زمان کنونی: 1395/09/14، 09:43 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #261
1393/01/26 01:20 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/26 01:22 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: اسپمکده انجمن تخصصی آرایشگران

سلام فرشته جون عزیزم میخوای به ما گوس ملله بدی تا یه عکس نشونمون بدی بابا بزار عکستو دیگه من مردم از فضولی.آهای نورا خانم کوچلو این دعوت کردنه نه این دعوت کردنه عزیزم این از سر باز کردنه جماعت رو دعوت کردی حالا موندی توش بچه ها هرکی دونگ خودش رو بده منم از صبح چادر میبندم دور کمرم میام کمکت تو فقط آدرس رو عنایت کن.Omg-Omg-Omg-

(1393/01/26 12:08 ب.ظ)هانیه خوش نژاد نوشته شده توسط:  من ساعت 8 باید بیام سالن بخاطر همین باید بیدار بشم . خخخخخخخخخخخخخ
خیلی زبلی خانم ماشاالله ماشاالله.من که 9/30 زودتر نمیام از 1 بیشترم نمیمونم.ببین چقدر کار میکنمWantWantWantWant

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #262
1393/01/26 01:29 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/01/26 01:20 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  سلام فرشته جون عزیزم میخوای به ما گوس ملله بدی تا یه عکس نشونمون بدی بابا بزار عکستو دیگه من مردم از فضولی

[تصویر:  65.gif][تصویر:  65.gif][تصویر:  65.gif]

ارسال: #263
1393/01/26 01:34 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

سلام سلام
فرشته عکسسسسسسسس لفن
نورا با دم شیر بازی نکن همین هانی یا همین ادرس اگر پیدات نکرد واسه خودش کارآگاهیه ها شوخی شوخی جدیش میکنه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #264
1393/01/26 01:40 ب.ظ -
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

یا حضرته عباسO_OO_OO_OO_O بچه ها خیلیییییی از دیدنتون خوشحال شدمDazzled-iconDazzled-icon برقه خونمون داره میره بابا برقی هم تلفنشو ج نمیدهArrArr دیگه نمیتونم تو سایت باشم:drunkDazzled-iconDazzled-icon

ارسال: #265
1393/01/26 01:43 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

نورا میخواستی نخ ندی ببین سندشم موجوده دیگه نمیتونی بزنی زیرش خخخخخخ بچه ها بیاید به نورا کمک کنید در همفکری برای تهیه غذا
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #266
1393/01/26 01:49 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

نورا جوون من فقط خوراک زبان میخورم عزیزم برا من سفارشی دستورشو بده به همراه آب جو و دسر شدیدا خامه ای اگه با کرم شانتی باشه بیشتر دوست میدارم

شما چی میل داری سما جوونم؟

ارسال: #267
1393/01/26 01:55 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

منم خاویارو به عنوانه دسر میپسندمO_O برای غذا هم یه املتی چیزی میزنیم البته بعد از میل کردن شتر مرغ شکم پر

ارسال: #268
1393/01/26 01:59 ب.ظ -
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/01/26 01:49 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  نورا جوون من فقط خوراک زبان میخورم عزیزم برا من سفارشی دستورشو بده به همراه آب جو و دسر شدیدا خامه ای اگه با کرم شانتی باشه بیشتر دوست میدارم

خاک به سرممممO_O آب جوووو؟؟؟؟؟؟؟ بابام منو میکشه اگه بفهمه رفیقه نا باب دارممممEh-icon کیو میترسونین اصفهانیا لارژ تر از این حرفان منم یه رگم اصفهانیه....شما دعا کنین یارانه بهمون تعلق بگیره با 45 تومنم همتون مهمونه خودم سلف سرویسDazzled-iconDazzled-iconDazzled-icon

ارسال: #269
1393/01/26 02:00 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/26 02:03 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/01/26 01:55 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  منم خاویارو به عنوانه دسر میپسندمO_O برای غذا هم یه املتی چیزی میزنیم البته بعد از میل کردن شتر مرغ شکم پر

آره عزیزم فکر خیلی خووبیه بچه ها بدویید منوتوون رو سفارش بدید نوورا جون میخوان تدارک ببینند................

(1393/01/26 01:59 ب.ظ)نورا نوشته شده توسط:  
(1393/01/26 01:49 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  نورا جوون من فقط خوراک زبان میخورم عزیزم برا من سفارشی دستورشو بده به همراه آب جو و دسر شدیدا خامه ای اگه با کرم شانتی باشه بیشتر دوست میدارم

خاک به سرممممO_O آب جوووو؟؟؟؟؟؟؟ بابام منو میکشه اگه بفهمه رفیقه نا باب دارممممEh-icon کیو میترسونین اصفهانیا لارژ تر از این حرفان منم یه رگم اصفهانیه....شما دعا کنین یارانه بهمون تعلق بگیره با 45 تومنم همتون مهمونه خودم سلف سرویسDazzled-iconDazzled-iconDazzled-icon

خب حالا چون بابات دعوا میکنه من بدون الکلشو میخورم اجگال نداره ولی خوشملکم با 45 تومن دستمال سفره هم نمیشه خریدااااااااااا خخخخخخخخ باشه تو فقط تاریخشو بگو من با سر میام

نورا خوجال میشیم عکستو ببینیماااااااااااااااااDazzled-icon

ارسال: #270
1393/01/26 02:16 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/26 02:20 ب.ظ، توسط نورا. دلیل ویرایش : )
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

با 45 تومن چرا نمیشه؟؟؟؟؟؟ ما که خیلی کارا باهاش میکنیم Dazzled-icon میریم مغازه میگیم از هر کدوم یوخده بدهDazzled-iconDazzled-icon بچه ها من دیگه باید برم تو آشپزخونه الان دیگه باید برنجمو دم کنمDrunk فعلا بای....KissKissKiss

راستی فرشته جونم من خوش عکس نیستم باید روی ماه خودمو ببینیDazzled-icon شاید پسندیدی فامیلم شدیمAdore-icon هم اکنون نیازمنده یاری سبزتان هستیمS (63)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيشنهادي در مورد مطالب پايانه ورودي انجمن Minaaa 1 212 1393/07/05 12:25 ق.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (5 کاربر):
Ehsani، saharii، _مرجان_ ، siasiasia ، سعید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.