زمان کنونی: 1395/09/14، 03:16 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1394/04/10 09:41 ق.ظ -
Zoha68 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: اصول صحيح مراقبت پوست

سلام من مدتيه مطالب سايت خوب شما رو دنبال ميكنم واقعا ممنون به خاطر سايت عاليتون .يه راهنمايي ميخواستم من ٢٥سالمه و شاغلم.براي مراقبت از پوستم به راهنماييتون نياز دارم.منافذ روي گونه و بينيم باز شده و مشخصه روي پيشونيم كمي جوش زير پوستي دارم و خط هاي أفقي خييلي نامحسوس ولي باعث شده سطح پيشونيم اونطور كه ميخوام صاف نباشه كه البته كميش بابت اخم كردنه.براي اين مشكلات چه راهكاري پيشنهاد ميدين؟والبته بي زحمت يه كرم خوب دور چشم و هرچيزي كه ميدونيد براي مراقبت از پوست در اين سن لازمه معرفي كنيد.با تشكر فراوان

ارسال: #32
1394/04/12 02:01 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

براي رفع منافذ باز و جوش هاي زير پستي توصيه ميكنم از تونر سبيوم H2O استفاده كنيد البته مشخص نكرديد نوع پوستتون چيه.براي رفع خطوط ريز روي پيشوني بايستي مايعات زياد بخوريد و از مرطوب كننده پردي ژيوس نوكس استفاده كنيد البته اگر پوست چربي نداريد،در غير اين صورت كلا توصيه ميكنم از سرم شب پلي فنول كدالي استفاده كنيد،برا دور چشمتون هم دور چشم QV يا پلي فنول كدالي استفاده كنيد،اولي ارزون تره ولي دومي واقعا عاليه.

ارسال: #33
1394/04/12 02:35 ق.ظ -
Zoha68 آفلاین
کاربر انجمن

**

ممنون از پاسختون پوستم چربه تقريبا و به دليل مشغله كاري بيشتر از ٦ساعت در روز نميتونم بخوابم.براي جلوگيري از شُل شدن وافتادگي پوست صورت و دور چشمم همينايي كه گفتين كافيه؟ممنون

ارسال: #34
1394/04/12 05:40 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در مورد سرم پلي فنول كدالي بايستي بگم اين سرم تركيبي از پلي فنول هاي انگور و ويتامين c هست كه براي جوان سازي و شادابي پوست كاربرد داره.صادقانه بگم پوست شما در حال اكسيد شدنه و براي جلو گيري از فرايند اكسيداسيون پوستتون بايستي حتما خواب كافي،مايعات فراوان و استفاده منظم و مداوم از ضدافتاب را در دستور كارتون قرار دهيد.اگر كسي فقط شادابي و سرزندگي پوست براش مهمه من پلي فنول كدالي را توصيه ميكنم اما اگر علاوه بر اينها مشكل شل شدن و افتادگي را هم داشته باشه من توصيه ميكنم ابتدا سرم مگني في سنس ليراك را بزنه به كل صورت و ناحيه گردن بعد از ده دقيقه كرم مگني في سنس را به ارامي فقط روي صورت ماساژ بده.كرم مگني في سنس انواع مختلفي داره كه براي شما توصيه ميكنم از نوع ژل كرم را انتخاب كنيد كه مخصوص پوست مختلط تا چربه.براي دور چشم همون كدالي عاليه.فقط سعي كن در طول روز هم با يه تونر پوستتو مرتب تميز كني همون سبيومي كه قبلا گفتم واقعا برات مناسبه.تركيب اين دو تا محصول ليراك برات گرون در مياد ميتوني براي شروع از كرم مرطوب كننده و انرژي زاي ساسكين شروع كني اگر نتايج دلخواهتو با زدن اين كرم ديدي اينو مطمئن باش كه اون دوتا چندين برابر ساسكين اثرگزاري بالاتري دارند.اينجوري بدون ترس و واهمه خريداري شون ميكنيد.باز اگر خواستي صرفه جويي كني توصيه ميكنم فقط ژل كرم را تهيه كن و سرم را فعلا بيخيال.دلتون سبز.
در ضمن زياد كار نكنيد بيشتر به فكر سلامتي خودتون باشيد.

ارسال: #35
1394/04/12 12:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/12 12:47 ب.ظ، توسط Zoha68. دلیل ویرایش : )
Zoha68 آفلاین
کاربر انجمن

**

خيلي از راهنماييهاي مفيدتون ممنون. فقط اين محصولات مناسب سن٢٥هستن؟چون اگه خيلي قوي هم باشن اثر عكس ميده

ارسال: #36
1394/04/12 04:55 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

كاملا مناسب سن شما هستند.تمامي اين محصولات خاصيت ابرساني و تغذيه پوست را دارند و ضد چروك نيستند.

