زمان کنونی: 1395/09/20، 02:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2361
1393/10/16 02:41 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

من همیشه به یه نکته خیلی اهمیت میدم و اون مهارت در کار و مهارت در امر فروش این دو با هم فرق میکنن،شما اول باید با اصول فروش و مشتری مداری به صورت کامل اشنا باشید و دوم در کارتون مهارت داشته باشید،همیشه برا خودتون سقف تعیین نکنید،سعی کنید همیشه اطلاعاتتون را به روز کنید سعی کنید از مشتری و از بازار جلوتر باشید.سعی کنید ذهنیت خودتون را درمورد هر چیزی تغییر دهید یا حداقل در مورد تغییرش فکر کنید،مثلا همه میگن باید مشتری مدار بود،من این حرفو قبول دارم اما اعتقادم بیشتر براینه که ادم باید پرسنل مدار باشه،وقتی هوای پرسنلتو داشتی ناخوداگاه مشتری مداری هم بوجود میاد.تا جایی که میتونید مهارت کسب کنید اونوقت از کارتون لذت میبرین.چرا؟چون مشتریهاتون به شما اعتماد میکنند.بایستی بتونید اعتماد مشتری را با نحوه کارتون جلب کنید وگرنه قافیه را باختید.مهمترین اصل در کسب و کار صداقت هست.باید رعایتش کنید اونوقت تاثیرش رو میبینید.از نظر من مشتریها دو دسته هستند دسته اول مشتریهایی که برا شما تبلیغ میکنند و دسته دوم مشتریهایی که برا شما تبلیغ نمیکنند،دسته اول را باید حسابی هواشون را داشت و بهشون بهترین سرویس را داد و براشون کم نزارید،سعی کنید در محل کسب و کارتون متفاوت باشید و خلاق باشید.جذب مشتری خیلی راحته اما نگه داشتنش بسیار دشوار.امیدوارم همتون موفق باشید.

ارسال: #2362
1393/10/16 03:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/16 03:51 ب.ظ، توسط مرمری. دلیل ویرایش : )
مرمری آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 2

Heart RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

کاش میتونستم با شما کار کنم کمتر کسی طرز تفکر شما رو داره[size=x-large]
کاشت ناخن در مشهد
با مواد امریکایی انگلیسی ریفورما
09156003389
آموزش کاشت ناخن

ارسال: #2363
1393/11/01 03:57 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

من همین جا تولد خواهر نازنینم سعیده بانو را تبریک میگم،امیدوارم همه ی اعضای این سایت از وجود چنین انسان نازنین و کاربلدی نهایت استفاده را ببرن،برای ایشان هم سلامتی و شادی را ارزو میکنم.=)

ارسال: #2364
1393/11/01 02:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/01 08:13 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

منم به شراره جون وسعيده جون وشوهر عزيزم تولدشونو تبريك ميگمS (63).اميدوارم سال خوبي رو در پيش رو داشته باشن
واقعنا اگه اين همراه اول يادمون بياره كه تولدمونه:
حالا اين بحثها به كنار از موضوع اصلي دور نشيم حالا كدومتون مارو مهمون ميكنه واسه كيك تولد؟؟؟
شوهري كه بعد از خريد كيك واسه تولد خودش Arr.به افتخار روز تولدش براي من كادو خريده.البته بااجبارArrشوهر اينطوري هم واسه خودش نعمتيه ها!!!!!!!!!البته منم قول دادم كه امشب به افتخار تولد شوهرم بزارم كه كشتي كج رو نگاه كنه وديگه دوساعتي رو كاري به كانال تلوزيون نداشته باشم.من فداكاريه بزرگي رو نسبت به اون انجام دادم.
در كل در سال دوبار تولدت ميشه يه بار تولد خودت ويه بار تولد همسرت.وهر دوبار هم خودت كيك ميخوري وگردش ميري وكادو ميگيريDazzled-icon
حالا شما تصميم خودتونو بگيرين.كادوي ما چي ميشهS (6)

