زمان کنونی: 1395/09/17، 04:05 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/05/12 01:44 ق.ظ -
طناز آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

RE: ازجه روش هايي براي ازبين بردن موهاي زايدخوداستفاده ميكنيد؟

عزيزي هست بكه بعدازاصلاح با شمع محصولي هست كه شمع باقي مونده روي صورت مشتري وروي نوك انكشتام ازبين ببره اكه هست معرفي كنيد
=)

ارسال: #12
1392/05/12 02:54 ق.ظ -
neginstar آفلاین
ویانا

**

اعتبار: 11

(1392/05/12 01:44 ق.ظ)طناز نوشته شده توسط:  عزيزي هست بكه بعدازاصلاح با شمع محصولي هست كه شمع باقي مونده روي صورت مشتري وروي نوك انكشتام ازبين ببره اكه هست معرفي كنيد
عزیزم من بعدش از روغن بچه استفاده میکنم و کاملا به راحتی جدا میشه(در حال ماساژ دادن).
برایم دعا کن اجابتش مهم نیست !نیاز من آرامشیست که بدانم تو به یادمی....

ارسال: #13
1392/06/22 08:14 ب.ظ -
mandana آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام میشه یه کرم موبر برای صورت و بدن به خصوص برای پوست های حساس معرفی کنید ؟؟؟لطفا قیمتش هم بگید.

ارسال: #14
1392/07/06 10:10 ب.ظ -
sam1900 آفلاین
عضو انجمن *

**

من پودر موبر مارک رویدر استفاده میکنم البته برای بدن. خیلی راضیم. قیمتش 800 تومن بود. تازگی شده 1000 تومن.

ارسال: #15
1392/07/08 01:23 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

منم از مارک رویدر خیلی راضی هستم. بقیه مارکا به جز به بر و رویدر به پوستم نمی سازه
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #16
1392/07/09 04:54 ب.ظ -
saharbanoo آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

من از کرم موبر " سینره " استفاده می کنم برای صورتم ، خیلی عالیه
بعدش از "ژل بعد از موزدایی سینره " میزنم که دیگه اصلا جوش و التهابی در کار نیست
اینم بگم که من هر چیزی بهم نمی سازه و پوست صورتم فوق العاده حساسه و سریع جوش می زنه
ولی الان حدود یک ساله از این کرم استفاده می کنم خدا رو شکر مشکلی نداشتم
و راضیم Dazzled-icon

ارسال: #17
1392/08/04 09:13 ب.ظ -
درساجون آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خسته نباشید
میشه لطفا اموزش درست کردن موم داخل منزل رو هم بدید ممنون میشم
من هر وقت درست میکنم وقتی رو بدنم میذارم خیلی زود خشک و شکننده میشه نمی دونم مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید مرسی

ارسال: #18
1392/11/07 04:17 ب.ظ -
elyyy آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/07/09 04:54 ب.ظ)saharbanoo نوشته شده توسط:  من از کرم موبر " سینره " استفاده می کنم برای صورتم ، خیلی عالیه
بعدش از "ژل بعد از موزدایی سینره " میزنم که دیگه اصلا جوش و التهابی در کار نیست
اینم بگم که من هر چیزی بهم نمی سازه و پوست صورتم فوق العاده حساسه و سریع جوش می زنه
ولی الان حدود یک ساله از این کرم استفاده می کنم خدا رو شکر مشکلی نداشتم
و راضیم Dazzled-icon

با سلام
من تازه عضو این سایت شدم.
چند تا سوال داشتم.اول اینکه با این کرم موبر رو می شه برای موهای اضافه هم استفاده کرد؟ من ریشه موهای اضافه ام خیلی سفت و محکمه و هم اینکه خیلی پر مو و سیاهه. تا حالا 3 4 با رفتم اپیلاسیون اما واقعا برام شکنجه بود.
شنیدم هر موبری که استفاده بشه ریشه مو رو سفت می کنه، این درسته آیا؟ می دونن من چی کار کنم که از شر این موها راحت شم و دردش هم کمتر باشه؟؟؟

ارسال: #19
1392/11/07 06:57 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام دوست عزیز. نمی دونم چقدر در مورد روش تیغ زدن و استفاده از کرم موبر می دونی، اما استفاده از این دو برای موها باعث نمی شه که مو زیاد بشه و یا سفت. ولی چون مو رو از وسط قطع می کنه زمان در اومدنش مو زبرتر می شه . درست مثل اینکه یه شاخه وقتی از اول یا ریشه در میاد سرش باریک و نازکنه ولی وقتی یه شاخه رو از وسط ببریم وسط ساقه کلفت تره پس وقتی رشد می کنه سرش کلفت تره. پس استفاده از تیغ و موبر در قطر مو( یا به اصطلاح عامیانه کلفت کردنش) تاثیری نداره و همون قطر مو باقی می مونه.
من استفاده ا این دو مورد رو توصیه نمی کنم برای همه. ولی من صورتم موی زائد داشت .درست مثل مردا ریش داشتم و حسابی برای اصلاح عذاب می کشیدم. با توصیه ی دکتر پوستم و خوندن مطالب علمی و مقالات انگلیسی در مورد پوست و مو به این نتیجه رسیدم برای صورتم از کرم موبر مخصوص صورت و تیغ استفاده کنم. تازه نه تنها زیاد نشدموهام کمتر هم شده. فقط بدیش زبر شدنشه واین که زود به ود در میاد. نکته ی دیگه اینه که من به تمام پودر های موبر به ج رویدر حساسیت دارم. و خوشبختانه به کرم موبر سینره هم حساسیت ندارم.
اگه می تونی درد اپیلاسیون رو تحمل کنی حتما این کار رو بکن.چون رشد موها کند تر می شه و 2 هفته بعد در میاد.
یه پیشنهادیم برای مومک انداختن به دوستان می کنم. این یه رازه که ما اپیلاسیون کارا داریم. اما چون اینجا تغریبا همه همکاریم میگم بهتون. من از کرم زایلا پی برای بی حسی قسمت بیکینی و پاهام استفاده می کنم همین طور برای مشتری. 20 دقیقه روی محل پلاستیک می ذارم تا قشنگ سر شه بعد کار رو سریع انجام می دم. این طوری اصلا یا کمی دردداره.
امیدوارم راه کارام مفید بوده باشه براتون
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #20
1392/11/22 08:34 ب.ظ -
سارا 55 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

باسلام به دوستان علت به وجود آمدن موهای زائد در بدن وجود هورمون مردانه یا تستسترون بالاست که باید تلاش کرد و اونو در بدن کم کنیم راضیانه سرشار از هورمون زنانس که باعث خنثی کردن هورمون مردانه در بدن خانمها میشه نوشیدن عرق و افشره راضیانه بسیار مفیده وکم میکنه.یه روش دیگه مالیدن مکرره روغن راضیانه بعد از اپیلاسیون صورته که باعث تضعیف مو و روشن شدن پوست میشه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.