زمان کنونی: 1395/09/20، 12:22 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/03/09 01:51 ب.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: از بين بردن جوش و لك جوش

(1392/03/09 01:43 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  اره من پیاز رو امتحان کردم خیلی عالی بود پیاز سفیدرو با یک لیوان اب گذاشتم نیم پز شد بعد که پیاز خنک شد اون به کل صورتم مالیدم و15دقیقه بعد با اب ولرم صورتم رو شستم تقریبا هفته ای دوبار بعد 1ماه پوستم شفاف شده بود البته پوست صورتم چربه واین روش رو به دوستم هم پیشنهاد دادم اونم خوب جواب گرفت =)
الي جان ممنونم ازت اما پوست من خيلي هم چرب نيس.جوشم به صورت لكه الان جوري كه ميشه يه لايه ازشو كند.ل جوش هام ميخوام از بين بره

ارسال: #12
1392/04/13 06:44 ب.ظ -
Sara71 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

روش درمان جوش و لک صورت

جوش صورت :
جوش صورت به شکلهای گوناگونی بروز می کند. جوش ساده , عفونی, کورک, دانههای سر سیاه دانه های
سفید و دانه سرخ از اشکال متفاوت جوش هستند.یاد آور می شوم یبوست, کم خونی , ناراحتی های قاعدی و تغذیه نادرست از عوامل مهم بروز جوش زیاد هستند. بنابراین ویتامین های E,D,B,A در درمان جوش تاثیر فراوانی دارند. مهمترین منابع این نوع ویتامین ها نیزسبزی,میوه ها , جگر و سبوس غلات است. همچنین باید گوشزد کنم که نگرانی و هیجان هم ممکن است موجب ایجاد جوش شود. همچنین بی خوابی , کم خوابی و بد خوابی هم میتواند موجب جوش صورت شود.
پیاز و جوش صورت دو سه عدد پیاز متوسط را پس از پوس کندن خرد کنید و در مقدار کمی آب بپزید , به طوری که پیاز کاملا پخته شود و آب در ته ظرف باقی نماند. پیاز پخته شده را درون یک تکه پارچه نخی نازک تمیز بپیچد و روی جوش ها بگذارید و پس از چند دقیقه موضع را بشویید.
دانه های سر سیاه و سفید:
گیاهانی چون بومادران , بابونه ,رازیانه و گزنه سفید ( از هر کدام یک قاشق غذا خوری) را در آب جوش بریزید, پس حوله ای به سر ببندید و به مدت ده دقیقه پوست را روی بخار آن نگه دارید. در این هنگام منافذ پوست شما باز شده و شما به آسانی می نوانید با یک پارچه تمیز و یا دستمال کاغذی پوست را در ناحیه دانه های سر سیاه به آرامی بفشارید و دانه ها را بیرون آورید و بعد صورت را با آب سرد بشورید تا منافذ پوست تنگ تر بشود
عسل و دانه های سر سیاه:
عسل افزودن به تقویت پوست و شفا بخشی ,پاک کننده خوبی است .یک قاشق غذا خوری عسل را به آرامی حرارت دهید و روی قسمت هایی از پوست که دارای دانه های سر سیاه است بگذارید , پس از ۱۵ دقیقه با یک تکه پنبه و آب نیم گرم پوست خود را تمیز کنید و بعد بشویید.اگر لک نیز دارید از خوانه گندم( دو قاشق) به عسل اضاف کنید و بعد همین نحو عمل کنید.
روغن ماهی و لکه های قرمز:
پوست را تمیز کنید و بعد با مقداری روغن ماهی لایه ای از چربی رویش بکشید .یکی دو ساعت بعد پوست را با اب نیم گرم بشویید
روغن کرچک و لکه های قهوه ای:
این نوع لکه ها را لکه های کبدی گویند. کمبود ویتامین C , E و ریبوفلاوین در این نارسایی موثر است. به اعتقاد یکی از کارشناسان برجسته پوست تا زمانی که لکه های قهوه ای روی پوست باقی است باید از روغن کرچک استفاده شود. آب خیار یا برگ شاهی خرد شده یا آب آن در از بین بردن این گونه لکها بی اثر نخواهد بود.
دوست خوبم اكه ازمطلبم خوشت اومد حتمالطفا اعتباريادت نره=)

ارسال: #13
1392/04/13 07:48 ب.ظ -
سوگند آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 16

سلام برای از ببین بردن چوشها بعد اصلاح بایدکه
چوشهاریزهمراه با خارش چه کار کرد

ارسال: #14
1392/04/14 02:58 ب.ظ -
Sara71 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

