زمان کنونی: 1396/06/29، 08:17 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1396/01/31 01:08 ب.ظ -
sarasara آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: اصول صحيح مراقبت پوست

سلام دوستان
امروز میخوام تجربه خودم رو از استفاده ی دستگاه میکرودرم که بتازگی خریدمش و استفاده کردم رو براتون اینجا بگم
با میکرودرم خانگی pmd تو دیجی کالا آشنا شدم که تا دیروز روی صفحه اول گذاشته بود و تبلیغش کرده بود
من قبلا خیلی جوش میزدم و نزدیک به دوسال بود که انواع قرص و راکوتان و پماد و ژل و ... استفاده میکردم البته زیر نظر متخصص پوست که خوب نشد و من همیشه جوش میزدم تا اینکه به خاطر یه بیماری دیگه مجبور شدم برم دکتر غدد که متوجه شدم مشکل هورمونی دارم و علت جوش زدن ها هم همون بوده که با یک سری دارو جوش ها دیگه رفتن و نیومدن
اماااااا جای جوش ها م بصورت لکه های صورتی مونده و کمی هم حفره های کوچیک برای از بین بردنشون تصمیم داشتم لیزر کنم که با این دستگاه آشنا شدم که جوش و جای جوش و لکه ها رو از بین میبرهه
میکرودرم pmd یه دیسک لایه بردار و یه سری ساکشن دارهه که وقتی شما دستگاه رو روشن میکنید و ایتفاده میکنید دیسک یه لایه از پوست شما رو لایه برداری میکنه و همزمان ساکشن انجام میشه وقتی داری از دستگاه استفاده میکنید کاملا متوجه میشین که یه لایه از سلول های مرده پوستتون ورداشته شده بعدش تا چند دقیقه پوستتون ملتهبه ولی بعد 20-30 دقیقه پوستتون بنظرتون شفاف میاد و روشن اصلا فکرشم نمیکردم انقدر این دستگاه خوب باشه
امیدوارم با استفاده از این دستگاه جای جوش ها از بین برهه
حالا هفته آینده که استفاده کردم میام از نتیجه اش براتون میگم

ارسال: #52
1396/01/31 04:27 ب.ظ -
marzie.a آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام وقتتون بخیر
سوالی داشتم که امیدوارم کمکم کنید وجوابمو بگیرم
بنده 36 سالمه.حدود2 ماهه که از ژل کرم مگنی فی سنس لیراک استفاده میکنم.پوستم چربه وهراز گاهی 1 دونه جوش میزدم.ولی از وقتی این کرم را استفاده میکنم ب صورت متناوب جوش میزنم وهنوز قبلی خوب نشده،جوش بعدی بیرون میزنه.هیچ تغییر مثبتی را در پوستم احساس نمیکنم.کرم را از داروخونه معتبر خریدم ایا احتمال داره که تقلبی باشه؟؟یا اینکه باید برای نتیجه گرفتن بیشتر صبرکنم.
برای از بین بردن جای جوش محصولی سراغ دارید؟؟
نظرتون راجع ب محصولات لانژه چیه؟؟
یک ابرسان خوب با قیمت مناسب معرفی بفرمایید لطفا
ایا دستگاه پرسونال میکرودرم که فرمودند مناسب بنده هست؟؟
پیشاپیش از صبوری وپاسخگویی شما متشکرم

ارسال: #53
1396/01/31 11:21 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

