زمان کنونی: 1395/09/21، 05:26 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2441
1394/03/29 07:03 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

النازم ارسال تاپيک ابتکارمو حذف کردم چون اسپم بود . گلم شمام پاک کن.دقيقا با تو موافقم عزيزم. يکى از دلايل کم شدنه فعاليت بچه ها هم همينه. بچه اينجا بى چشم داشت مطلب ميذارن و جواب ميدن ولى متاسفانه بعضيا واسه محبت خرج کردن کمى خسيسن. خودتو عشقه.
در ضمن واسه ارسال فيلم سوال دارى از خودم بپرس
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #2442
1394/03/30 09:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/30 09:10 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

بچه ها يه سوال:نترسيد زيادم سخت نيست
الان شما هركدوم توي ارايشگاهتون بيشتر كوتاهي چه مدلهايي ميزنين؟در واقع الان واسه خانمها كوتاهي چي مد شده؟وبيشترين تقاضاها چه مدلهايي هست؟(البته غير از مدل بوكسوري.واين روشهاي خط انداختن كه واسه خانمها هم هست)
من توي آرايشگاه خودم تقاضاي كوتاهيهاي ژورنالي رو زياد دارم.اما ميخواستم مد سال رو هم بدونم.قبلا همايش زياد ميرفتم وتقريبا بروز بودم .الان يكم تنبل شدم.
لطفا نظراتتو نو بگين .سپاس

ارسال: #2443
1394/03/31 01:56 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/31 02:02 ق.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اقاى سيا ايندفعه من بى تقصيرم. باور کنيد.خخخخخ. ولى منم سوالو ديدم سواله الناز بود. احتمالا پاکش کرده. الناز اعتراف کن تا از گناهانت کم بشه دخترخخخخ.

(1394/03/30 09:08 ب.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  بچه ها يه سوال:نترسيد زيادم سخت نيست
الان شما هركدوم توي ارايشگاهتون بيشتر كوتاهي چه مدلهايي ميزنين؟در واقع الان واسه خانمها كوتاهي چي مد شده؟وبيشترين تقاضاها چه مدلهايي هست؟(البته غير از مدل بوكسوري.واين روشهاي خط انداختن كه واسه خانمها هم هست)
من توي آرايشگاه خودم تقاضاي كوتاهيهاي ژورنالي رو زياد دارم.اما ميخواستم مد سال رو هم بدونم.قبلا همايش زياد ميرفتم وتقريبا بروز بودم .الان يكم تنبل شدم.
لطفا نظراتتو نو بگين .سپاس
النازى خوشبختانه يا متاسفانه مشتريام فقط ميخوان موهاشون خورد بشه. نميدونم چرا ولى انگار مدلاى خيلى کوتاه زياد طرفدار نداره البته واسه جوونا. افراد مسن کوتاه رو ترجيح ميدن. والا من اينقدر که تو کوتاهى انواع لير مهارت پيدا کردم تو مدلاى خيلى کوتاه مهارت ندارم. والا آقا دروغ چرا تا قبر آآآ. خخخخخ
سالن مه رو

ارسال: #2444
1394/03/31 02:06 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اتفاقا ژورنال من اكثرش انواع كوتاهيهاي خرد وكوتاهه .و واسه كوتاهيش بيشتر از ليرهاي بلند كار ميبره .اما شما درست ميگي خانمهاي مسن همش كوتاه ميخوان وجوانها ليرهاي بلند.شما واسه انواع كوتاهيها چقدر زمان صرف ميكنيد

ارسال: #2445
1394/03/31 08:32 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام گلیا
مشتریای منم بیشتر لیر و بلند رو ترجیح میدن در انواع مختلف
و بیشترم مدل ستاره ای رو میپسندن واقعنم مدل زیباییه
النازی اگر مشتری بخاد زیاد خورد کنه و موهاشم خیلی بلند باشن نهایتش 20 دقیقه س و اگرم خیلی نخاد خودرد کنه ربع ساعت
اکثر اوقات که قلق بعضی مشتریای دائممو دارم تو ده دقیقه با روشهای تندزنی موها رو خورد میکنم ولی مدلهای کوتاه چون دقت بیشتری میخان وقت بیشتری هم میبرن
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2446
1394/04/02 12:52 ق.ظ -
mahsa_sadegh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام خانومای گل.می خواستم بپرسم بعد از زدن کرم صاف کننده شما موها رو با اب میشورید یا با نرم کننده؟

