زمان کنونی: 1395/09/19، 09:21 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/14 03:00 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/14 03:01 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow از شر موهای زیر پوستی خلاص شوید!

موهای زیرپوستی از آنجا که حذف نمی‌شوند نازیبا و گاهی حضورشان دردناک است چون نمی‌توانند از زیرپوست خارج شوند. برای آنکه از شراین موهای زیرپوستی خلاص شوید چند راه‌حل ساده به شما پیشنهاد می‌کنیم.به پاهایتان مرطوب کننده بزنید!به شما توصیه می‌کنیم بعد از هر بار حمام رفتن و دوش گرفتن نواحی که احتمال زیر پوستی شدن موها در آن بیشتر است یعنی پاها، زیر بغل و کشاله‌های ران را با یک کرم مرطوب کننده خوب ماساژ دهید. این کار به موها اجازه می‌دهد که کاملا طبیعی رشد کنند.اکسیژن‌رسانی کنید!سعی کنید 2 بار در هفته پوست‌های مرده را از روی بدن خود با یک گماژ خوب تمیز کنید. سلول‌های مرده پوست را به مرور زمان ضخیم می‌کنند اما یک کیسه کشیدن آرام می‌تواند سبب حذف این سلول‌ها بدون آسیب دیدن اپیدرم شود.جلوی رشد موها را بگیرید!به کمک عصاره برخی میوه‌های اسیدی مثل لیمو می‌توان رشد موها را تا حدی کند کرد. در ضمن حذف سلول‌های مرده روی پوست مانع از رشد زیرپوستی موها می‌شود.به موهای زیرپوستی دست نزنید!در صورتی که شما مدام به کمک وسایل تیز در حال درآوردن موها از زیر پوست باشید به پوست خود صدمه رسانده و آن را زخمی می‌کنید. اگر مویی در حال رشد زیر پوستی است آن را به کمک یک گماژ محلی و مرطوبکردن همیشگی خارج کنید. در صورتی که روی آن جوش زده و دردناک شده است سعی کنید آن را تا زمانی که کاملا از بین برود عفونی نکنید.

ارسال: #2
1392/01/22 01:54 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: از شر موهای زیر پوستی خلاص شوید!

البته دوستان باید اضافه کنم در موارد خاص و جوش هایی که عفونی شده اند حتما با پزشک خودتان مشورت کنید.

ارسال: #3
1392/04/23 02:54 ب.ظ -
elnaaaz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

من هر وقت اپیلدی یا اپیلاسیون میکنم حالت جوش میزنه مثل جوش ریز قرمز میمونه روی کشاله ران بقیه پا خوب روی ساق پا چون من مدام اپیلدی میکنم و اصلا اجازه رشد نمیدم همش لک شده و مو زیر پوستی در میاد چیکار کنم این پوست من خوب بشه و حالت جوشها از بین بره
Dont-know-icon
آرزو دارم به همه آرزوهایت برسی [تصویر:  heart.gif]

ارسال: #4
1392/04/23 03:19 ب.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

با سلام عزیزم اولا اون جوشها ممکن به خاطر اینکه شما دستگاه تون روضد عفونی نمیکنیدبه وجود بیاد اگر شما بعد از هر بار مصرف سر دستگاه رو شسته وضد عفونی کنید در صد میزان جوش زدن شما پایین میاد 2 سعی کنید پوست خودتون هم تمیز باشه واگر از لوسیون تمیز کننده بدن که قبل از وکس هم استفاده میشود مصرف کنید بهتره 3 بعد از پایان کار هم بدن خودتون رو با یک لوسیون بدن مرطوب کنید اگر مرتب از لوسیون بدن استفاده کنید اگر هم قیمت براتون مهم نیست یک لوسیون بهتون معرفی کنم که استفاده کنید که واقعا عالی اگر خواستید برام پیام بگذارید موفق باشید In-love
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #5
1392/04/31 06:52 ب.ظ -
نمکدان آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام من بعد از موزدایی جایی که مو کنده شده لک سیاه افتاده روی پاهام کلی از این لکه های سیاه ایجاد شده باید چیکار کنم از بین بره

ارسال: #6
1392/05/08 07:49 ق.ظ -
farinoosh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام
من دست و پام ترکیده دیگه انقدر که زشت شده
همش زیر پوستیا رو با سوزن در اوردم خودم دیگه بدم میاد از دست و پام OuchOuch

