زمان کنونی: 1395/09/15، 01:59 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/03 08:09 ب.ظ -
ghazalak آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

۴ درمان فوری برای از بین بردن جوش صورت

مراقب باشید از مصرف صابون‌هایی که موجب بروز حساسیت و واکنش‌های آلرژیک می‌شوند، پرهیز کنید و قبل از خواب از خوردن غذاهای خیلی چرب و ادویه‌دار خودداری نمایید چون در بروز آکنه‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند.
تقریبا همه ما این تجربه را داریم که یک روز صبح از خواب بیدار شویم و در حالی که استرس یک قرار مهم را داریم، ناگهان در مقابل آیینه متوجه شویم که یک جوش بزرگ و وقت‌ ناشناس با ظاهری ناخوشایند روی بینی‌مان بیرون زده که شاید حتی بتواند موجب کاهش اعتماد به نفسمان در طول آن روز شود.
متخصصان بهداشت عمومی پوست در کانادا در مقاله‌ای به چند راهکار خانگی ساده و درعین حال موثر برای مقابله با این آکنه‌های بی‌موقع و ناخوشایند اشاره کرده‌اند که به کار بردن آنها تقریبا برای هر فردی میسر است.
این کارشناسان توصیه می‌کنند :
۱ – با مالیدن مقدار اندکی خمیر دندان روی آکنه می‌توانید به سریع‌تر خشک شدن آن کمک کنید.
۲ – همچنین می‌توانید مقداری خمیر زردچوبه تهیه کرده و آن را قبل از خواب روی جوش بمالید و هنگام صبح با آب بشویید.
۳ – عسل نیز برای درمان جوش‌های بزرگ مفید است چون خاصیت ضد باکتریای قوی دارد و عفونت را درمان می‌کند.
۴ – روغن درخت چای را نیز می‌توانید امتحان کنید. این روغن نیز خاصیت ضد باکتریایی دارد و محصول استرالیا است. روغن درخت چای به کاهش قرمزی و تورم کمک می‌کند و مانع زخم شدن محل جوش می‌شود.
مراقب باشید از مصرف صابون‌هایی که موجب بروز حساسیت و واکنش‌های آلرژیک می‌شوند، پرهیز کنید و قبل از خواب از خوردن غذاهای خیلی چرب و ادویه‌دار خودداری نمایید چون در بروز آکنه‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند.
سالن آرایش و زیبایی طلا
آموزش گریم عروس،رنگ و مش،کوپ،ابرو،ناخن،تاتو،بافت های مختلف
با بیش از 25سال سابقه کاری
با قیمت مناسب
021-44220118

ارسال: #2
1391/11/07 01:07 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

RE: ۴ درمان فوری برای از بین بردن جوش صورت

ghazalakجون ممنون از نوشته هات خمیر دندون خیلی زودتر از اون که فکر می کردم اثر کرد.
کاش.....

ارسال: #3
1391/11/07 02:34 ق.ظ -
ghazalak آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

RE: ۴ درمان فوری برای از بین بردن جوش صورت

خواهش میکنم عزیزم=)
سالن آرایش و زیبایی طلا
آموزش گریم عروس،رنگ و مش،کوپ،ابرو،ناخن،تاتو،بافت های مختلف
با بیش از 25سال سابقه کاری
با قیمت مناسب
021-44220118

ارسال: #4
1392/03/08 11:36 ب.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

از بين بردن جوش و لك جوش

سلام دوستان من صورتم خيلي جوش ميزنه و همش هم عادت دارم كه بكنمشون و جاي جوش روي صورتم مونده يعني لك هاي تيره ي جوش خيلي تو صورتم زياده چيكار بايد كرد؟؟ممنون ميشم كمكم كنيد

ارسال: #5
1392/03/08 11:45 ب.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: از بين بردن جوش و لك جوش

ببینید ماسک ها و ویتانیه های صورت خوب هستند ولی پیشنهاد من به شما اینکه از این به بعد سعی کنید هر روز مرتب حداقل دو بار با صابون صورتتون رو بشورید مهم نیست چه صابونی بزنید مهم اینکه چربی صورتتون گرفته بشه و منافذ باز بشه،چربی جات و شیرینی جات کمتر بخورید ، هر روز یک عدد سیب بخورید، این کارهارو انجام بدید بعد از دو هفته دیگه جوش نمیزنه صورتتون .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #6
1392/03/09 01:06 ق.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ممنونم.لك هاي قديميه جوش رو چطور از بين ببرم؟

ارسال: #7
1392/03/09 02:16 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

نظر استاد میرزانژادمتین.اما بنده یه پیشنهاد دارم خانمی در انتخاب شوینده پوستتون دقت کنید چون نباید تنظیم phپوست بر هم بخورد و به قدری پوست نیاز به مواد خارجی که روی آن قرار میگیرد عادت کند که نتونه خودش phرا تنظیم کند.
برای لکه های پوستی بخور پیاز بسیار موثر به طوری که ما در پاکسازی پوست عروس خانم ها ازش استفاده میکنیم.
موفق باشی گلم

ارسال: #8
1392/03/09 02:27 ق.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام سايه جان ممنونم ازت عزيزم.پس گفتيد بخور پياز؟؟؟؟چه جوري بايد اينكارو انجام بدم؟؟؟من با صابون بچه پوستمو ميشورم البته نه هر روز و پوستي تقزيبا چرب دارم.

ارسال: #9
1392/03/09 02:44 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

یکی از پست ها روش پاکسازی پوست چرب را عرض کردم.اگر اشتباه نکنم تایپیک با موضوع کرم پودرماندگار و طبیعی .
اما در بخور پیاز همون مرحله اول پاکسازی در ظرف آبی که میخوای بخور بدی پیاز در رنده شده و مقدار یک قاشق چای خوری آبلیمو بریزید.

اما تجربه شخصی خودم راجع به جوش هم اینه که مقداری نمک را در آبلیمو حل کنی و با پنبه روی جوش بذاری.شما اول روی یکی از جوش های صورتتون تست کن و اگر جواب داد باقی صورت را هم استفاده کن

ارسال: #10
1392/03/09 01:43 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

اره من پیاز رو امتحان کردم خیلی عالی بود پیاز سفیدرو با یک لیوان اب گذاشتم نیم پز شد بعد که پیاز خنک شد اون به کل صورتم مالیدم و15دقیقه بعد با اب ولرم صورتم رو شستم تقریبا هفته ای دوبار بعد 1ماه پوستم شفاف شده بود البته پوست صورتم چربه واین روش رو به دوستم هم پیشنهاد دادم اونم خوب جواب گرفت =)
کاش.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از بین بردن سیاهی دور چشم خانومی 12 1,500 1395/05/23 09:44 ق.ظ
آخرین ارسال: drsojodi
Wink ازبين بردن گودي ناشي ازجوش صورت Sara71 9 6,690 1394/06/15 03:27 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
Information راه‌های از بین بردن تیرگی زیر بغل ترنم بهار 0 247 1394/03/17 02:57 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار
  آموزش از بین بردن جوش ها در عرض24 ساعت خانومی 5 2,133 1392/07/23 02:22 ق.ظ
آخرین ارسال: نگارخاتون
Heart خواص مهم عسل برای از بین بردن خال های صورت shokooh_32 0 566 1392/05/24 11:51 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.