زمان کنونی: 1396/07/04، 07:58 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #321
1393/05/26 02:25 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: اعتراف می کنم که.....

اعتراف میکنم برای خانم سیماناراحت شدم ازته قلب.
اعتراف میکنم نمیدونستم خانومی خانم وبلاگ داره.میخوام برم حرفای قشنگشوبخونم ولی آدرسشوندارم.
اعتراف میکنم الان درمانگاه هستم واینجادعواشده.واقعامردم مازندگی سختی دارند.

ارسال: #322
1393/05/26 05:11 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

اعتراف میکنم اره خوب منم دیگه پپیگیر نمیشم (زبون درازی به خانومی خخخخ)
اعتراف میکنم مجبورم مدام وایبرم رو قطع کنم چون صدای اهله خونه رو در اورده وقتی روشنش میکنم هیچکس نمیتونه از نت استفاده که تمام امواجو میبلعه :-)
اعتراف میکنم یه گندی زدم معروف شدم به جاش اسمو فامیلم داره دهن به دهن میچرخه اوه اوه
اعتراف میکنم باید به سعیده جونم بگم حسودی نکنه تا الان هیچ کس مهمونی دعوتمون نکرده چون یه عروسی دیگه هم داشتیم ما دختر عموم -اون پسر عمومم چند وقت دیگه عروسیشه -پسر عمم هم قبل از عید عروسیش بود همه مشغولند ما هم که تهران نیستیم همه گذاشتن با بهزاد اومدم کله عروسارو با هم پاگشا کنند که اعتراف میکنم با بدجنسیه تمام از این وضعیت ناراحتم چون از کیفیت هدیه هامون کم میشه
اعترافم میکنم کلی با مامانم رفتیم خرید زرشکو رب انار و گردو و سبزی تا با خودم ببرمو یه علمه غذاهای متنوع تر اضافه کنم
اعتراف میکنم ز خودم خوشم میاد یعنی عاشقه خودمم چون بدم میاد ادم عینه بچه ننه ها فردای عروسیش مهمونی بی دعوت بره خونه مامانش ولی دختر عموم یه هفته نشده 2 بار رفته خونشون
اعتراف میکنم از این هم بدم میاد که ادای عروسیمونو داره تو عروسیا در بییارند چون بهزاد بعد از اتیش بازی کل مهمونا که جمع شدند یه سخنرنی کوتاه و بدون هماهنگیو بدونه توپوق داشت و توش کلی از مهمونا تشکر کرد که هم فوق مودبانه بود هم همه دوست داشتن برای همین عموم اینا ه به طبعیت از ما یه متنه بلند بالا نوشتنو حفظ کردند و ب کلی تپق و یاد اوری با نیشگون زن عموم خوندند خیلی ضایع چون همش از روی فیلم بود نه صادقانه
اعتراف میکنم میدونم اعترافاتم طولانیه ببخشید تا اخره هفته تحملم کنیید دوباره میرم تا نت بگیرم
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #323
1393/05/27 01:14 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

اعتراف میکنم یکی از با معرفتای گل سایت سیما هست ...خیلی دوستش دارم شاید تا حالا بهش نگفته باشم
اعتراف میکنم یه مدت نبودم گرفتار کار بودم
اعتراف می کنم نبودنمو میخام جبران کنم

ارسال: #324
1393/05/27 01:32 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

اعتراف میکنم خدایی الان هرچی فکر میکنم اعترافاتم به ذهنم نمیرسه فقط میخوام بنویسم
آهان آهان یه چیزی یادم اومد اعتراف میکنم همگی بیاین توی دفترچه خاطرات خاطرات روزانه تون رو بنویسین دیگه خواهش خواهش خواهش
اعتراف میکنم آدرس وبلاگم اینه http://www.dordaane.niniweblog.com
اعتراف میکنم خیلی دوستون دارم به خدا راست میگم این دفعه نام نمیبرم چون میترسم دوباره چند نفر از قلم بیوفتن و یادم بره اسمشونو بیارم و مثل دفعه ی قبل باعث ناراحتی بشم
اعتراف میکنم دچار یه سردرگمی شدم دارم دنبال یه چیزایی میگردم که پیدا کردنشون خیلیییییی سخته
اعتراف میکنم دلم یه موزیک خاص و عالی میخواد
اعتراف میکنم اگر میدونستم خونه ی سعیده کجاست و اگر نزدیکم بود تندو تند میرفتم خونشو و دعوتش میکردم خونم
اعتراف میکنم حضور یه آدمی توی زندگیم کمه و کمبودشو دارم حس میکنم
اعتراف میکنم پروازو دوست دارم و من نزدیکم به اوج
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #325
1393/05/27 04:46 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