سلام و درود
در مورد ژل کرم مگنی لیراک اگر لیبل وزارت بهداشت رو داشته باشه اصله و تا اونجایی که من میدونم لیراک تقلبی نداره و اگر از جای معتبری خریدین جای نگرانی نیست.لیراک از برندهای شرکت وارد کننده پوبر هست و این شرکت روی همه ی محصولات خودش یه کد ماشین نویسی هم داره که مثل پلاک خودرو برای هر مرکز استان و شهر های دیگه عدد مختص به خودش رو داره.بگذریم
اگر پوستتون چربه نباید زیاد از این کرم استفاده کنید این نوع مناسب پوستهای مختلط هست و برای پوستهای اکنه ایی مناسب نیست.اساسا کرمهای مغذی بافت چرب و سنگینی دارند اگر هم اصرار به استفاده دارین سعی کنید از مقدار کمتری کرم استفاده کنید و حتما تمییز کردن روزی دوبار پوست را جدی بگیرید.برای درمان جای جوش باید خیلی صبور باشین و از پزشک کمک بگیرید.باید از لایه بردار های حاوی AHA شروع کنید و بعدش کرمهای حاوی هیدروکینون هم استفاده کنید.شما میتونید از ژل دیفرین به صورت یک شب در میان استفاده کنید.ابرسان قیمت مناسب برای پوستهای چرب من ژل کرم اکوا پرس اوریاژ رو بیشتر بهتون توصیه میکنم.لانژه محصولات خیلی خوبی داره اما قیمت محصولاتش سه چهار سال پیش به صورت غیر طبیعی افزایش یافت،با این حال بعضی از اقلامش خیلی خوبن مثلا اسکراب و کرم پودر های خوبی داره اما ضدافتابش زیاد مالی نیست با توجه به قیمت 90 تومنیش،در مورد دستگاه من زیاد اطلاعاتی ندارم ایشالا سایر دوستان کمک کنند.
شاید و موفق باشید.

ارسال: #54
1396/02/02 05:38 ب.ظ -
sarasara آفلاین
عضو انجمن *

**

(1396/01/31 04:27 ب.ظ)marzie.a نوشته شده توسط:  سلام وقتتون بخیر
سوالی داشتم که امیدوارم کمکم کنید وجوابمو بگیرم
بنده 36 سالمه.حدود2 ماهه که از ژل کرم مگنی فی سنس لیراک استفاده میکنم.پوستم چربه وهراز گاهی 1 دونه جوش میزدم.ولی از وقتی این کرم را استفاده میکنم ب صورت متناوب جوش میزنم وهنوز قبلی خوب نشده،جوش بعدی بیرون میزنه.هیچ تغییر مثبتی را در پوستم احساس نمیکنم.کرم را از داروخونه معتبر خریدم ایا احتمال داره که تقلبی باشه؟؟یا اینکه باید برای نتیجه گرفتن بیشتر صبرکنم.
برای از بین بردن جای جوش محصولی سراغ دارید؟؟
نظرتون راجع ب محصولات لانژه چیه؟؟
یک ابرسان خوب با قیمت مناسب معرفی بفرمایید لطفا
ایا دستگاه پرسونال میکرودرم که فرمودند مناسب بنده هست؟؟
پیشاپیش از صبوری وپاسخگویی شما متشکرم

سلام وقتتون بخیر
دوست گرامی در مورد کرم های مورد استفاده من نمیتونم نظری بدم,اما در مورد دستگاه میکرودرم میدونم که جوش ها رو از بین میبرهه شما میتونید اطلاعات کامل دستگاه میکرودرم رو روی سایت دیجی کالا ببینید و یا به شماره 09120656550 در تلگرام پیام بدید براتون اطلاعات کامل و ویدئوها رو ارسال میکنن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  7 روش جادویی برای زیبایی پوست صورت fns4565 2 265 1396/06/21 01:44 ب.ظ
آخرین ارسال: javid
  میوه های مناسب پوست زرافشان 8 980 1396/06/13 01:53 ب.ظ
آخرین ارسال: sahand47
  9 تصور اشتباه در مورد مراقبت از پوست ترنم بهار 1 319 1396/04/26 12:29 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam_f123
  تاثیر مثبت چای بر روی شفافیت پوست fns4565 1 188 1396/04/26 12:25 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam_f123
  پیلینگ پوست sima25 2 780 1396/01/30 02:57 ب.ظ
آخرین ارسال: sarasara
  چند نوع اسکراب صورت جهت لایه برداری پوست forotan2makeup 0 309 1395/11/17 11:33 ب.ظ
آخرین ارسال: forotan2makeup
  جوانسازی پوست با معجزه یخ! hiilda 2 513 1395/05/26 09:22 ب.ظ
آخرین ارسال: sheyda69
  معجزه یخ در جوانسازی پوست sima25 3 654 1394/02/03 01:49 ب.ظ
آخرین ارسال: bahanee
  بهترین شامپوها و صابونها برای پوست و مو میرزانژاد 34 20,796 1394/01/03 04:22 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  پاکسازی پوست چرب mahsa20 5 1,467 1393/11/02 02:51 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.