زمان کنونی: 1395/09/15، 06:01 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/01/01 02:27 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

RE: اعتراف می کنم که.....

اوه
منم اعتراف می کنم که چرا نمی تونم دلمو صاف کنم واونی که باهام بدی کرده رو ببخشم
وقتی یادم می فته که چه جوری گذاشت تو کاسمون دلم میریزه
اعتراف می کنم منم غربت نشینم ویه دل پر دارم
ولی تنهاییم بوی پاک نجابت میدهم
کاش.....

ارسال: #12
1393/01/01 11:50 ب.ظ -
مهدیه18 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

اعتراف میکنم عید93 بدترین عید عمرم بود.....

ارسال: #13
1393/01/02 11:20 ب.ظ -
مهدیه18 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

اعتراف میکنم تا همین چند وقت پیش فکر میکردم روزنامه های کثیر الانتشار اسم یه روزنامه است!!!!!!

ارسال: #14
1393/01/06 03:23 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

اعتراف میکنم تو بد وضعیتی گیر کردم اول گرمایه تابستون باید برم به گرمترین شهر ایران کع تابع حال نرفتم هفته بعدش هم ماه رمضونه
اعتراف میکنم اشکایه مامانمو برای اولین بار یواشکی دیدم که برای نگرانی از حال و روزه من میریخت
اعتراف میکنم بدجنسه درونم خیلی فعاله اخه دوست دارم یه کم نگرانشون کنم و شاد میشم Drunk
اعترا میکم بعضی کارهای بهزاد کفرمو در میاره اول فقط فقط 50 تا مهمون داشت با اصرار به مامانم میگفت ما همینیم امکان نداره بیشتر بشیم الان از 150 داره میزنه بالاتر

اعتراف میکنم عیدو خیلی بد شروع کردم اما به بعدش امید دارم ایشالا خدا کمکمون کنه

اعتراف میکنم بهزاد بیشتر از قبل هوامو داره و نگرانم میشه منم کیف میکنم و اذیتش میکنم بیشتر مزه میده

اعتراف میکنم در راستایه اعتراف بدجنسه درونم باید عرض کنم که امشب زنه پسر عمومو بدجور چزوندمو بهش نه محل دادم نه سلام کردم اومد خونمون به جاش کلی پسر عمومو تحویل گرفتم و بلند و با اسم کوچیک مخاطب احوال پرسیهام قرارش دادمS (45)
به صورت پینهانی و دور از چشم پدر و مادر هم حسابی براش قیافه گرفتم تا حساب کار دستش بیاد و بفهمه تو جمع پشتشو میکنه بهم یعنی چیییی و سما خانوم کیه و باید بیاد دست بوسیFeel-sick-icon
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #15
1393/01/06 02:21 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

به قول سما جون منم اعتراف میکنم عید امسال واقعا عید جالبی نبود از همون شب عید شروع کرد به حال دادن شب سال نو که داشتم از سالن بر میگشتم سر پیج دقیقا سر کوچه خودمون یکدفعه دیدم یه تکون وحشت ناک ماشین رو پرتاپ کرد به جلو مدلی که ماشین از جلو رفت تو جدول 10 دقیقه که تو شک بودم بعد که اومدم پایین دیدم یه خانم ازپشت همچین زده بهم که ماشین از پشت وجلو جمع شده ولی باید اعتراف کنم که منم پشت فرمون حواسم به گوشیم بود وسرعتم رو کم کرده بودمSickSickSick
راستی اون زن پسر عموی سما بود که گفت . من یه پسر دایی دارم که جراح وفوق تخصص فک و دهان و دندان واینجور چیزاست منم وقتی به اونا میرسم دهانم رو تا بناگوش باز میکنم هی الکی ازش سوال میکنم اعتراف میکنم فقط یخاطر اینکه حرص زنش رو درآرم پسر داییم نامردی نمیکنه دونه به دونه دندونام رو معاینه میکنه.:Serious-business
اینم زن آقای دکترPissedoffOmg-AngryTT-TTTT-TTTT-TT

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #16
1393/01/06 11:06 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/06 11:17 ب.ظ، توسط samane74. دلیل ویرایش : )
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

