زمان کنونی: 1395/09/17، 11:40 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2001
1393/03/24 03:58 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

مممنون عززیزم راستی صحرا جونم من عاشقه غذاهای عربیم باید قول بدی یادم بدیا مخصوصا کپه و یه اش مخصوص دارید اونو
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #2002
1393/03/24 04:02 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 04:06 ق.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

شماهم که ازخودمونی!پس سماصدات کنم بهتره.خونه ی مادرم ایناخیلی بزرگه منم که همیشه دوران مجردی ازدرودیوارش بالارفتم.شوهرم بچه میخواد.ولی مادرشوهرم بهش میگه شمادوتاتون بچه ایدهنوزبالغ نشدید.البته بیشترمنظورش منم.

چشم حتماروجفت چشمام. من خودم عاشق کپه م.چشم هرچی آشم بلدم بهت یادمیدم.راستی قراره کامل دیگه بری قشم؟

ارسال: #2003
1393/03/24 04:06 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 04:14 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

هرچی دوست داری صدام کن عزیزه دلم
اسم اصلیم سمانه است ولی سما رو راحتترم صدام کنی
واسه بچه فقط و فقط به امادگیه خودت نگاه کن من الان 30 سالمه همه میگن تا فتی بچه بیار ولی زیره بار نمیرم ایشالا بعد از یکی 2 سال چون هیچکدوم امادگیشو نداریم واقعا
تو ارایشگری مهارتو پایه تخصصت چیه؟
ارایشگاه زدی خودت؟یا پیشه کسی کار میکنی

خودم نیتم اینه حالا ایشالا یه مدت برم ببینم چه جوریه کلا ذائقه ام با عربها و جنوبیا میسازه اخلاقم غذاهاشون
میگم که بیشتره دوستام عرب بودند
عرب بحرین -عرب عراق و جنوب و.....
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #2004
1393/03/24 04:14 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

آره من که کلازیربارنرفتم ولی یکم کارام درست بشه اقدام میکنم.واسه حرف مادرشوهروخواهرشوهرامم گوشام کیپ کیپه .اینجوری بهتره احمدهم ازین اخلاقم خیلی خوشش میادچون تاحالاجروبحثی نداشته سرمن.راستش الان بایه نفرتوآرایشگاه باهم همکاریم.بیشترسرمایش ازاونه.تازه کارم همه دوره هارورفتم ولی رنگ رودوس دارم استادبشم.

ارسال: #2005
1393/03/24 04:19 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

ایشالا
ایشالا یه ارایشگاهم واس خودت میزنی واسه رنگ و مش ارسالهای سایه روشن خیلی کمکت میکنه چند تا ویدئوی اموزشیم داره عالی حتما دانلود کن
من کلاس رفتم اصلا به دردم نخورد پولمو ریختم دور از سایت بیشتر یاد گرفتم

ارسال: #2006
1393/03/24 04:22 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 04:27 ق.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

عزیزم خودت خوبی.همه هم به نظرت خوب میان.منکه همینجاعاشقت شدم.راستی عروسیت دیدم سی ام همین ماهه.پس احتمالایه مدت نیستی.اون دستوراروهروقت تونستم همینجابرات میذارم.راستی جنوب رفتی ماهی صبوربا هشو یادت نره بخوری خیلی خوشمزه س.قلیه ماهی وسمبوسه وفلافل البته تندآتشین همشون.

آره دیدمشون مربی خوب ودلسوزی به نظرمیان.انشالله هرچی خیره.آره کلاسازیادبه دردنمیخوره.کاش زودترمیومدم اینجا.
راستی اگه دستورغذابذارم اینجاپلیسهابهم تذکرنمیدن؟آخه پارسال یک هفته مسدودبودم.

ارسال: #2007
1393/03/24 04:27 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 04:29 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

خیلیییییییییی لطف میکنی منم دوست دارم و مطمئن باش دل به دل را داره
راستش تا حالا قلیه نخوردم ی کمی میترسم ازش خوشم نیاد
اینجا که خوراکم فلافله و کوپه و سمبوسه 2 تا مغازه اصل عربی پیدا کردم خیلی میرم اونجا به هوای غذاشون واقعا تند مزاجن خیلی فلفل میزنند
بهزاد مشخصه جنوبیه میره باهاشون حرف میزنه و گرم میگیره برای من که میاره از غذاا یه گاز میزنم اشکم در میاد همشون میخندند اما باپررویی همشو میخورم
احتمالا یه هفته ای نیام بعدش ایشالا جا بیفتم دوباره میام
عروسیم 6 روز دیگه است ایشالا
عزیزه دلم دوست خوشگلم منم برم بخوابم فردا کلی کار دارم
راستی اونجا اهلهفالو این چیزا هستند؟ کوویتیا که خیلی زیاد باور نمیکنی مشتری دارم از کویت خیلی زیاد

[تصویر:  P.png] پلیس انجمن :

خخخ نا سلامتی من خودمم پلیسما نه عزیزم اینجا اسمش اسپمکده است کسی کاریت نداره در امنو امانی

ارسال: #2008
1393/03/24 04:36 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

قربونت برم دوستم.خیلی خوشحال شدم ازهمصحبتیت.آره اینجاعربهای کویتی وامارات هم هست اهل فال هم هستن.توقشمم که بیشتربایدباشه.دوستم بروبخواب منم برم احمدبیدارشه دلخورمیشه نباشم.حتمابیدارشده تاحالا.خیالم راحت شدهمینجامی نویسم پس.چقدخوبه یه همچین جایی تواین سایت هست.شب بخیرعینی.عینی یعنی نورچشمم،عزیزم

ارسال: #2009
1393/03/24 04:46 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/24 04:51 ق.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

راستی حتماحتماسعی کن عربی روکم کم یادبگیری.اینطوری هم یه زبان جدیدبلدی شبکه های عربی هم سریالهای جالب وقشنگی پخش میکنن میتونی ببینی هم اینکه دیگه ازخودشون میشی.شب بخیر.بهتره دیگه بگیم صباح الخیر.بوس

آهان یادم رفت بگم قلیه ماهی خوشمزه س البته به شرط اینکه دستپخت جنوبی باشه.سبزیش بایدمثل سبزی قرمه سبزی جابیفته کم آب والبته تند.امیدوارم به ذائقه ت خوش بیاد.وای بازپرحرفی کردم.شبت پرازخواب های رنگی رنگی

ارسال: #2010
1393/03/24 06:05 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

سلام من هستم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
_مرجان_ ، siasiasia ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.