زمان کنونی: 1395/09/21، 01:33 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/02/28 04:30 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

استاندارد های فنی حرفه ای

سلام ببخشید این تاپیک رو زدم چون گشتم و جایی واسه طرح سوالم نبود

مدت 1ماه هست کلاسه تخصصی رنگ و مش ثبت نام کردم به صورت فشرده برای گرفتن مدرک متاسفانه مربی هرروز یه بهانه ای کلاسرو جابه جا میکنه و هر شب باید باهاش تماس بگیرم که برای فردا ببینم کلاسم هست یا نه امروزم با توجه به هماهنگی خودشون راس ساعت توی اموزشگاه بودم که تشریف نیووردند(ساعت10:30)
10:30ساعت 3:15 با لحن بد تماس گرفتند چرا نمیاید کلاس گفتم من که صبح اونجا بودم شما نیومدید
تا الان 3-4 بار این اتفاق افتاده به نظرتون ظبیعیه با توجه به این که من برای دوره رنگ تنها هنرجوی مرکز هستم یا نه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #2
1392/02/28 08:16 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

RE: استاندارد های فنی حرفه ای

سلام سما جون .به نظر من میتونی اسم مدیر آرایشگاه را به اتحادیه بدی تا رسیدگی کنند.

ارسال: #3
1392/02/28 08:54 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

پس به نظرتون داره تنبلی میکنه؟
خواهرم دوره لباس عروس داره میر میگه مربیمون از صبح میشینه تو آموزشگاه تا حدودا ساعت2-3
چه یه شاگر چه بی شاگرد باشه
اما این خانم اصلا نیستن مدام هم دنبال انتخابات اتحادیه و این چیزاست
کلا شاید 2 صفح توی 4 جلسه به من آموزش دادند و علاوه بر اینکه بهم قول مدلرو دادند هر دفعه کلی غر میزنند که چرا مدل نمیاریOmg-
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #4
1392/02/28 10:39 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Wink RE: استاندارد های فنی حرفه ای

سماء جونم شما بهتره آرامش داشته باشی و بر خلاف نظر دوستمون بهتره با خود این مربی صحبت کنی و احساست رو بگی و بگی که از شرایط موجود زیاد راضی نیستی و واقعا دنبال یه کار خوب بودی که پیش ایشون آمدی اما الان از نتیجه عملکرد ایشان رضایت نداری! خوب گلم درسته ایشان به قول خودش در مورد مدل عمل نکرده ولی شما هم اگر میخوای واقعا پیشرفت کنی خودت باید کمی تلاش کنی به قول معروف کس نخاراند پشت من جز....

ارسال: #5
1392/02/29 10:47 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

عزیزم فنی حرفه ای برای هر رشته ای ساعت آموزشی تعیین کرده که شما باید اون تعداد ساعت رو بگذرونی که برای مواد فکر میکنم حدود413 ساعته. همونطور که سایه جون گفتن بهتره با مربیت صحبت کنی و با هم توافق برسین.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #6
1392/03/02 01:02 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

ممنون از راهنماییاتون با مربیه مهربونم صحبت کردم واقعا عاشقشم ازم بابت 2 روز بدقولیشم معذرت خواهی کرد
خیلی مهربونو با وجدانه خیلی از همکاراشون که تو سالن صندلی اجاره کردند یه روز کار آموزه خودش بودند
منم ازش بابت قضاوته زودم عذر خواستم
از همتون ممنون

ارسال: #7
1392/03/02 02:57 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

سماءجون خوشحالم که از راهنمایی دوستان نتیجه گرفتی سعی کن از کلاسات بهترین استفاده رو کنی =)منم تازه فهمیدم ساعت کلاسای رنگ حدوا500 ساعته ولی مربی من فقط 6 جلسه 2 ساعتی واسه ما وقت گذاشت به خاطر همین من خیلی سوالها تو ذهنم درباره مبحث رنگ که فقط با جستجو تو سایتها دارم جوابشون رو پیدا می کنم ........Huh
امیدوارم تو کارت موفق باشیDrunk
کاش.....

ارسال: #8
1392/03/02 03:07 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سماء جونم خیلی خوشحالم که نتیجه گرفتی عزیزم اگر هر سوالی داشتی در خدمتت هستم.این سایت مال شماست امیدوارم دوست های زیادی اینجا پیدا کنی چون به غیر از خودم، مربیان و اعضا این سایت بی نظیرن

ارسال: #9
1392/03/02 09:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/02 09:43 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/03/02 03:07 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  سماء جونم خیلی خوشحالم که نتیجه گرفتی عزیزم اگر هر سوالی داشتی در خدمتت هستم.این سایت مال شماست امیدوارم دوست های زیادی اینجا پیدا کنی چون به غیر از خودم، مربیان و اعضا این سایت بی نظیرن

شما خودتم بی ظیری عزیزم م که خیلی از راهماییه اساتیدم استفاده میکم واقعا همتونوو دوست دارمInlove-icon

الی جون فقط 6 جلسه؟
من اونجا کلیم دوست پیدا کردم همکارای استادم بهم قراره بافتو یاد بدندو اکتیش مو اجام بدند واقعا واسم لذت بخش شده محیطش

ارسال: #10
1392/03/03 12:54 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

پس قدر مربی وکلاست رو بدون عزیزم نزار مثل من و هم دوریهام که تو اموزشگاه ............بودیم یه خاطری بد تو ذهنت بمونه واقعا سما جون من وقتی می بینم اینجا کسایی هستن که چقدر وقت می زارن وبه کاربرا کمک می کنن واقعا واسه خودم متاسف میشم که بدونه اطلاع فقط گول تبلیغات اموزشگاه رو خوردم هم وقتم هدر رفت هم هزینه ای که کرده بودم باور کن اینو واقعا از صمیم قلب می گم من تو سایت چیزایی یاد گرفتم که مربیم از گفتنش امتناع می کرد یه چیزای خیلی ساده مثل فرق دکو کرم با 000وای و...........وخدای من ...........TT-TT
کاش.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حرفه ای ها کمک:رنگ موی هویجی و رنگ موی قرمز فروغ 0 1,418 1392/08/05 03:48 ب.ظ
آخرین ارسال: فروغ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.