ارسال: #2365
1393/11/01 08:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/01 08:50 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

این گلای قشنگم از طرف من هدیه ب شما تولدتون مبارک ایشالا همیشه شاد وبرقرار باشید

[تصویر:  142185348541461.jpg]

و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2366
1393/11/13 03:59 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

میخوام یه اعتراضی کنم.نمیدونم چقدر با من موافقید،در هر صورت من نظر شخصی خودمو میگم.اینجا من با ادمهای بسیار کاربلد و حرفه ایی اشنا شدم که واقعا برام ارزشمند و مهمه،اما نکته ایی که به نظرم باید بهش توجه کرد اینه که هر چیزی از حدش فراتر نره چون ارزش خودشو از دست میده،مثلا تو این سایت از شیر مرغ تا جون ادمیزاد ماسک هست،یا دستور تهیه چیزهایی که هیچ کاربردی ندارند،خیلی از این ماسکها و دستور ساخت های خانگی را مطمئنم تا حالا ساخته هم نشدند چه برسه به اینکه در مورد عملکردشون بخواهیم صحبت کنیم.مثلا تهیه یه محلول من در اوردی برا افزایش حجم مو!!!!!کلی مخاطب را به زحمت میاندازیم تازه شاید جواب هم نگیره.خواهشا برا هر چیزی یه ماسک بدردنخور تجویز نکنید.من چندین کتاب طب سنتی دارم که پر از دستور چنین ماسکهایی که عملکردشون اصلا مشخص نیست.سعی کنید مخاطب را گمراه نکنید.راه درست برا افزایش حجم مو واقعا تهیه اون معجون من در اوردی نیست.یا تهیه ضد افتاب خانگی یا ژل مو خانگی و غیره.....
به نظر من درج چنین مطالبی فقط سطح کیفی سایت را میاره پایین هر چند با هدف افزایش اگاهی کاربران سایت گزاشته میشوند ولی ما باید به این نکته توجه کنیم که در این دوره و زمونه که وقت طلاست به فکر بالاتر بردن کیفیت زندگی همدیگر باشیم نه اینکه با هزارارن فرمول بی هویت همدیگر را گمراه و سردرگم کنیم.

ارسال: #2367
1393/11/13 04:01 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/13 04:27 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1393/11/13 03:59 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  میخوام یه اعتراضی کنم.نمیدونم چقدر با من موافقید،در هر صورت من نظر شخصی خودمو میگم.اینجا من با ادمهای بسیار کاربلد و حرفه ایی اشنا شدم که واقعا برام ارزشمند و مهمه،اما نکته ایی که به نظرم باید بهش توجه کرد اینه که هر چیزی از حدش فراتر نره چون ارزش خودشو از دست میده،مثلا تو این سایت از شیر مرغ تا جون ادمیزاد ماسک هست،یا دستور تهیه چیزهایی که هیچ کاربردی ندارند،خیلی از این ماسکها و دستور ساخت های خانگی را مطمئنم تا حالا ساخته هم نشدند چه برسه به اینکه در مورد عملکردشون بخواهیم صحبت کنیم.مثلا تهیه یه محلول من در اوردی برا افزایش حجم مو!!!!!کلی مخاطب را به زحمت میاندازیم تازه شاید جواب هم نگیره.خواهشا برا هر چیزی یه ماسک بدردنخور تجویز نکنید.من چندین کتاب طب سنتی دارم که پر از دستور چنین ماسکهایی که عملکردشون اصلا مشخص نیست.سعی کنید مخاطب را گمراه نکنید.راه درست برا افزایش حجم مو واقعا تهیه اون معجون من در اوردی نیست.یا تهیه ضد افتاب خانگی یا ژل مو خانگی و غیره.....
به نظر من درج چنین مطالبی فقط سطح کیفی سایت را میاره پایین هر چند با هدف افزایش اگاهی کاربران سایت گزاشته میشوند ولی ما باید به این نکته توجه کنیم که در این دوره و زمونه که وقت طلاست به فکر بالاتر بردن کیفیت زندگی همدیگر باشیم نه اینکه با هزارارن فرمول بی هویت همدیگر را گمراه و سردرگم کنیم.

