زمان کنونی: 1395/09/17، 01:24 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/12/18 08:51 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

RE: از ته دلتون دعا کنید که...

خدایاااااااااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا [تصویر:  khojali.gif][تصویر:  dancegirl2.gif][تصویر:  dancegirl2.gif][تصویر:  dancegirl2.gif][تصویر:  dancegirl2.gif]

ارسال: #22
1393/04/28 02:38 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی دوستان و با آرزوی رقم خوردن سرنوشتی خوب و خیر .از تمامی دوستان که این صفحه رو باز میکنن عاجزانه تقاضا دارم برای پسر نوجوانی به اسم علی از ته دل دعا کنن.
و از خدا بخوان به حق این شبهای عزیز سرنوشت خوب برای این پسر رقم بزنه و اون رو به خونواده اش برگردونه .
دوستای عزیزم این بچه 4 روزه که تو کما به سر می بره .علی وقتی داشته از کلاس برمی گشته خونه تصادف وحشتناکی میکنه به طرز وحشتناکی بین دو ماشین که روبروی هم دراومده بودن می مونه اول با ماشینی که خلاف می اومده تصادف میکنه وقتی میفته زمین ماشین دیگه ای از روبرو میاد و با سرش برخورد میکنه واین بچه بسیار بسیار مظلوم به کما میره توروخدا دعا کنید عاقبت بخیر بشه و به خونشون برگرده دعا کنید پدر و مادرش شاد بشن .ای کاش ما انسانها قدر نعمتهایی رو که خدا بهمون میده رو بیشتر بدونیم و بتونیم ازشون خوب مراقبت کنیم اینطوری خدا با بنده هاش قهر نمیکنه و نعمتهاش رو از اونها پس نمیگیره .بیایید دعا کنیم خداوند به ما پدر و مادرها شعور عطا کنه تا بتونیم تشخیص بدیم تربیت صحیح یعنی چی تا باعث از دست رفتن روحیه بچه هامون نشیم ای کاش....

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #23
1393/04/28 04:08 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

سعیده جون خیلی ناراحت شدم تازه ازمسجدبرگشتم.انشالله خداوند علی آقاروشفابده وبه خونواده برگرده. الهی به حق این شبها خوب خوب بشه.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #24
1393/04/28 09:22 ق.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

الهی به حق این شبهای عزیز علی را شفای عاجل بفرما و پدرو مادرش را از نگرانی نجات بده .آمین.
الهی مرا آن ده که آن به

ارسال: #25
1393/04/29 01:57 ق.ظ -
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

(1393/04/28 02:38 ق.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  سلام با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی دوستان و با آرزوی رقم خوردن سرنوشتی خوب و خیر .از تمامی دوستان که این صفحه رو باز میکنن عاجزانه تقاضا دارم برای پسر نوجوانی به اسم علی از ته دل دعا کنن.
و از خدا بخوان به حق این شبهای عزیز سرنوشت خوب برای این پسر رقم بزنه و اون رو به خونواده اش برگردونه .
دوستای عزیزم این بچه 4 روزه که تو کما به سر می بره .علی وقتی داشته از کلاس برمی گشته خونه تصادف وحشتناکی میکنه به طرز وحشتناکی بین دو ماشین که روبروی هم دراومده بودن می مونه اول با ماشینی که خلاف می اومده تصادف میکنه وقتی میفته زمین ماشین دیگه ای از روبرو میاد و با سرش برخورد میکنه واین بچه بسیار بسیار مظلوم به کما میره توروخدا دعا کنید عاقبت بخیر بشه و به خونشون برگرده دعا کنید پدر و مادرش شاد بشن .ای کاش ما انسانها قدر نعمتهایی رو که خدا بهمون میده رو بیشتر بدونیم و بتونیم ازشون خوب مراقبت کنیم اینطوری خدا با بنده هاش قهر نمیکنه و نعمتهاش رو از اونها پس نمیگیره .بیایید دعا کنیم خداوند به ما پدر و مادرها شعور عطا کنه تا بتونیم تشخیص بدیم تربیت صحیح یعنی چی تا باعث از دست رفتن روحیه بچه هامون نشیم ای کاش....

به حق همین شب های عزیز خدا شفاش بده عزیزم

ارسال: #26
1393/04/29 07:28 ب.ظ -
سوگند آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 16

سلام من هم از ته دل دعا میکنم که زود خوب بشه وبه کانون خانواده برگرده

ارسال: #27
1393/04/29 09:07 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

عزيزم همه ي ما براي سلامتيه اين عزيز دعا ميكنيم الخصوص امشب ان شاالله كه به زودي ازت خبر خوش بشنويم فقط مارو درجريان قرار بده آخه خيلي نگرانيم.

ارسال: #28
1393/04/29 11:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/30 05:27 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

دوستای عزیزم از همه تون تشکر می کنم .و این حس هم نوع دوستانه اتون رو ستایش می کنم با اینکه این بچه رو ندیدید اما اینقدر دلسوزانه و از صمیم قلب براش دعا می کنید پیگیر حالش هستید من مطمئنم که حالش خوب میشه چون از دعاهای شما دوستان معجزه دیدم و مامان خودم رو از همین دعا دارم اگر همه ما میایم تو این بخشها و از بقیه دوستان درخواست التماس دعا داریم بخاطر همینه من به این موضوع ایمان دارم الناز عزیزم مطمئن باش که این خبر مهم رو از شما دوستان دریغ نمیکنم و از خداوند بزرگ برای تک تک شما عزیزان وخانواده هاتون درخواست سلامتی دارم و امیدوارم همیشه از شر بلاها و اتفاقات ناگهانی در امان باشید .

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #29
1393/05/01 03:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/01 03:39 ب.ظ، توسط maria. دلیل ویرایش : )
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

منم دعا میکنم ان شاالله خوب بشه وپیش خانوادش برگرده.

ارسال: #30
1393/05/09 01:22 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

سلام وشب بخیر به تمامی دوستان عزیزم از همگی سپاسگذارم بخاطر دعاهاتون و امیدوارم تمامی این دعاها سبب خیر و مغفرت و آرامش باشه برای علی خوب و مهربان در جایگاه ابدی و درجوار پروردگار, خداوندایشون رو به سمت خودش دعوت کرد و علی با اهدا قلب مهربونش و باقی اعضا بدنش دعوت پروردگارش رو پذیرفت و به دیار باقی رهسپار شد. دعا کنید خداوند به پدر و مادرش صبر عنایت بفرماییند.آمین

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خانم های ارایشگر لطفا راهنمایی کنید mahbubeh 0 160 1394/05/04 06:12 ب.ظ
آخرین ارسال: mahbubeh
Smile برای شروع به کار ناخـــن کمکـــــــــــــم کنید لطفا biti 6 2,009 1392/03/20 03:22 ب.ظ
آخرین ارسال: biti

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.