زمان کنونی: 1395/09/20، 06:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #181
1393/03/04 07:18 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

RE: اعتراف می کنم که.....

اعتراف میکنم الان که پست های طناز و بهتاب رو دیدم اشکام ناخودآگاه جاری شد تازه فهمیدم چقد با هم صمیمی هستیم
اعتراف میکنم که الان احساس میکنم خیلی خیلی بیشتر از قبل بهتاب و طناز رو دوست دارم عاشقانه
یه بار دیگه هم اعتراف میکنم که همه بچه هارو دوس دارم هر کدومشونو یجوری متفاوت با اون یکی
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #182
1393/03/04 07:42 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتراف میکنم که
همین الان از اتاق فرمان دستور رسید که اسم همه بچه ها رو ببر خخخخخخخخ
اعتراف میکنم که سعیده سما حسنا بهتاب طناز فرشته هانیه ماریا سایه خانوم سوگند آرامش شراره سوگل الی 65 مرجان سارا حبیبه سمانه اقاقی نرگسی خانوم مهتا یاسی و بقیه بچه ها که اسمشون از قلم افتاد رو ازته قلبم دوست داره

ارسال: #183
1393/03/04 07:50 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

اعتراف می کنم عاشق همه دوستای ندیده سایتم
کاش.....

ارسال: #184
1393/03/04 08:03 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

اعتراف میکنم در سرم آرزو و در دلم هوس فراوون دارم
اعتراف میکنم آرزو دارم سالنم مثه بانکا شلوغ باشه ظهر که میشه مثه بانک که میخوان دروببندن مردم از درو پنجره آویزون میشن وقتی منم میخوام درو ببندم مردم هم دیگه رو هول بدن که بیان توDrunk خوب چیه آرزوووو دیگه چیکار کنم آرزومه
اعتراف میکنم آرزو دارم یه دختر بچه نازو خوشگلی که الان 7 سالش اما تا حالا نتونسته تجربه کنه راه رفتن ودست زدن ورقصیدن تو تولدها رو غذا خوردن و جابجا شدن توی خواب وقتی که بدن درد میگیره.زودتر خوب شه مامان و باباش ببین بچه اشون پاهاش رو زمینه داره راه میره نه توی خواب بلکه تو بیداری ببینن.اعتراف میکنم آرزو دارم ته کفشهای این بجه گلی شه گردوخاکی شه.
آعتراف میکنم یاسی آرزو داره 6 تا آبجی و داداش داشته باشه خودش میگه اگه تو یا بابا بمیرید اینطوری دیگه من تنها نیستم .ولی حیف که یاسی هم نمیتونه به آرزوش برسه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #185
1393/03/04 09:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/04 09:39 ب.ظ، توسط سارا اتش. دلیل ویرایش : )
سارا اتش آفلاین
ارامش

**

اعتبار: 15

اعتراف میکنم که با خوندن حرف های سعیده اشک از چشمانم سرازیر شد
اعتراف میکنم که خیلی ناراحت شدم و از خودم ناراحت شدم به خاطر چیزهایی که خدا داده اونقدر که باید شکر گذار بودم نبودم واز تمام داده ها ونداده هاش همین جا قدر دانم
واعتراف میکنم که از خدا میخوام که هم سالن سعیده جون مثله بانک شلوغ شه وهم اون کودک 6 ساله هم زودتر شفا پیدا کنه
واعتراف میکنم که عاشق سعیده جون و اون روح لطیف و مهربانشم
اعتراف میکنم که دوس دارم همه به ارزوشون برسن مخصوصا بچه ها و هم چنین یاسی جون البته برای همه ارزوهایی که به صلاح باشن
عتراف میکنم بچه های سایت همه مثله اعضای خانواده هستند که با خوشی شون جدا شاد وناراحتی از ته دل ناراحت میشنو امید وارم همه از این لحظه به بعد فقط شاد وخوشحال باشن بدون غم وغصه وفقط لحظات شاد داشته باشن

ارسال: #186
1393/03/04 10:44 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

اغتراف میکنم از دست یه مشتری امروز غصبانی شدم .............خیلی غر زدم ....ازم تخفیف میخواست کم نه .... خدا میدونه بد جنس نیستم ولی هر کی باید حدشو بدونه .....میگم خوش به حال زنهایی که بیکارن یا تو پارک نشستن یا در خونه TT-TT

ارسال: #187
1393/03/05 12:18 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

اعتراف میکنم ازخوندن اعترافات بچه هاکلی ذوق کردم واعتراف میکنم که خدااون بالاست وداره همه این احساسات قشنگتونو میبینه !اعتراف میکنم الان خیلی خوشحالم ازاینکه دوستای بامعرفتی اینجاپیداکردم .اعتراف میکنم دوس دارم همه به اون چیزایی که تودلشونه برسن.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #188
1393/03/05 12:51 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

اعتراف میکنم که از سیما جون خیلی ممنون که اسم منو آورد خوشحال شدم ولی سعیده جون از وقتی اومدم سایت به هیچی توی این سایت به این اندازه ناراحت نشدم واقعا یه ناراحتی رو چهره ام نشست که دورو ورم فهمیدن یه چیزی شده پیش خانواده به زور خودم نگه داشتم که اشکام سرازیر نشه ان شا الله که خوب بشه از طرف من هم یاسی جونم ببوس

ارسال: #189
1393/03/05 07:55 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتراف میکنم که دیروز یادم رفت اسم کیانا kocholo و مانای گلم رو ببرمKissKissKiss
اعتراف میکنم که دیشب برا اولین بار رو تراس خونمون خوابیدم یه حس عجیبی داشتم شبیه حس عالیث در صرظمین عجایبDrunk

ارسال: #190
1393/03/05 10:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/05 10:38 ب.ظ، توسط aramesh jan. دلیل ویرایش : )
aramesh jan آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

اعتراف میکنم که دنبال جا برای آرایشگاه میگردم ولی قیمتا نسبت به پارسال زیاد شدهO_O
اعتراف میکنم استرس دارمO_O
اعتراف میکنم که چندتا جا دیدم ولی نمیتونم تصمیم بگیرمDont-know-icon
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.S (63)S (63)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.