زمان کنونی: 1395/09/16، 09:30 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/09/17 02:01 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: اصفهانیابیان تو!

عزیزم منظورت اینه که وقتی دوره شینیونم تموم شد بهت یادبدم؟باشه گلم حرفی ندارم!یه سوال دیگه شماخودت ابروروحرفه ای بر میداری؟منظورم اینه انواع مدلارو بلدی؟درضمن میخواستم بدونم هزینه یه نفرکه بخوادتجربی یادبگیره چقدرمیگیرید؟(واسه اطلاع میپرسم)
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #12
1392/09/17 04:57 ب.ظ -
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 2

آهان شما هنوز دوره هاتون تموم نشده.
عزیزم من کار ابروم توی آرایشگاهه ای اطرافم بد نیست.و انواع مدلا رو می تونم بردارم.البته ممکنه با توجه به زمینه ابرویی نشه یه مدلی رو کامل روش پیاده کرد که خب مشتری یا خودش متوجه هست یا ما باید قانعش کنیم!
ابرو هم من 100 می گیرم و کامل آموزش میدم.روی حدودا 15 مدل ابرو

ارسال: #13
1392/09/17 05:51 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

عزیزم من شاهین شهرم پرسیده بودی.یعنی من بهت 3تاشینیون یادبدم توهم کامل ابرورویادم میدی؟البته بگمااینجابخوام برم آرایشگاه 40هزارتومن میگیرن ابرو وکوتاهی ورنگ یادمیدن به نظرت یه کم گرون نگفتی گلم؟

ارسال: #14
1392/09/17 11:52 ب.ظ -
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

جدا ابرو کوتاهی ورنگ 40 هزار تومن؟!!!!
من یه کوتاهی رو یاد گرفتم 30تومن پارسال.خوب میگیره.البته اگه خوب یاد بده!!!

ارسال: #15
1392/09/18 12:18 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

گلم خوب نسبت به قیمت خودتم زیادنیست؟

ارسال: #16
1392/09/18 01:37 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/09/18 01:38 ق.ظ، توسط sareban25rest. دلیل ویرایش : )
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

طناز جونم اون موقع که گفتی قیمت میخای اگه می گفتی برای خودته که میگفتم قابلتو اصلا نداره
ولی دو تا دلیل هست که آموزش این قیمته:

1-آموزش در آرایشگاه با آموزشگاه فرق داره توی آرایشگاه خودتی و خودت و تمرکز آرایشگر فقط روی توست و خصوصی حساب میشه.به همون اندازه هم بهتر متوجه میشی.باورت میشه اون موقع که من رفتم دوره مثلا تخصصی ابرو رو نرخ فنی حرفه ای اون موقع 60 تومن بود(بیش از 3 سال پیش) و تنها چیزی که یاد گرفتم بند بود.خداوکیلی ابرو رو روی مشتری یلذ گرفتم.این قدر که توی دوره کارآموزیم هیچی یاد نگرفته بودم!

2-من گاهی وقتا که هنرجو میخاد ابرو یاد بگیره و مدل کم داره مجبورم روی مشتری بهش یاد بدم و خیلی از مشتریا حتی اگه ابروشون رو دست کارآموز هم ندیم و فقط روش یاد بدیم هم خوششون نمیاد و اگه کوچکترین مشکلی پیش بیاد میذارن به این که من داشتم با شما صحبت میکردم و حواسم پرت شده و می دونی اگه من فقط یه مشتری این طوری از دست بدم میشه در طول زمان حداقل بیش از 100 تومنی که میدی؟

پس میبینی که من اون اوایل که ابرو رو بلد نبودم چه طوری مشتریا رو از دست میدادم و چه 100 تومنیا از دستم میرفت!!!

حالا باز بپرس تا باز متقاعدت کنم.عزیزم من نمی دونم شما اصلیتتون کجاییه ولی من اصفانیما!
مواظب باش که ما کم نیمی یاریما!

ارسال: #17
1392/09/18 03:47 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

عزیزم من اصلیتم شهرکردیه که دست اصفهانیاروبستن ازجواب دادن!خخخخ ولی گلم اینجایی که من هستم شینیونش روتعریف شنیدم واقعاهم خوبه .ولی ابرووبقیه چیزاش رونه برای همین اعتمادندارم.آرایشگاهم برای همین نرفتم که آرایشگره خدمتکارمیخوادنه کارآموز.کاش حداقل یه چیزی یادمیدادفقط ببخشیدبیگاریه. منم دلایل خودمو دارم عزیزم اگه قراره کسی این همه راه بیادوبره واینقدپول بده خب همینجامیره !گرچه خوبم نباشه.بعدم گلم فک میکنی کسی ازدوستام یاآشناهام حاضربشه بخاطرمدل شدن فقط تااصفهان بیاد؟؟؟فوقش بامنت یه روزبیاد!
درضمن ممنونم گلم !عزیزم من دوره هام تموم شد بهت میگم یاخودت بیای یامن یه هفته ای یادت میدم مشکلی نداره گلی!

ارسال: #18
1392/09/18 04:09 ب.ظ -
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

باشه عزیزم من اصفانی نیستم اگه قبول کنم کسی حاضرجواب تر از اصفانیاست!(شوخی بودا)
البته من یکی از مظلوم تریناشونم

آره برای آموزش همونجا نزدیک خودتون باش که راحت ترم باشی.مدل ابرو خیلی سخت از تو دوست و آشنا میاد ولی بالاخره مدلای رایگانی که میان تو آموزشگاه برای شروع خوبن.
موفق باشی

ارسال: #19
1392/09/18 04:15 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

گلم راستی من اسمتو نمیدونم هنوز! قسمت بشه یه باربریم شهرکرد بهت میگم(خخخخخ عزیزم شوخی کردم)
چشم چشم همینجامیرم.اینجااصلا رایگانم ابرودست کسی نمیدن!خخخخ

ارسال: #20
1392/09/19 03:55 ب.ظ -
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

عزیزم من اسمم میتراست ولی همون طور که گفتم من یه اصفهانی مظلومم اگه شد خالم رو می یارم شهرکرد تا با هر کی خودت گفتی مسابقه بده.زبون درازیه ها....

در مورد کار بله درست میگید مخصوصا مردم رو ابروهاشون خیلی حساسن چاره چیه.کم کم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.