زمان کنونی: 1395/09/13، 07:15 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2461
1394/04/05 12:58 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

ای ای ای درست صحبت کنین منم مادر شوهر هستم Displeased-iconما هم برای خودمون ابهتی داریم وقتی کنار هم سن وسالهای خودمون میشینیم تمام راهکارهای جدیدتون و به هم گزارش میدیم Devil-iconYou-make-me-hurt-iconکه از شما عروسهای شیطون عقب نمونیمTo-yawn-iconشما نمیدونید کلاسای ما بدون مدرک و ارتقای تحصیلی چه جور کار امد هستنDazzled-icon

ارسال: #2462
1394/04/05 01:33 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/05 01:36 ق.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

(1394/04/04 03:16 ب.ظ)sima25 نوشته شده توسط:  یعنی طلاقم میدنHuh
S (67)S (67)::S (63)S (63)S (63)You-like-my-teeths-iconYou-like-my-teeths-icon^^
ای مادرشوهر خبیث
اگه زنده بمونی آره Drunk

(1394/04/05 12:58 ق.ظ)sharare نوشته شده توسط:  ای ای ای درست صحبت کنین منم مادر شوهر هستم Displeased-iconما هم برای خودمون ابهتی داریم وقتی کنار هم سن وسالهای خودمون میشینیم تمام راهکارهای جدیدتون و به هم گزارش میدیم Devil-iconYou-make-me-hurt-iconکه از شما عروسهای شیطون عقب نمونیمTo-yawn-iconشما نمیدونید کلاسای ما بدون مدرک و ارتقای تحصیلی چه جور کار امد هستنDazzled-icon

شراره جون جسارت نکردیم. دور ازجون شما ما با اون مادرشوهرا هستیم
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #2463
1394/04/05 09:04 ق.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

شراره جوووووووونEh-icon
من فکرمیکردم فقط عروسان ک خودشونو درمقابل مادرشوهرا تجهیز میکنن
نگو اون بنده خداهام کلی زحمت میکشن تا از خجالت عروساشون دربیانHuh
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2464
1394/04/05 12:45 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

ديگه دوره مادر شوهر . عروسى تموم شده. ديگه باهم جورن. يا شايد از شانسه خوبه منه مادرشوهرم مهربونو خوبه. خخخخ
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #2465
1394/04/05 02:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/05 04:42 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

[quote='sharare' pid='38830' dateline='1435260511']
ای ای ای درست صحبت کنین منم مادر شوهر هستم .ما هم برای خودمون ابهتی داریم وقتی کنار هم سن وسالهای خودمون میشینیم تمام راهکارهای جدیدتون و به هم گزارش ميديم که از شما عروسهای شیطون عقب نمونیم:شما نمیدونید کلاسای ما بدون مدرک و ارتقای تحصیلی چه جور کار امد هستن
________________________________________________________________________________​__________________________________________________________________________
عزيز من هلاك اين ابهتتم شراره جون مباركت باشه عزيزم.فقط خواهشا از اون مادر شوهر خوبا باش
منم تقريبا چوب مادر شوهر زياد بهم خوردهTT-TT
آخه شوهرم تك پسره ويه دونه عروس هستم وخدا بريكتشون بده يك مادر شوهرو3 تا عجوبه ي خلقت(خواهر شوهر)Slow
از قضا مادر شوهروپدر شوهرم خيلي منو دوستم دارنS (45)اما اگه اين عجوبه ها بزارن وزير آب نزننGrimace-icon
نميدونم چرا من تو هر زمينه اي كه پيشرفت ميكنم وهر مدرك جديد ويا كلاسهاي جديد ميگيرم اينا يه جورايي ميشنOh-no-icon
بابا يه دونه عروسو تاج سرتون كنين وافتخار كنين كه هر روز عروستون پيشرفت ميكنه(البته اينا حرفاي شوهرمه كه دور از چشم من بهشون ميگه):نه اينكه همش اذيتش كنين
منم اولش با حسادتشون كنار ميومدم اما بعدا به فكرم افتاد چطور لجشون رو بيشتر در بيارمUhh-icon
هرروز كلاسهاي جديد.هرروز لباسهاي جديد .هرروز عوض كردن دكوراسيون جديدArr و هروز ..............وهروز ............... وهرروز..........الانم كه برنامه هاي زياد وجديدي واسشون دارمGrimace-icon
فكر نكنين كه من بدجنسم به خدا چند ساله كه دارم تحملشون ميكنم.اما الان ديگه راهشو ياد گرفتم..
در اين بين هم هستن كسايي عين مرجان جون كه اوضاع واحوال خوبي دارنDribble-icon
اما الان ديگه با قبلنا فرق كرده ويه جورايي مادر شوهرها بايد از عروسها حساب ببرنPfffrt-icon
اما در هر حال احترام مادر شوهر در هر شرايطي واجبه چون هرچي باشه يك عمر زحمت يك گل پسر رو واسه شماها كشيده وسنشم از شما بيشتره پس مواظب رفتارتون باشين كه يه موقع خداي نكرده دلشون نشكنه كه اونوقت واي به حالتونه وخدا سوگستون ميكنه

