زمان کنونی: 1395/09/18، 01:42 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2351
1393/10/12 11:16 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

من از رنگ موی بیول استفاده کردم راضیم. برای سری دودی هم از آلبورا استفاده کردم خوب بود. رنگ بیس با وجود اینکه همه از این مارک تعریف میکنن من برای چند نفر استفاده کردم متاسفانه راضی نبودن.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #2352
1393/10/13 07:38 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

ممنون از مرجان عزيز بابت نظرشون.
ديگه كسي توي آرايشگاهش رنگ مو مصرف نميكنهLook-icon
خداروشكر مثه اينكه وضع همه خوبه وهمه از رنگهاي گرون قيمت استفاده ميكننArr

ارسال: #2353
1393/10/13 08:44 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

من از مدیا و پادینا و ارکیا استفاده میکنم و از قیمتاشونم3500 تومنه البته ارکیا 5 تومنه
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #2354
1393/10/14 06:21 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام من از ارکیا و البورا -ورد -بلگا استفاده میکنم

ارسال: #2355
1393/10/14 07:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/14 07:51 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام الناز جان
ببین گلم چیزی که مسلمه همه مشتریها توانایی مالی ندارن هستن یه سری افراد که فقط میتونن مثلا 15 هزار تومن بابت رنگ و دکلره شون بدن پس شما یا نباید اون مشتری رو قبول کنی که این فکر میکنم کمی از معرفت به دور باشه و یا باید قبولش کنی و به اندازه پولی که میده واسشش مواد خرج کنی
بنابراین شما باید واسه نیاز همه مشتریهات تو سالنت مواد داشته باشی من اگر سالن بزنم پرسونال و ولا رو تهیه میکنم واسه اکثر مشتریام(البته بسته به تجربه،مثلا شکلاتی رو ریتون میخرم و دودی های شماره پایین رو لیدی میگیرم چون واسه پوشش دهی عالین) و یه سری رنگ ایرانی هم واسه مشتریهایی که توانایی مالی ندارن تهیه میکنم
در عین حال باید ب فکر سلامت مشتریت هم باشی مثلا دکوکرم ارزون خواستم بگیرم مارک پادینا رو میگیرم واقعا واسم جواب داده و تا حالا به هیچ مویی ندیدم آسیب بزنه یا مثلا پودر دکلره آوایی که در عین مناسب بودن قیمت زود به پایه میرسونه و آسیبی هم به مو نمیرسونه ولی طلایی های رنگ پادینا رو بهیچ وجه استفاده نمیکنم چون خیلی تون قرمزی میدن البته این تون قرمزی واسه وقتی که میخوای موها رو تو پایه های پایین دکلره رنگساژ قرمز یا انگوری و یا ... دربیاری خوب جواب میده
البته یه سری رنگهای ارزون قیمت رو هم فقط واسه وقتی میگیرم که تو ترکیب رنگ فقط به چند سانت ازشون نیاز دارم مثل n2مارک آتوسا
اینا تجربه های من بود امیدوارم موفق باشی گلم

راستی گلم یادم رفت بگم پودر های رنگی مارک پادینا هم خیلی تنوع دارن تقریبا زودم به پایه میرسونن
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2356
1393/10/14 08:27 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/14 08:30 ب.ظ، توسط سی تیات. دلیل ویرایش : )
سی تیات آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 5

سلام سیما جان
واقعا اطلاعاتت مفید بودن به نظرتون رنگ لیدی ماندگاری داره تو سالنم از لیدی وایندوری استفاده می کردم مشتریهام راضی نبودن شما گفتین از سری دودی لیدی استفاده میکنین خوبه ولی من شنیدم میگن باید حتما رنگهایی که باهم ترکیب میکنیم از یه مارک باشه این درسته شما لیدی چند میخرین

ارسال: #2357
1393/10/14 09:15 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

(1393/10/14 08:27 ب.ظ)سی تیات نوشته شده توسط:  سلام سیما جان
واقعا اطلاعاتت مفید بودن به نظرتون رنگ لیدی ماندگاری داره تو سالنم از لیدی وایندوری استفاده می کردم مشتریهام راضی نبودن شما گفتین از سری دودی لیدی استفاده میکنین خوبه ولی من شنیدم میگن باید حتما رنگهایی که باهم ترکیب میکنیم از یه مارک باشه این درسته شما لیدی چند میخرین

سلام گلم مرسی از لطفت
عزیزم من از دودیهای لیدی واقعا رضایت دارم مخصوصا وقتی دکلره و ریموور زورشون به رنگ شرابی نمیرسه قدرت پوشش دهی فوق العاده به همراه ماندگاری زیادی داره همینطور از رنگ 000 لیدی راضی ام
آره گلم درسته و قانونش همینه که رنگها از یه کارخونه باشن این کار حداقل خاصیتی داره دوام رنگ هستش ولی هیچکس این قانونو رعایت نمیکنه حتی خودمDrunk
عزیزم بستگی به تجربه و روش کار هر شخص هم داره من هیچوقت از محصولات دوبینا استفاده نمیکنم ولی دوستم از همه محصولات آرایشی دوبینا استفاده میکنه و بقول خودش بشدت ازش راضیه=)
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2358
1393/10/14 11:00 ب.ظ -
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

رنگ های ایرانی قیمت پایین چه مارکهایی بهترن و پوشش خوبی دارن که تو همه تناژ بشه استفاده کرد ممنون میشم

ارسال: #2359
1393/10/15 12:55 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/15 01:19 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/10/14 11:00 ب.ظ)سارا اتش نوشته شده توسط:  رنگ های ایرانی قیمت پایین چه مارکهایی بهترن و پوشش خوبی دارن که تو همه تناژ بشه استفاده کرد ممنون میشم
تنوع محصولات ایرانی خیلی زیاده و میتونم بگم اکثرشون به نسبت قیمتشون کیفیت خوبی دارن. بیشتر این رنگها وارداتیه. من از پوشش دهی بایول راضیم. البورا رو به پادینا ترجیح میدم.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #2360
1393/10/15 07:07 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/15 07:40 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

از همه ي دوستاني كه توي اين بحث شركت كردن وميكنن ممنونم.خيلي خوبه كه همه ي بچه ها نظرشونو ميگن اينطوري صميميت هم بيشتر ميشه وممكنه آدم از بين تموم حرفهاي بچه ها تصميم بهتري بگيره وحتي يك ايده جديد به ذهنش برسه.ممنون سيماجون از توضيحت آره من توي آرايشگاههايي كه كار كردم همشون از رنگ موهاي گرون قيمت استفاده ميكنن الخصوص كلستون پرفكت وماركهاي ديگه كه واقعا عالي ومحشره واسه همين قيمت رنگهاشون هم از 100 به بالا ميگيرن.اما خدايي واسه ما صرف نميكنه كه رنگ گرون بخريم وارزون باهاشون حساب كنيم.چون ضرر ميكنيم.وبخوايم باهاشون گرون حساب كنيم ! اينطوري هم زياد مشتري جلب نميشه.الان اكثرا بيشتر افراد جاهايي ميرن كه قيمت مناسبتر باشه وزياد هم به كيفيت اهميتي نميدن. اما ما بايدطوري برنامه ريزي كنيم كه همه نوع قشري از قيمتهامون راضي باشن وهمچنين ازكيفيت كارمون.Dazzled-iconيه آشي روسرشون بپذيم كه كلي كيف كنن!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
_مرجان_ ، siasiasia ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.