به طوری که استفاده از آن ها هیچ ضرری به پوستتان نرساند! در این مقاله این راه طبیعی شگفت انگیز را به شما معرفی خواهیم کرد. با زیب نوت همراه باشید.

براي خواندن مطلب كامل به لينك زير برين:
http://www.zibnote.com/طرز-تهیه-ی-پنکیک-...ر-در-خانه/

كانال تلگرام تخصصي زيبايي:
http://Www.telegram.me/zibnote

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چسب ارایشی سپینود1 3 435 1393/11/02 09:58 ق.ظ
آخرین ارسال: سپینود1
  استریل کردن لوازم ارایشی بهتاب 1 475 1393/05/30 10:53 ب.ظ
آخرین ارسال: بهتاب
  تعویض لوازم ارایشی :چرا این قدر مهم است؟ الی65 2 436 1392/04/14 05:42 ب.ظ
آخرین ارسال: ملکشاهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.