سوگند dateline='[url=http://www.arayeshgaran.com/tel:1372947533' نوشته شده توسط:  1372947533[/url]']
سلام برای از ببین بردن چوشها بعد اصلاح بایدکه
چوشهاریزهمراه با خارش چه کار کرد

سلام عزيزم من فقط ميدونم كه نخ اصلاح رو قبل از اصلاح به الكل اغشته كن بعد بند بنداز تاجوش نزني بعداز اصلاح هم ازلوسيون استفاده كن بستكي به طرز بندانداختن ارايشكرهم داره بايد بند رو صورتت فشار نده من واسه جندنفركه صورتشون فوق العاده حساس بود وبيش هرارايشكري مي رفتن جوش ميزدن،بندانداختم اماجوش نزدن وخيلي هم راضي بودن
دوست خوبم اكه ازمطلبم خوشت اومد حتمالطفا اعتباريادت نره=)

ارسال: #15
1392/07/22 03:01 ب.ظ -
Irsa آفلاین
هنرجو

**

اعتبار: 6

ارایشگر من گفت که بعد از اصلاح از کرم زینک اکسید استفاده کنید تا جوش نزنید
البته اگر کسی بند رو با فشار روی صورت بندازه درصد جوش زدن خیلی بیشتر میشه واینکه اگر صورتتونو تیغ بزنید هم امکان جوش زدن زیادمیشه

ارسال: #16
1393/08/02 01:55 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

برای نزدن جوش بعد از اصلاح میتونید از کرمهای بعد از اپیلاسیون بتیس یا سینره استفاده کنید اگر جواب نداد برید سراغ محصولات تخصصی بعد از اصلاح اقایان بعضی شرکتها مثل نیوا،لیراک،کلیون اختصاصا افترشیو های مخصوص پوست حساس ارائه کرده اند.خیلی خوب جواب میده.استفاده از رول اکتیو شرکت زنیاک برای تک جوشهای روی پوست را توصیه میکنم.در مورد جای جوش باید مفصل صحبت کنم اما میتونید به صورت یک شب در میان از ژل دیفرین استفاده کنید.برای داشتن پوست صاف توصیه میکنم از دستکاری جوشها اجتناب کنید.

ارسال: #17
1393/08/02 06:01 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

برای ژل بعد از اصلاح مارک ای پلاس هم محصولی داره که حالت خنک گنندگی داره وامتحانشو پس داده

ارسال: #18
1393/08/02 10:35 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اره اما به نظر من کلا محصولات ای پلاس کیفیت بالایی ندارن.شرکت پارس حیان تولید کننده محصولات اردن فولیکا و هیدرودرم وپرودرما تولید کننده این برند هست.اوایل با تبلیغات زیادی سعی در گرفتن بازار داشت که موفق هم بود اما به مرور نشون داد که حرفی برا گفتن نداره،اما اگر از برند ایرانی استفاده میکنید و راضی هستید همونو ادامه بدید و هزینه اضافی پرداخت نکنید.

ارسال: #19
1393/08/03 02:41 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

کلا از همه مارکها وبرندها تمام محصولات خوب نیستن
مارک ای پلاس به نسبت کیفیتی که داره تبلیغاتش زیادتر بوده
اما برای حالت خنک کنندگی وضد جوش بعد از اصلاح به نسبت مارکهای دیگه به نظرم این مارک بهتر بود
برای تقویت ابرو من از محصولات زیادی استفاده کردم تا به نظرم سریتا بهتر از بقیه وزمان کمتر برای جوابدهی داشت
البته با تمام نظرات وگفته های شما استاد گرامی موافقم

ارسال: #20
1393/08/12 03:50 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد رشد ابرو سریتا مورد خیلی خوبیه در این زمینه یه محلول رشد ابرو لامینین و ژل تقویت ابرو سروینا هم عالین.اما یه نکته کشف شده بهتون بگم که شرکت سروینا یه محصولی داره به نام ژل تقویت مو این محصول برا تقویت موست اما چون به صورت ژل هست استفاده ازش خیلی سخته چون به کف سر نمیرسه اما همبن محصول روی تقویت ابرو واقعا معجزه میکنه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از بین بردن سیاهی دور چشم خانومی 12 1,506 1395/05/23 09:44 ق.ظ
آخرین ارسال: drsojodi
Wink ازبين بردن گودي ناشي ازجوش صورت Sara71 9 6,822 1394/06/15 03:27 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
Information راه‌های از بین بردن تیرگی زیر بغل ترنم بهار 0 248 1394/03/17 02:57 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار
  آموزش از بین بردن جوش ها در عرض24 ساعت خانومی 5 2,141 1392/07/23 02:22 ق.ظ
آخرین ارسال: نگارخاتون
Heart خواص مهم عسل برای از بین بردن خال های صورت shokooh_32 0 568 1392/05/24 11:51 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.