اعتراف میکنم ازینکه تاریخ عروسی سما جون مشخص شد بسییییار خوشحالم[تصویر:  57719_masksmileyw.gif]
ایشالا که خوشبخت بشن[تصویر:  34019_j4m1w5950m851i23.gif]
اعتراف میکنم بعد عید 3تا امتحاان مهــــــــــــــــــــــــــــــم دارم و هنوز هیچکدوم رو نخوندم
اعتراف میکنم دوست دارم یکی رو اینجوری بزنم ------------> [تصویر:  399619_koc8w2z6c06mt1sw.gif]
البته میدونم کی اونم بخاطر اینکه دلـــــــــــــــــــــــم فوق الـــــــــعـــــاده واسش تنگ شده تا این حد----------> [تصویر:  517221_LaieA_061.gif]
منحرفم خودتونید....[تصویر:  649721_LaieA_035.gif]
اعتراف میکنم فردا میرم سفـــــــر!!!!خوش بگذره بهم بگو ایشااااااااااالا[تصویر:  6021_LaieA_013.gif]
ایشالا سفر همه ی دوستای این انجمنو همه ی ایرااااان بی خطر باشه بگو ایشاااالا[تصویر:  260121_Laie_80.gif]
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #17
1393/01/10 02:36 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

اعتراف میکنم که امسال سال خوبی رو شروع کردم
اعتراف میکنم سال 93 ایمان شدید دارم در تکاملم
اعتراف میکنم که متولد سال اسب هستم و میخوام امسال رو بتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــازونم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #18
1393/01/10 12:31 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

اعتراف میکنم که منم اصلا از عید امسال راضی نبودم

اعتراف میکنم که یه بار یه دروغ کوچولو به مامان و بابام گفتم الان یه ساله که هنوز درگیر همون یه دروغمو نمیدونم چجوری راستشو بگم

اعتراف میکنم که یه بارم باعث شدم خواستگار آبجیم بپره یعنی نپرید خواستگار خودم شد بجون خودم من بیگناه بودم من از سرکار اومدم داماد و مادرش منو دیدن نظرشون عوض شد البته بعدشم کلی تنبیه لفظی شدم آخه تقصیرمن چی بود که اون آقا دم دمی بود و هرساعت عاشق یکی میشد

و اعتراف میکنم که یه بارم سر انتشارات دانشگامون کلاه گذاشتم

و سرانجام اعتراف میکنم که
بااینکه مدت کمی هست که عضو این انجمن شدم اما احساس میکنم اینجا خونه خودمه و اعضای اینجا خواهر و برادرای خودمن و اگه یه روز نتونم سری به سایت بزنم احساس میکنم یه چیزی کم دارم ودرنهایت شب موقع خواب زیر پتو با گوشیم یه چرخی تو سایت میزنم و بعدم لالا
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #19
1393/01/12 08:56 ب.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

اعتراف میکنم که از وقتی این سال اومده یه جورایی دلم گرفته همش ناراحتم امسال سال تحویل اسب بود خوشحال بودم که اسب حیوان خوبی هست حتما سال خوبی خواهیم داشت ولی فعلا که به جز ناراحتی چیزی نیست

ارسال: #20
1393/01/14 02:30 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/14 02:31 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

اعتراف میکنم از هرکی پرسیم میگه سالو بد شروع کردم ولی مهم نیست دلیل نمیشه چون اولش بد بوده تا اخرش باید بد باشه پارسال عالی شروع شد اما اخرش....
اعتراف میکنم منه بیخیال دارم دلهره میگیرم از کارهام که مونده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم خونه هم هنوز نگرفتیم
اعتراف میکنم اونقدر که برای وسایلم دلشوره دارم برای خونه ندارم

اعتراف میکنم دلم برایه مامان و بابام حتی دعوا کردنشون باهام به قدری تنگ میشه که یه وقتایی از عمد دوست دارم صداشونو در بیارم تا بمونه تو ذهنم بعدا حسرتشو نخورم
اعتراف میکنم الان پیشه خود تون فکر میکنید چه ادم سادیسمی هستم منDrunkKiss
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Zizi jon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.