اعتراف میکنم الان دهانم به اندازه غار علیصدر باز چون دارم خمیازه میکشم اعتراف میکنم از خستگی فراوونه شما برداشت بد نکنید
اعتراف میکنم با وجود اینکه یکی دوتا کار آماده کردم برای سایت اما نمیدونم چرا نمی تونم بزارم
اعتراف میکنم وقتی اعتراف خانومی رو خوندم احساس کردم با وجود حسنا چقدر میشد از تنهایی دراومد
اعتراف میکنم خدا دوست داشت من در تنهایی باشم و من این خواسته خدا رو دوست دارم چون تنهایی همیشه بد نیست خیلی وقتهاهم پلکان موفقیت ما آدمهاست
اعتراف می کنم اینکه ما بتونیم متکی بخودمون باشیم و روی پاهایه خودمون ایستادگی کنیم ممکن به خاطر تنهایی هامون باشه
اعتراف می کنم بعداز استراحت کوتاهی میام و کارهای آماده شده رو میزارم و به توصیه حسنای عزیز خاطره امروز رو تو دفترچه یادداشت میکنم
یه اعتراف خیلی گنده دارم واقعا جای عکسهای سیما و مرجان اینجا خالی و واقعاکمبودشون حس میشه من نگرانم اگر درست نشه چقدر اطلاعات مفید رو از دست خواهیم داد
اعتراف میکنم این دو عزیز زحمت زیادی برای عکسهاشون کشیدن اگر عکسهای بافت یا حتی شنیونها برنگرده تو سایت دیگه هیچ نوع آموزش بافتی وجود نداره بیاید TT-TT
اعتراف میکنم همتون رو دوست دارمKissKissKissKissKissKiss

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #326
1393/05/27 05:53 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/27 06:32 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

Smile RE: اعتراف می کنم که.....

حالا ديدين سيما خانم كه طرفدارات از تيم منچستر يونايتد وبارسلونام بيشتره؟؟؟حالا اگه جرات داري بگو ديگه نميامOmg-.اعتراف ميكنم كه دلم براي بهتاب جون خيلي تنگ شده بود الان كه اومده خوشحالم.S (45) اعتراف ميكنم تا وقتي با اين انجمن آشنا شدم انگار انرژيم دو برابر شده براي تلاش بيشتر.Dazzled-iconاعتراف ميكنم منم با حرفاي خانمي موافقم كه خاطرات وكارهاي روزمرتونو ثبت كنين مثلا امروز توي آرايشگاهتون چند نفر اومدن چه كارهايي داشتن ووچيكار كرديم وآيا راضي بودن يا نه.يه جورايي انرژيه مثبت داره وانگيزمونو بيشتر ميكنه وقتي اينطوري باهم در ارتباط باشيم وحتي اعتماد به نفسمونو بالا ميبره.=)اعتراف ميكنم كه عكس قبليه آوارتارسعيده جونو بيشتر دوست داشتمArr اعتراف ميكنم بچه ها خواهشا موقع اعتراف حرفاتونو نصفه نيمه نزنيد مثلا يه كاري قراره بكنم يا يه چيزي خريدم و....وبقيشو ديگه نگيد.بابا فكر مارو هم بكنين كه از كنجكاوي وفضولي زياد شب تا صبح خوابمون نميبره(شوخي)Arrبچه ها واقعا روزهايي كه پركار هستين ومشتري زياد دارين رو تعريف كنين حتي رفتار مشتريها توي آرايشگاه اينطوري انرژيه آدم بيشتر ميشه براي كارو تلاش بيشتر وقتي ميبينيم دوستان هم كار ميكنن خودبخود انرژيه مثبت هم بوجود مياد اينطوري جو صميمي تر ميشه . اعتراف ميكنم از اينكه به دوره ما خانم زهره شريفي وخانم سايه زياد به انجمن نميان وزياد فعاليت ندارن ناراحتمTT-TT اعتراف ميكنم فعلا ديگه اعترافم نمياد تا اعتراف وجرم بعدي بدروووووووووووودArr

