زمان کنونی: 1395/09/21، 07:43 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/10/03 10:25 ب.ظ -
توسکا 72 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

اساتید لطفا یه لحظه !!

سلام دوستای خوبم ... منو یادتون میاد تقریبا یه سال پیش تاپیک زدم همینجا که میخوام سالن بزنم .. و ازتون راهنمایی گرفتم ..
حالا اومدم بگم سالنم و زدم کلی هم اولش هزینه ی دکور زدم و واقعا تا کسی میاد محو دکور میشه اما نمیدونم چرا مشتری هام به نسبت جاهای دیگه فکر میکنم خیلی کمه .. تا حالا فقط یه عروس از کار من ناراضی بوده بقیه اکثرا راضی بودن از کارم ... نمیدونم ایراد کارم کجاست اعتماد به نفسم خیلی پایینه با این وضع بیشترم شده که میدونم برای یک ارایشگر اعتماد به نفس خیلی مهمه نمیدونم دیگه چیکار کنم درباره ی تبلیغاتم خیلی تبلیغات کردم از بنر گرفته تا تراکت و تبلیغ پیامکی حتی این اواخر تخفیف 50 درصد زدم گفتم شاید بهتر بشه اما بازم فایده نداشت .. از با تجربه های این کار خواهش میکنم نظرشونو بگن من کم صبرم و این روالشه یا نه یه جای کار من میلنگه ؟TT-TTTT-TTTT-TT
هیچ چیز خوب تر از این نیست که کسی را داشته باشید که جزء جزء شما را تحسین کند
شما را در سخت ترین لحظات بپذیرد
وقتی گرفتار میشوید یاریتان کند
و در هر شرایطی دوستتان بدارد.....

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند …
ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :
امیدی هست چون خدایی هست[/color]

ارسال: #2
1394/10/04 02:25 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: اساتید لطفا یه لحظه !!

(1394/10/03 10:25 ب.ظ)توسکا 72 نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم ... منو یادتون میاد تقریبا یه سال پیش تاپیک زدم همینجا که میخوام سالن بزنم .. و ازتون راهنمایی گرفتم ..
حالا اومدم بگم سالنم و زدم کلی هم اولش هزینه ی دکور زدم و واقعا تا کسی میاد محو دکور میشه اما نمیدونم چرا مشتری هام به نسبت جاهای دیگه فکر میکنم خیلی کمه .. تا حالا فقط یه عروس از کار من ناراضی بوده بقیه اکثرا راضی بودن از کارم ... نمیدونم ایراد کارم کجاست اعتماد به نفسم خیلی پایینه با این وضع بیشترم شده که میدونم برای یک ارایشگر اعتماد به نفس خیلی مهمه نمیدونم دیگه چیکار کنم درباره ی تبلیغاتم خیلی تبلیغات کردم از بنر گرفته تا تراکت و تبلیغ پیامکی حتی این اواخر تخفیف 50 درصد زدم گفتم شاید بهتر بشه اما بازم فایده نداشت .. از با تجربه های این کار خواهش میکنم نظرشونو بگن من کم صبرم و این روالشه یا نه یه جای کار من میلنگه ؟TT-TTTT-TTTT-TT

سلام ، مشکل از شما نیست کلا بازار اکثر کارها دار رکود شده و ضعیف هست . باید صبر کنید و از فرصت موود برای بیشتر کردن مهارت های خودتون استفاده کنید .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1394/10/04 03:03 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام من این نظر مدیر رو قبول دارم ضعیف شدن درامد قشر زیاد مردم توی دخل وخرج اثر داره وباعث میشه بعضی چیز ها رو حذف کنن -خوب اولین مورد که زیاد به نظر خیلی ها ضروری نمیاد ارایشگاه-والبته اینکه هر جا مبینی که ارایشگاه باز شده یعنی دست هم زیاد شده منم یه کم رکود داشتم-اگه بازار راه نیفته عید امسال هم چنگی به دل نخواهد زد ومن حتی خرید شب عید برای مغازه رو به نصف سال قبل می رسونم تا کمتر هزینه کنم با این بازار خرابSweating

ارسال: #4
1394/10/06 10:20 ب.ظ -
توسکا 72 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

با تجربه ها دیگه کسی نظری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ چیز خوب تر از این نیست که کسی را داشته باشید که جزء جزء شما را تحسین کند
شما را در سخت ترین لحظات بپذیرد
وقتی گرفتار میشوید یاریتان کند
و در هر شرایطی دوستتان بدارد.....

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند …
ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :
امیدی هست چون خدایی هست[/color]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام لطفا بخونین ممنون Doost 1 61 1395/06/13 11:45 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.