ارسال: #2466
1394/04/05 05:23 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

عزیزم اینها همه حرف وشوخی مگه چند بار زندگی میکنیم که همه اوغات رو با لجبازی ودرگیری بگذرونیم O_Oتاه من اگه از عروسم دلخور میشم میذارم به حساب بچگی وبی تجربگی وازش میگذرم خیلی هم که عصبانی باشم داد میزنم برو بچه بزرگ شدی بیا خوب اونم که هیچوقت به سن من نمیرسه چپ چپ نگاه میکنه Dazzled-iconتمام دیگه پی گیری نمیکنه لجبازی نمیکنم تا اونم از زندگی لذت ببره وانشا االله پیر بشه یه روزیS (12)یادت باشه کلاس مادر شوهر ها بر قراره و همیشه دارن فوت وفن عروس داری رو یاد میدن نذار کارهات روزی باعث خجالت مادر شوهرت بشه وگر نه پیشرفت شما براش هم مهمه هم پزشو میده یواشکیDazzled-icon

ارسال: #2467
1394/04/05 07:00 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

انشاالله ک همیشه زنده و برقرار باشید شراره جون سایه تونم بالا سر همه اعضای خانوادتون باشهKiss
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2468
1394/04/14 12:01 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

تنها تبليغ تتوي چشم نديده بوديم كه بحمدلله اونم ديديم.اووووووووووووووووف اونوقت كي دلشو داره سفيديه چشمشو تتو كنه.حتي گفتنش هم وحشت انگيز ناكه چه برسه به انجامش.فكرشو بكن سوزن بزنن به سفيديه چشمتSlow

ارسال: #2469
1394/04/14 07:17 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

وای الناز اینو از کجا پیدا کردی؟ دلم ریش شد
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #2470
1394/04/15 01:49 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/15 02:12 ق.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1394/04/14 07:17 ب.ظ)طنازجون نوشته شده توسط:  وای الناز اینو از کجا پیدا کردی؟ دلم ریش شد
واسم جالب بود گفتم با شما هم به اشتراك بزارم تا ببينيد توي دنيا چه خبره البته اين روش خيلي وقته كه توي خارج انجام ميشه اما به تازگي اين روش رو در ايران هم دارن به اسم داشتن مجوز انجام ميدن.حالا تا چه حد قانوني هست رو ديگه خبر ندارم يعني الان سفيديه چشمشو آبي وزرد كرده به شكل زير.

نه كه خيلي زيباست!!!!!!!!!.ميخواسته زيباتر بشهArr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (5 کاربر):
Ehsani، saharii، _مرجان_ ، siasiasia ، سعید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.