زمان کنونی: 1395/09/18، 11:43 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2311
1393/08/18 07:09 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

سلااااام
کسی اینجا هست عایا؟
صدام میاد؟؟؟؟
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #2312
1393/08/30 03:46 ب.ظ -
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

سلام خانمای نازنین یه سوال
میخواستم بدونم 7 تا رشته تخصصوصی چی هست به صورت ریزو چه چیزایی وشامل میشه و این که کاشت ناخن و تتو و کاشت مژه شامل 7 مدرک تخصصوصی میشه یا باید جدا هزینه پرداخت شه ممنون

ارسال: #2313
1393/08/30 06:27 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/30 06:28 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

سارا جان کاشت ناخن . تاتو و مزه جدا هستن
هفت مدرک هم شامل . کوتاهی . اصلاح صورت و ابرو . آرایش مو یا همون شینیون . آرایش و متعادل سازی . شیمیایی . اون دوتای دیگه رو یادم نیست والله

آها مقدماتی هم هست اگه اشتباه نکنم .
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #2314
1393/09/01 05:27 ب.ظ -
سی تیات آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 5

سلام دوستان گلم میشه منو راهنمایی کنین من دوره فنون تدریس رو گذروندم دوره های ارایشگری رو هم گذروندم الان میخوام برم اموزشگاه برای مربی شون مشغول بشم سوالم اینه ایا برای مربیگری من باید شهریه بدم یا برای تدریس کردن اونا باید به من دستمزد بدن اخه مدیر اموزشگاه به من گفته باید پانصد هزار تومن بهشون بدم برای تدریس هم دستمزدی به من تعلق نمیگیره‌

ارسال: #2315
1393/09/01 05:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/01 05:44 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

(1393/09/01 05:27 ب.ظ)سی تیات نوشته شده توسط:  سلام دوستان گلم میشه منو راهنمایی کنین من دوره فنون تدریس رو گذروندم دوره های ارایشگری رو هم گذروندم الان میخوام برم اموزشگاه برای مربی شون مشغول بشم سوالم اینه ایا برای مربیگری من باید شهریه بدم یا برای تدریس کردن اونا باید به من دستمزد بدن اخه مدیر اموزشگاه به من گفته باید پانصد هزار تومن بهشون بدم برای تدریس هم دستمزدی به من تعلق نمیگیره‌

سلام دوست خوبم اگه شما واقعا کارت خوب ودر حد یه مربی کامل باشه باید به شما دستمزد بدن و البته برای مربی شدن باید کارت مربیگری داشته باشی که دراینصورت یک سوم شهریه هر کاراموز که تو اون رشته ثبتنام شده به عنوان حقوق(طبق قانون فنی وحرفه ای) باید به شما تعلق بگیره و اگر کارت مربیگری نداشته باشی باید با مدیر آموزشگاه یجوری توافق کنید مثلا 20درصد شهریه هر کاراموز

(1393/08/30 03:46 ب.ظ)سارا اتش نوشته شده توسط:  سلام خانمای نازنین یه سوال
میخواستم بدونم 7 تا رشته تخصصوصی چی هست به صورت ریزو چه چیزایی وشامل میشه و این که کاشت ناخن و تتو و کاشت مژه شامل 7 مدرک تخصصوصی میشه یا باید جدا هزینه پرداخت شه ممنون
سارا جونم همونطور که هانیه جون گفت کاشت و تتو رو جداگونه باید یاد بگیری و علاوه بر 5تا رشته ای که هانی گفت آرایشگر ناخن و کلاه گیس باف با موی زنانه ینی همون بافت و اکستنشن هم جز 7 تا رشته تخصصی هم هستن
البته تا سال قبل 7تا بودن الان 10 تا تخصصی داریم آرایش دائم و پرپشت کردن مو و فکرکنم ترمیم کردن مو هم بهش اضافه شده
شنیدم که پیرایش مردانه هم به آموزشگاههای زنانه اضافه شده ینی نه اینکه به ما آموزش بدنا فقط مدیر آموزشگاه که باید مسن هم باشه میتونه هنرجوی مرد قبول کنهDrunk
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2316
1393/09/02 05:32 ب.ظ -
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

از دوسای گلم کمال تشکر و دارم ممنون سیما جون پرپشت کردن مو چی هست عزیزم و برای کارت مربی گری از کجا باید اقدام کرد و برای هر رشته جدا کارت میدن عزیزم

ارسال: #2317
1393/09/02 05:56 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

(1393/09/02 05:32 ب.ظ)سارا اتش نوشته شده توسط:  از دوسای گلم کمال تشکر و دارم ممنون سیما جون پرپشت کردن مو چی هست عزیزم و برای کارت مربی گری از کجا باید اقدام کرد و برای هر رشته جدا کارت میدن عزیزم

عزیزم خودمم فقط شنیدم یه چیزی تو مایه های اکستنشن نامریی هست که دکترا انجام میدن موهای اضافه که طبیعی هم هستش رو با یه روش گره خاص به موی مشتری پیوند میدن خیلی ظریف کاری داره فقط با تار مو کار میشه مثلا 2تا تار موی اضافه رو به 2تا تار موی مشتری پیوند میدن
و اما عزیزم مربیگری باید حتما از طریق یه آموزشگاه معرفی بشی ینی یه اموزشگاه که تورومیشناسه و تو هم سابقه کار اونجا داری اسمتو رد میکنه و البته یکی 2تا امتحان از جمله پداگوژی هم باید بدی
سارای عزیزم اطلاعات من همینقده اما گلم میتونی از جناب میرزانژاد که آموزشگاه و البته تخصص دارن هم بپرسی
هم راجع به مربیگری و هم راجع به رشته های تخصصی
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2318
1393/09/08 09:04 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

دوستای گلم .... خیلی وقته خبری از صحرا نیست کسی از حال و احوالش خبر داره؟ نگرانم
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #2319
1393/09/08 09:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/08 09:47 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/09/08 09:04 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  دوستای گلم .... خیلی وقته خبری از صحرا نیست کسی از حال و احوالش خبر داره؟ نگرانم

سلام عزيزم
آره منم چند روزه كه فكرم مشغوله كه چرا ديگه سر نميزنه اون كه هرروز يه سر به انجمن ميزد!!!.واسه وصل شدن به نت هم كه مشكلي نداشت با تبلت ميومد!!حتي براش پيام هم فرستادم ولي خبري نيست.ميگفت شبها تنهاست وخودش خواسته كه تنها باشه.ان شاالله كه سلامت در كنار شوهرش باشه.اما بچه ها اگر كسي خبري ازش داره بگه تا از نگراني در بيايم.

ارسال: #2320
1393/09/09 07:32 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

بچه ها يه سوال:تو كلاسهاي خود آرايي كه تشكيل ميشه بيشتر چه نكاتي رو بايد آموزش بديم؟يعني تقريبا چندتا كوتاهي؟چندتا بافت؟چندتا شنييون؟وچيزهاي ديگه.وقيمتشو چقدر بگيريم كه مناسب باشه؟بيرون كه قيمتهاي بالايي ميگيرن واسه خود آرايي اما من ميخوام مناسب باشه.آخه تقاضا واسه خودارايي زياد دارم.خودم هم تقريبا تماميه كارهاي شخصيم رو خودم انجام ميدم غير از شنييون كه از پشت سر يكم برام سخته.
از دوستاني كه قبلا يا به تازگي خود آرايي رفتن كمك ميخوام.ويا مربياني كه در اين مورد خبر دارن.ممنون از همه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
_مرجان_ ، siasiasia ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.