ارسال: #327
1393/05/28 12:24 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام دوستان
اعتراف میکنم این مدت ک نبودم خیلی دلم براتون تنگ شده بود
اعتراف میکنم بعد از اتفاقی ک برام افتاد خیلی افسرده بودم
اعتراف میکنم بعد از مسافرت روحیه بهتری پیدا کردم
اعتراف میکنم ک خودم رو بازنشسته کردم...
اعتراف میکنم الان چند روزی هست ک حال خوبی دارم با اینکه امروز پسر کوچولوم نصف عمرم کرد وقتی فک کردم شیشه دارو رو سر کشیده و بعد از کلی این بیمارستان اون بیمارستان فهمیدم شربت را ریخته پشت پرده اتاق.
خدا را شکر ب خیر گذشت
اعتراف میکنم وقتی الناز 28جونم گفت دوره ما سایه نیست خیلی دلم گرفت چون قبلا ب خودم قول داده بودم و تا جایی ک سوادش را دارم و تا میتونم چیزهایی ک یاد میگیرم رو ب دیگران هم یاد بدم .
اعتراف میکنم خیلی دوستون دارم

ارسال: #328
1393/05/28 11:18 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

وووووووووووووواي اعتراف ميكنم چقدر خوشحالم از اومدن دوباره سايه جون به جمعمون.اعتراف ميكنم كه عذر ميخوام ازشون اگر ناراحت شدن.حداقل اين اعتراف باعث شد كه دوباره صداي گرمتونو بشنويم.وخداروشكر ميكنم كه بچشون سلامت هستن وخطر ازشون برطرف شده.اعتراف ميكنم كه مربيهاي زيادي هستن كه توي انجمن بچه هارو راهنمايي كنن اماااااااااااااا.......وجود مربيهاي باسابقه قديمي توي انجمن چيز ديگه ايه وآدمو بيشتر دلگرم ميكنه يعني اينكه ما دلمون ميخاد شماها باشين حتي اگرديگه جواب سوالها مونو ندين.وجود عزيزتون باعث دلگرميه ماست.كاش زهره جون هم مي اومد.از خدا ميخام كه بهتون صبر بده وبتونين غم از دست دادن مادرتونو فراموش كنين.اعتراف ميكنم كه خيلي خوشحالم .......... خيلي.به قول خودتون لبخند يادتون نره وهميشه موفق باشين.

ارسال: #329
1393/05/31 12:05 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

اعتراف میکنم سیما جون یکی از بهترینهای سایت هست
اعتراف میکنم الناز عزیزم شرمنده مهربانیت شدم
اعتراف میکنم دلم برای همه عزیزان این خونه تنگ شده بود
اعتراف میکنم دوستتون دارم خیلی زیاد

ارسال: #330
1393/05/31 12:51 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

اعتراف می کنم روی این زمین خدا همه جور ادمهایی وجود داره
اعتراف می کنم آدمهای خوب خدا فراووند اما هستند آدمهای که واقعا جنس وجودشان ازآدمیت بدوره و با بدجنسیهای که روزانه انجام میدن نیرو وانرژی میگیرن
اعتراف می کنم دلم می سوزه براشون چون اون چیزی که تو وجود انسانهای خوب هست تو وجود اونها نیست و اون چیزی نیست جز شرافت
اعتراف می کنم این وجه تمایز اونا با آدم خوباست
اعتراف می کنم همتون رو دوست دارمKissKissKissKissKiss

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.