ارسال: #37
1394/04/15 07:09 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/15 07:09 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

با سلام:
آقاي مشاور تعدادي از افرادكه به آرايشگاهها مراجعه ميكنن از موهاي ضخيم ومشكيه چانه شكايت دارندوبعد از اصلاح وبرطرف كردن موهاي زائد اون قسمت اقدام به روشهاي خودسرانه براي از بين بردن وريشه كن كردن اين موها ميكنن كه براي پوستشون واقعا مضره شما براي اينگونه افراد چه توصيه اي داريد؟(غير از ليزر وآزمايشهاي هورمون)چه پماد ويا كرمهايي مصرف كنن كه اين موهاي زائد كمتر وديرتر رشد كنه در قسمت چانه؟باسپاس

ارسال: #38
1394/04/17 04:51 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

عموما رشد مو در ناحيه چانه براي خانوم ها يا در اثر مصرف دارويي خاص (در بيشتر موارد داروهاي هورموني) يا به صورت ارثي ايجاد ميشوند،در حالت اول با قطع دارو اين مشكل برطرف ميشود اما اگر فردي به صورت ارثي چنين مشكلي داست واقعا بهترين درمانش ليزره،اما اگر واقعا نميخواد ليزر كنه ميتونيد بهش دفيپيل استادرم را پيشنهاد بديد،دفيپيل يه كرم داره يه اسپري و يه لوسيون كه ما اينجا چون با موي روي صورت سروكار داريم فقط با اسپري و كرمش كار داريم اين دو محصول بسيار مناسب براي بعد از اپيلاسيون و ليزر.....وقتي كسي اپيلاسيون يا شيو ميكنه بايستي تا 6 روز روزي دو تا سه بار از اسپري دفيپيل را بزنه به ناحيه مورد نظربعد از 6 روز زدن اسپري را قطع ميكنه و فقط كرم را مصرف ميكنه تا دوباره مو به اندازه ايي برسه كه نياز به تكرار اپيلاسيون باشه دوباره اين سيكل 6 روزه را تكرار ميكنه وتا سه بار اين عمل بايستي تكرار بشه بعد اين دوره درماني موها به شكل كاملا محسوسي نازكتر،كمتر و كمرنگتر مشاهده ميشوند.در بسياري از موارد كلا مو ديگه در اون ناحيه رشد نكرده يعني به بياني اين روش يك روش از بين بردن موهاي زائد صورته ولي از براي اطمينان بهتره كه به مشتري بگيد تا حدودي بهتر ميشه.البته قيمت اسپري چيزي حدود 165 هزار تومن هست.من اين روشو به عينه كارشو ديدم وحسابي تاييدش ميكنم.

ارسال: #39
1394/05/15 12:08 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

Up...
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #40
1394/07/11 04:54 ب.ظ -
هنرجو آفلاین
عضو انجمن *

**

با سلام خدمت شما. من از مطالب مفیدتون نهایت استفاده را بردم و بابتش خیلی خیلی ممنون هستم. در مورد پوستم مشکلاتی دارم و امیدوارم من رو راهنمایی کنید. من 33 سالمه و پوستی خشک و دقیقتر خیلی خشک دارم. حدود 10 ساله که از محصولات شرکت بایودرم از ضد آفتاب گرفته تا کرم دور چشم و پن و حتی سن سی بیو ای آر استفاده می کنم. چون پوست سفید و متمایل به سرخی دارم. زمستان سال گذشته یه دوره یک ماهه از محصول وایت آبجکتیوش هم استفاده کردم. در کل به نظر دیگران پوست خوبی دارم ولی به نظر خودم چند وقتیه که پوستم خشک تر شده و با اینکه با پن اتودرمش هر شب صورتم رو می شویم واز مرطوب کننده بالم استفاده می کنم ولی پوستم رطوبت سابق را نداره البته وقتی از کرم نوتری تیوش استفاده می کنم مشکلم کمتر می شه. از ضد آفتاب مکس 100 تینت بژ روشن استفاده می کنم که البته راضی هستم چون پوستم رو یکدست می کنه ولی نمی دونم علت تغییرات جدید به خاطر آونه یا بالا رفتن سنم. چروک واضحی روی پوستم ندارم ولی به تازگی خطی روی پیشونیم در حال شکل گرفتنه که نمی دونم چطوری باید جلوش رو بگیرم. همینطور احساس می کنم پوستم بخصوص در ناحیه زیر گونه ها در حال شل شدنه باید کرم لیفدینگ تهیه دکنم یا ضدچروک؟ و البته چه مارکی برای من مناسبه با توجه به اینکه پوستم خشکه؟ دنبال مارک ها و برند های دیگه بودم که مطالبتون رو دیدم و فهمیدم چقدر دقیق مشاوره می دید و خواستم من رو هم راهنمایی کنید که باید محصولات مورد استفادم رو تغییر بدم؟ از چه محصولات دیگه ای استفاده کنم؟ و اگه یه ترکیب کامل از محصولاتی که باید استفاده کنم رو بهم پیشنهاد بدید خیلی ممنون می شم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر مثبت چای بر روی شفافیت پوست fns4565 0 23 1395/08/20 01:52 ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  میوه های مناسب پوست زرافشان 7 799 1395/07/21 09:17 ق.ظ
آخرین ارسال: sima25
  جوانسازی پوست با معجزه یخ! hiilda 2 270 1395/05/26 09:22 ب.ظ
آخرین ارسال: sheyda69
  9 تصور اشتباه در مورد مراقبت از پوست ترنم بهار 0 159 1394/03/17 04:01 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار
  معجزه یخ در جوانسازی پوست sima25 3 488 1394/02/03 01:49 ب.ظ
آخرین ارسال: bahanee
  بهترین شامپوها و صابونها برای پوست و مو میرزانژاد 34 18,025 1394/01/03 04:22 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  پاکسازی پوست چرب mahsa20 5 1,182 1393/11/02 02:51 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  پیلینگ پوست sima25 1 631 1393/10/28 05:02 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  آموزش اسکراپ پوست ( توسط آقای بابک خطیبی ) مدیر سایت 8 4,072 1393/05/07 06:47 ب.ظ
آخرین ارسال: leili
  لیفتینگ دائم پوست sima25 0 660 1393/03/03 08:07 ب.ظ
آخرین ارسال: sima25

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
ayano، siasiasia ، سعید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.