زمان کنونی: 1395/09/20، 08:34 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/02 11:24 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

اعلام تخصص

سلام دوستان، لطفا هر کس تخصص و سابقه کاری خودش رو اعلام کنه، ممنون
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #2
1391/12/02 12:18 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/02 12:22 ب.ظ، توسط Hasti62. دلیل ویرایش : )
Hasti62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

RE: اعلام تخصص

من کاشت و طراحی ناخن رو تازه یاد گرفتم و هنوز رسما کار رو شروع نکردم ولی عاشق هنر آرایشگری هستم و بعد از نوروز 92 از شرکت استعفا میدم و وارد این کار میشم و خیلی انگیزه و امید دارم و فقط به موفقیت فکر می کنم Drunk

اگه دوستان هم در این راه با تجربیاتشون راهنمائیم کنن با کمال میل پذیرای صحبتهاشون هستم.

موفقیت در زندگی مرهون اراده است، نه مغز
"اقبال لاهوری"

ارسال: #3
1391/12/02 01:38 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

منم دوره هامو گذروندم بعد عید می خوام دنبال کارناخن و شینیونم رو قویتر کنم اگه خدا هم بخواد دنبال کار باشم
کاش.....

ارسال: #4
1391/12/02 01:43 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام زهره جون.من حدود 15 ساله دیپلم آرایش و پیرایش دارم و چهار گواهی تخصص هم از فنی و حرفه ای گرفتم و در منزل کار میکنم

ارسال: #5
1391/12/02 02:39 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

دوستان یه کم بیشتر مشارکت کنید، من فکر میکردم الان که بیام ببینم حداقل بیست نفر اعلام تخصص کرده باشن ، این سایت الان خونه ماست و ما همگی یه خونواده شاد و صمیمی هستیم ، پس باید یه کم بیشتر با هم باشیم، اینطور نیست؟؟؟
دوستی فقط واژه نیست باید در عمل هم ثابت بشه، من خیلی خوشحالم که اینجا دوستان خوب زیادی دارم ، ما میتونیم برای هم خیلی مفید باشیم حتی تو فضای مجازی.
شما موافق نیستین؟؟؟

ارسال: #6
1391/12/02 02:49 ب.ظ -
Hasti62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

من به تجربه به این موضوع رسیدم که خیلی وقتها فضای مجازی خیلی واقعی تر از فضای واقعی میشه و دوستی ها تو این فضا خیلی هم می تونه قوی تر باشه.

زهره جون میشه خودتون هم اعلام کنید مرسیDrunk

ارسال: #7
1391/12/02 02:57 ب.ظ -
nasim64 آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 0

سلام منم 5ساله دیپلم ارایشگری دارم با مدرک متعادل ساز چهره وچند بار دوره های تخصصی شنیون و رنگ ومش وارایش هم رفتم وتوخونه مون ارایشگاه دارم بعد عروسی تنکابن ارایشگاه رسمی تر میزنم=)

ارسال: #8
1391/12/02 03:22 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/02 03:26 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: اعلام تخصص

سلام من هم مدرک تخصصی ،کوتاهی ،اپیلاسیون، کار با مواد شیمیایی و دیپلم کلی آرایشگری را دارم.آرایشگری در واقع شغل خانوادگی منه.مامان ،خاله ودختر خاله وعمه و دختر عموم وحتی دایی من آرایشگران موفقی هستن.و من از بچگی به کار آرایشگری مشغول بودم.البته این رو هم بگم چون مامان علاقه ای نداشت من وارد این کار بشم واصرار به ادامه تحصیلم داشت مدارکم را بعد از پایان تحصیل و به اصرار گرفتم.خودم شخصا اعتقادی به سابقه کاری ندارم چون مثلا شاید یه نفر سال ها در این کار باشه اما فقط شاگردی کرده اما یه نفر هم در عرض یکی دوسال تلاش بی وقفه به اندازه اون که سال ها شاگردی کرده تجربه بدست بیاره.

(1391/12/02 02:39 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  دوستان یه کم بیشتر مشارکت کنید، من فکر میکردم الان که بیام ببینم حداقل بیست نفر اعلام تخصص کرده باشن ، این سایت الان خونه ماست و ما همگی یه خونواده شاد و صمیمی هستیم ، پس باید یه کم بیشتر با هم باشیم، اینطور نیست؟؟؟دوستی فقط واژه نیست باید در عمل هم ثابت بشه، من خیلی خوشحالم که اینجا دوستان خوب زیادی دارم ، ما میتونیم برای هم خیلی مفید باشیم حتی تو فضای مجازی. شما موافق نیستین؟؟؟
زهره جون من هم با شما کاملا موافقم.خوب حتما دوستان درگیر کارهاشون هستن.مثل خود من که بچه هام کوچیکن و کارخانه تکانی وهزار کار نکرده ریخته رو سرم.ببخش کمی دیر جواب دادم .

ارسال: #9
1391/12/02 03:54 ب.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

منم 3 سال کارمیکردم اما الان تازه رفتم تخصصم روتو زمینه شینیون گرفتم...اماهنوز زیاد کار نکردم...واسه همینم یکم ناامید شدم ...آخه دانشجو هم هستم زیاد وقت نمیکنم اماباز تلاشمو میکنم..
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #10
1391/12/02 03:57 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

من سه سال پش دیپلم آرایش پیرایشم رو گرفتم و بعد از اونجایی که دوست دارم تو هر کاری وارد میشم تا نهایت تعالی اون کار پیش برم باقی دیپلمهای مراقبت زیبایی رو هم گرفتم(هفت دیپلم تخصصی) و بعد در یک آموزشگاه خیلی شلوغ (بیتا) در کرج مشغول به کار شدم و بعد دوباره به یادگیری از مدرسان مختلف پرداختم، در سالنهای مختلف در تهران و کرج و حتی قزوین مشغول شدم، ر حال حاضر در آموزشگاه برگ سبز در کرج و آموزشگاه مه بانو در کرج و همچنین آموزشگاه صبور در تهران مشغول هستم، البته من الان در رشته های شنیون و بافت و گریم و ناخن و مژه به صورت فوق تخصصی تدریس میکنم، و البته تدریس خصوصی هم دارم، در رشته های دیگر هنری هم کار کردم که الان خیلی توی کارم مفیده مثل نقاشی ، گلسازی با تکنیکهای مختلف، هویه و روبان دوزی، گریت پارچه، نقاشی روی پارچه، خیاطی، قالیبافی، ....و تقریبا همه هنرهای موجود. ولی به مراقبت زیبایی فوق العاده علاقمندم طوری که با وجود سابقه کم ولی به جرات میتونم بگم که تو کار خودم مدعی هستم و شاید به اندازه حداقل ده سال سابقه کار مفید تجربه داشته باشم، فکر کنم خیلی از خودم تعریف کردمDrunk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,128 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.