ارسال: #7
1392/06/06 10:22 ب.ظ -
نظری آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 25

منم یه توصیه کنم بهتون عزیزان
سعی تو حموم از شامپو بدن مارک خوب استفاده کنید از لیف های لایه برداز استفاده کنید برای بدنتان که نه خیلی جنسش نرمه نه خشن
بعد از حمام چه پوستتون چربه چه خشک حتما از لوسیون بدن خوب مناسب با درصد چربی پوست بدنتون استفاده کنید
مثلا من از لوسیون خیار فارماسی استفاده می کنم و فوق العاده راضیم
و اینکه با هر چی چیزی که بدنتون رو موزدای می کنید سعی کنید بعد تمییز و ضدعفونیش کنید تا برای استفاده ی بعدی خیالتون راحت باشه و منجر به حساسیت و اگزومای پوستی نشید
مثلا اگه از تیغ استفاده می کنید کاملا بشوریدش بعد بهش الکل بزنید بذارید جایی که مرطوب نباشه و آب هم بهش نخوره
تا اپیلیدی اونم حتما تیغ هاشو در بیارید و با الکل شستشو بدید
و نکته ی مهم تر اینکه اصلا با پوستتون زیاد کلنجار نرید
نه با سوزن به جونش بیفتید نه با موچین اگرم خواستید یه موقع برای کاره خاصی از این دو وسیله استفاده کنید یا با الکل یا با آتش حتما ضد عفونی بشه

موفق باشید
خدمات کامل ناخن ،شینیون .بافت و اکستنشن .آرایش و گریم صورت و کوپ در تبریز و تهران
با قیمت های کاملا استثنایی
جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل ف
رمایید.
09128157577

Happy-icon

ارسال: #8
1392/11/22 03:10 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام به همگی در رابطه با این موضوع میخواستم بگم که چون پوست هرکس با دیگری متفاوته نحوه موزدایی ها هم باید متناسب با پوست اون شخص باشه ممکن اپیلاسیون باپوست شحصی سازگار باشه تا حتی موهای زیر پوستی را هم برطرف کنه ( خود من) اما به پوست کس دیگه نسازه ولی برای اون شخص استفاده از تیغ بهتر باشه و دیگه اینکه اپیلیدی یا دستگاه موکن در اکثر خانمها باعث موهای زیر پوستی میشه البته تا جایی که من دیدم ودیگه اینکه غافل نشین از کیسه کشیدن که خودش یه لایه بردار مفیده وتمام موهای زیر پوستی رو بیرون میکشه .(یادتون مادر بزرگهامون چه پوستهای مخملی داشتن همش بخاطر کیسه ای بود که تو حمام میکشیدن حالا ماها چی پوستمون شده مثل چرم)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #9
1392/11/22 04:25 ب.ظ -
زهره61 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

با سلام
من چندماهی تو یک سالن اپیلاسیون معروف کار میکردم و اما راهکاری که مدیرسالن برای این مشکل ارائه میداد و مشتریان هم استفاده میکردند و راضی بودند :
روز قبل از اپیلاسیون به نواحی که موهای زیرپوستی دارد روغن زیتون مالیده و سپس با سنگ پای طبی ( از داروخانه تهیه کنید ) روی موهای زیرپوستی را ماساژ دهید تا موها بدون هیچ گونه آسیب دیدگی از زیر پوست خارج شوند و فردای آن روز برای اپیلاسیون اقدام کنید تا پوست کاملا صافی بدون هیچ موی زیرپوستی داشته باشید. Drunk

ارسال: #10
1393/08/17 01:42 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

با سلام،اوه اوه چقدر اوضاع خرابه،دوستان من در تایپیک های پوست و مو در این مورد صحبت کردم اگر واقعا موی زیر پوستی براتون یه مشکل لاینحل شده توصیه میکنم از لوسیون اکسفولیاک استفاده کنید.روزی دو بار با یه پنبه به موضع مورد نظر بمالید کلا حلش میکنه و خلاصصصصصص.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile از موهای زیرپوستی زیربغل خلاص شویم ترنم بهار 0 271 1394/03/17 03:22 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.