ارسال: #2447
1394/04/02 12:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/02 12:50 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1394/04/02 12:52 ق.ظ)mahsa_sadegh نوشته شده توسط:  سلام خانومای گل.می خواستم بپرسم بعد از زدن کرم صاف کننده شما موها رو با اب میشورید یا با نرم کننده؟
سلام عزيزم.اگر منظور شما صافيه موهست.بعد از زدن اون پمادهاي صافي به موها واتمام كار موقع شستن من هيچ موادي به موها نميزنم چون بعد از اينكار بايد مواد خنثي استفاده بشه وميخوام درون عمق مو نفوذ كنه. اما توجه كنيد كه حسابي مواد صاف كننده با آب فراوان شسته بشه.بعد از زدن مواد نوتراليزور(خنثي) بازبعد از15دقيقه مكث مواد از روي سر شسته بشه در اين مرحله ميتونيد كانديشنر قوي استفاده كنيد وسپس لوسيون تثبيت(براي تنظيمphمو) موقع گرفتن نم موها بزنيد كه اون خودش ديگه احتياجي به آبكشي نداره وبعد از اون براشينگ مو

مواد صافيه بس يك كيت كامله كه درون هر بستش يك پماد صافي ويك مواد خنثي(نوتراليزور)ولوسيون تثبيت يا تنظيمph مو وجود دارد.كه ميتونيد استفاده كنيد( يا هر مارك مورد نظر).موفق باشيد

ارسال: #2448
1394/04/02 07:22 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

آره منم میبینم جوونا بیشتر مدلهای بلند میزنن.جاتون خالی منم تا قبل عید موهام خیلی بلند بود رفتم یه مدل ژورنالی کوتاه زدم.از قضا یه خانمی اومده بود اونجا.هرچند دقیقه یه بار میگفت حیفه موهاتون نیست؟؟؟؟!!! منم میگفتم نهDrunk: نمیدونم چرا اصرار داشت سر صحبتو با من بازکنه البته به بدترین شکل ممکن.بعدش دید زیاد محلش نمیدم گفت نکنه کچلی چیزی تو موهات داری اومدی کوتاه کنی منم اینجوری شدمPissedoff جوابشو دادم ولی به نظرخودم کافی نبود باید با یه چیزی اونجا میکوبیدم تو سرش.Drunk یه حرف دیگه ای هم زد که جاش اینجا نیست بگمOmg-Omg-Omg-Omg-Omg-
خلاصه تصمیم گرفتم موهامو کوتاه نکنم یا هر وقت خواستم کوتاش کنم اول تو خونه با قیچی از طولش کوتاه کنم بعد برم.Pissedoff

بابا جوونا هم بعضی وقتا تنوع میخوان دلیل نمیشه کچلی گرفته باشن کهDrunk
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #2449
1394/04/02 08:47 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1394/04/02 07:22 ب.ظ)طنازجون نوشته شده توسط:  آره منم میبینم جوونا بیشتر مدلهای بلند میزنن.جاتون خالی منم تا قبل عید موهام خیلی بلند بود رفتم یه مدل ژورنالی کوتاه زدم.از قضا یه خانمی اومده بود اونجا.هرچند دقیقه یه بار میگفت حیفه موهاتون نیست؟؟؟؟!!! منم میگفتم نهDrunk: نمیدونم چرا اصرار داشت سر صحبتو با من بازکنه البته به بدترین شکل ممکن.بعدش دید زیاد محلش نمیدم گفت نکنه کچلی چیزی تو موهات داری اومدی کوتاه کنی منم اینجوری شدم: جوابشو دادم ولی به نظرخودم کافی نبود باید با یه چیزی اونجا میکوبیدم تو سرش.Drunk یه حرف دیگه ای هم زد که جاش اینجا نیست بگم:
خلاصه تصمیم گرفتم موهامو کوتاه نکنم یا هر وقت خواستم کوتاش کنم اول تو خونه با قیچی از طولش کوتاه کنم بعد برم.Pissedoff

بابا جوونا هم بعضی وقتا تنوع میخوان دلیل نمیشه کچلی گرفته باشن کهDrunk

اومديمو اين بخت برگشته يه خواستگار بودArr
شايد ميخواسته سرحرفو باهات باز كنهHuh
بابا طناز جوني يكم مهربونترArr
تازه خانوم ميخواسته يه چيزي بكوبونه تو سرش.بنده خدا خواستگارهArr
پرونديشااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااDazzled-icon
حالا ديگه خدا ميدونه كي.........
از من گفتن بودArr

ارسال: #2450
1394/04/02 08:55 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

واه واه چه عروسى. چه خشن. خخخخخ
سالن مه رو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 213 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.