زمان کنونی: 1395/09/19، 01:11 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #2511
1394/05/14 02:09 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

الناز جان بعد از وکس اگر مو ریزه ها بمونن با بند باید گرفته بشن
روی هر ناحیه از صورت یکبار بیشتر نباید مواد وکس بزاریم پوست آسیب میبینه چون هم داغه و هم موقع برداشتن رو پوست کشش ایجاد میکنه
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #2512
1394/05/18 04:09 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

سلام دوستیا
دوستم از کادو تولدش خیلی خیلی خیلی خوش اومد
خوشحال شد
هیچی دیگه منم خوشحالمGrinGrinGrin

ارسال: #2513
1394/05/19 03:07 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

سلام عزیزم. معلومه که خوشش میاد کادوی سیما جون باسلیقه خودمونه دیگه=)
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #2514
1394/05/26 09:24 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

سلام دوستان كجايين خوبين؟كم پيدا هستين.يه سوال :شما در طول نصف روز چندتا مشتري براي شنييون ومكاپ قبول ميكنيد كه بتونين به تنهايي از عهدش بر بياين و براي شنييون ومكاپ چقدر وقت صرف ميكنيد براي هرنفر؟ ؟؟؟؟

از همتون جواب ميخوام!!!!!!!!!!!!زود باشين!!!!!

ارسال: #2515
1394/05/27 12:15 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/05/27 12:15 ق.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

سلام النازی خوبی
بستگی داره به اینکه چندنفر دستیار داشته باشی چطور مشتری ای داشته باشی (غرغرو باشه یا وسواسی یا دستوربده)و اینکه چطور مو و صورتی داشته باشی و چطور گریم و شینیونی بخای بزنی و اینکه مشتریا چه ساعتی بخوان آماده بشن و فق
ولی اگه ازقبل وقت بگیرن و خیلی زود نخوان برن و خودم دست تنها باشم(کالبته کارای اضافه دیگه مثل کوتاهی و رنگ و ...نداشته باشن) پنج الی شیش تا راه میندازم و بهشونم میگم نفر اولی ساعت یک بیاد البته هشت نفرم یروز راه انداختم ولی خودم خسته میشم
ولی معمولا همکارام میان کمکم همونطور که وقتی اونا سرشون شلوغه من ب دادشون میرسم که اینجوری ده دوازده تا رو راه میندازیم
آرایش رو بیشتر از نیم ساعت وقت نمیزارم و شینیونو هم بیشتر از 45دقیقه وقت نمیزارم تازه اگر موهای مشتری خیلی بلند و پرپشت باشه
و این شینیونای جدید که جمعن رو تو یه ربع ببست دقیقه میزنم

راستی خودتم بگو چقدر وقت میزاری

ارسال: #2516
1394/05/27 02:50 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

نه عزیزم من قبول ندارم تو این دوره زمونه که هم برای ما و هم برای مشتری گرونی هست نباید وقت خودمونو بگیریم کلی شینیون و آرایش پرکار بزنیم که هم وقت اضافه میگیره هم چیزای دیگه مثل برق و مواد آرایشی و هم یه پول گزاف بابت این وقت و مصرف مواد از مشتری بگیریم
تو زمان کم هم میتونیم یه کار باکیفیت ارائه بدیم مواد آرایشی ک همونه فقط تو وقت صرفه جویی میکنم و البته در مصرف مواد
من اگر بخوام واسه همه مشتریا شینیون پرکار با اتو بزنم و موها رو روبانی کنم علاوه بر برق زیاد باید دوروزی یه بار یه تافت بخرم تازه مصرف سنجاقشم بماند
به نظرمن شینیونکارواقعی کسیه که تو کمترین زمان و با کمترین مواد و وسایل بهترین شینیونو بزنه همینطور واسه گریم کار
این شینیونای جدیدی که جمع هستن من خیلی دوستشون دارمDrunk چون با هفت هشت تا دونه سنجاق و یخورده تافت راه میوفتن
بنظرم هدف اینه که مشتری خوجل بشه و البته به سلامتیش آسیب نرسه

ارسال: #2517
1394/05/27 03:20 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1394/05/27 02:50 ب.ظ)sima25 نوشته شده توسط:  نه عزیزم من قبول ندارم تو این دوره زمونه که هم برای ما و هم برای مشتری گرونی هست نباید وقت خودمونو بگیریم کلی شینیون و آرایش پرکار بزنیم که هم وقت اضافه میگیره هم چیزای دیگه مثل برق و مواد آرایشی و هم یه پول گزاف بابت این وقت و مصرف مواد از مشتری بگیریم
تو زمان کم هم میتونیم یه کار باکیفیت ارائه بدیم مواد آرایشی ک همونه فقط تو وقت صرفه جویی میکنم و البته در مصرف مواد
من اگر بخوام واسه همه مشتریا شینیون پرکار با اتو بزنم و موها رو روبانی کنم علاوه بر برق زیاد باید دوروزی یه بار یه تافت بخرم تازه مصرف سنجاقشم بماند
به نظرمن شینیونکارواقعی کسیه که تو کمترین زمان و با کمترین مواد و وسایل بهترین شینیونو بزنه همینطور واسه گریم کار
این شینیونای جدیدی که جمع هستن من خیلی دوستشون دارمDrunk چون با هفت هشت تا دونه سنجاق و یخورده تافت راه میوفتن
بنظرم هدف اینه که مشتری خوجل بشه و البته به سلامتیش آسیب نرسه
اگه هزينشو پرداخت كنن چه اشكالي داره كه هنر دستتو بهشون نشون بدي(واسه جذب بيشتر)اكثر مشتريهايي كه واسه من ميان دوست دارن در حد عروس روي سرو صورتشون كار بشه.والبته هزينش هم جدا حساب ميشه وخودشون هم قبول دارن.واسه كسايي هم كه زياد هزينه نميكنن يه حساب جداگانه اي هست كه اكثرا همون اول كار مشخص ميشه از چه تيپ آدمهايي هستن.خلاصه بايد يه جوري كار كرد كه نه سيخ بسوزه نه كبابArr
اما من براي مشتريهايي هم كه زياد پول نميدن هم بهترين كارو ارائه ميدم به سبك ديگه كه توضيحش يكم مفصله ودر اين بحث نميگنجهArr
هدف ارائه بهترين كار با كمترين هزينه از طرف ما هست كه با يه برنامه ريزيه دقيق ميشه اونو اجراكردDazzled-icon

ارسال: #2518
1394/05/27 03:58 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/05/27 04:00 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

گلم منم مشتری رو بارضایت کامل میفرستم بیرون اما منظورم اینه زیبایی فقط این نیست ک وقت و مواد زیاد مصرف کنیم میتونیم تو زمان کمتر و با صرف مواد کمتر همون زیبایی رو به مشتری ارائه بدیم و البته به سلامتیشم آسیب نزنیم
این عکسارو ببین منظور من این شینیوناس واقعا شیک و زیبا هستن والبته کم هزینه تر و سریعتر

ارسال: #2519
1394/05/28 11:57 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

بله اين نوع شنييونها بسيار ساده وراحت ودر عين حال زيبا هستن .ودر ظرف يك ربع الي 20 دقيقه با كمترين امكانات به سادگي آماده ميشن.

ارسال: #2520
1394/06/20 07:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/20 11:34 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

صحرا خانوم جای این پیام اینجا نیست عزیزم.

خوش نژاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
_مرجان_ ، siasiasia ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.