زمان کنونی: 1395/09/15، 09:53 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/06/29 10:45 ق.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: احياريمل خشك

عزیزم روغن زیتون باید خیلی کم ریخته بشه درحد یکی دوقطره.شاید خیلی زیاد ریختی .آخه من تا حالا چند بار روغن زیتون ریختم و خوب شدهDrunk
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #12
1392/06/29 09:40 ب.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

با سلام طاهره عزيزم متاسفانه برخی خانم‌ها پس از مدتی که ریملشان خشک یا کمی چسبناک می‌شود، از آبجوش یا چای کمرنگ يا روغن زيتون برای رقیق کردن آن استفاده می‌کنند و نمی‌دانند که با این کار، بستری مناسب، گرم و مرطوب برای رشد انواع قارچ‌ها و باکتری‌ها فراهم می‌کنند. چنین ریملی می‌تواند به سادگی زمینه ابتلا به ناراحتی، حساسیت و عفونت‌های چشمی را فراهم کند. اگر بیش از سه ماه از خرید ریملتان گذشته و محتوای قوطی خشک و چسبناک شده، آن را دور بیندازید، ولی اگر کمتر از سه ماه از خرید ریمل می‌گذرد، می‌توانید در قوطی محتوی ریمل را محکم ببندید و آن را برای چند ساعت داخل آبجوش بیندازید تا مایع داخل آن دوباره نرم و قابل‌استفاده شود.انواع ناراحتی‌های چشمی از جمله سوزش، خارش، زخم‌شدن قرنیه، ریختن مژه‌ها و حتی نابینایی، از شایع‌ترین عوارض استفاده از ریمل‌های نامناسب به هیچ وجه لوازم آرایش چشمی مایع مانند ریمل و خط‌چشم را از دست‌فروشان یا بدون ‌وکیوم و تاییدیه وزارت بهداشت کشور نخرید و از تست کردن چنین لوازم آرایشی در مغازه‌ها بپرهيزيد.
موفق باشي عزيزم=)
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #13
1392/08/05 01:06 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

بله منم این مطلبوجایی خوندم.که این کارباعث میشه که چشم عفونت کنه ومحل رشدباکتریهاس.به نظرمن هرچیزی یه عمری داره وبهتره به شیوه خودش استفاده بشه.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #14
1392/08/05 03:06 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

روغن زیتون به نظرم چون هرکاریش کنیم اخرش روغنه به مرور و با گرم شدن حرکت میکنه سمته چشم به جز بیماریهایی که اساتید گفتن باعثه اذیت و تحریک چشم میشه
من معمولا ریملایه ارزون میخرم که دلم بیاد تند تند بندازم دور
اما یه وقتایی که خشک میشه از اب جوشیه و گرم استفاده میکنم خیلی خوبه
برای اینکه ریملمم خشک نشه هر بار که فرچه اشو در میارم انگشتمو میزارم رو دهانه اش به ظاهر شاید بی فایده باشه اما بعد از یه مدتی خودتون متوجه میشید چقدر تاثیر داره
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.