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : سلام کاربر گرامی
عرایض شما کاملا متین، ولی اینو لازم است بدونید که اینجا چند هزار کاربر وجود داره و اکثریت در رشته زیبایی مشغول به کار هستند و تجربه ای دارند، و هر عزیزی تجربه منحصر به فرد خودش رو داره، تجربه و نظر هر کس برای خود ارزشمنده، چون بهش ایمان داره و از روی آگاهی نظرش رو عنوان میکنه، مثالی که فرمودید ماسک، ما پوست ها ی مختلفی داریم که هر کدام با گیاه یا میوه های خاصی سازگار است، سن شخص هم مهمه ، ممکنه یه ماسکی برای سن 20 سال مناسب باشه ولی برای یک فرد چهل ساله مناسب نباشه، و خیلی شرایط دیگه.این به تشخیص و تجربه کاری و علمی ما برمیگرده.
از آن گذشته بله در این انجمن همه اعضا آزادانه هر مطلبی رو هر چند ممکنه کپی از سایت دیگری هم باشه ممکنه بزارند، ولی هیچگاه مربیان انجمن یا به قول شما افراد کاربلد مطالب بدرد نخور تجویز نمیکنن.
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #2368
1393/11/14 01:35 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

خیلی ممنون بابت توجه و پاسخ کاملتون.البته من قصد جسارت به هیچ کدوم از اعضای محترم سایت نداشته و ندارم.ظاهرا اصلا متوجه عرایض من نشدید.اصل صحبت در مورد ماسکهای صورت نیست،صحبت من در مورد کاربرد بعضی از ماسکهایی هست که واقعا ازمایش نشده اند.و فقط از روی یه کتاب نوشته شدند باید سعی بشه تجربه های خودمونو در اختیار اعضای سایت قرار دهیم.روی دیگر صحبت من در مورد بعضی مطالب هست که واقعا وجهه سایت را پایین میاره،من اون مطلب ژل موی خانگی و ضدافتاب خانگی و همچنین محلول حجم دهنده مو را چند روز پیش نشون بهترین متخصص پوست شهر که طبقه بالای داروخانه مطبشون قرار داره نشون دادم کلی خندید، و کاملا از نظر علمی ردش کرد.بایستی مطلبی قرار داده بشه که مطمئن بود کاربردش به کاربران ضرری نمیزنه.وگرنه اکثریت اموزشهای ماسک های صورت کاملا عملی و مفیدند.و خودم به شخصه به مشتریانم توصیه کرده ام و فیدبک مثبتی گرفتم.شاد و موفق باشید.

ارسال: #2369
1393/11/15 06:29 ب.ظ -
mary62 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام دوستان عزیز من یه راهنمایی میخوام میشه کمکم کنید نمیدونم اینجا باید سوالم را مطرح کنم یانه .....
من تصمیم گرفتم برم و دوره میکروپیگمنتیشن یاد بگیرم میخواستم بدونم کسی جای خوب و حرفه ای رو سراغ داره کجاه بهتره و اینکه هزینه اش چقدره؟ من خودم تو اینترنت خانم کابلی شایگان رو دیدم . یا شرکت آمیا که خیلی گران میگفت و اینکه مدرک فنی و حرفه ای نمیدونم داره یا نه ؟ شاغل نیز هستم که تو تایم خالیم میخوام یاد بگیرم و . بنظرتون چقدر طول میکشه تا مهارت پیدا کنم و درآمد داشته باشم چون از کارم خسته شدم میخوام کارم رو عوض کنم کارم حسابداریه .... دلم جو شاد میخواد و مستقل

ارسال: #2370
1393/11/18 02:51 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

سلام کسی هست ایا؟
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 213 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
siasiasia ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.