زمان کنونی: 1395/09/20، 12:19 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #91
1392/05/04 09:15 ق.ظ -
samirahmz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

RE: اعلام تخصص

من 3 ساله دیپلم ارایش و پیرایش رو گرفتم الان میخوام حرفه ای شروع کنم

ارسال: #92
1392/05/08 05:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/08 06:15 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

سلام . من 5 ساله ديپلم دارم . هفت مدرك تخصصي رو هم گرفتم. كار مو رو پيش يه استاد فوق العاده ياد گرفتم . سعي كردم هر كدوم از تخصص ها رو پيش كار بلدش ياد بگيرم . چون به نظر من هر آرايشگري يه ضعفي داره . سعي كردم اينطور نباشم . و الان 3 سال خودم كار ميكنم =)

منظورم از ضعف اينه كه هر كسي به يه بخشي علاقه داره . من كلا به آرايشگري علاقه دارم . سعي كردم با ديدن آموزش درست علاقه بيشتر رو توي خودم پرورش بدم Dont-know-icon
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #93
1392/05/08 08:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/08 09:05 ب.ظ، توسط نگارخاتون. دلیل ویرایش : )
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

مامانم 25 سال سابقه آرایشگری دارن. من و خواهرمم 5 سال که وارد این حرفه شدیمDrunk
کار رنگ مو و میکاپ سالن من انجام میدم=)
کار کوتاهی و شنیون رو خواهرم Grin
ومامان هم که استاد و مدیر ارشد هستند.Kiss-icon
به غیر از مامان که همه تخصص ها رو دارند من و خواهرم بعد از دیپلم آرایشگری هر کدوممون مدارک تخصص های خودمون رو هم داریم Dazzled-icon
مامانم اصرار داشت که ادامه تحصیل بدیم ، برای همین من و خواهرم بعد از گرفتن دوره لیسانس و ارشد وارد این حرفه شدیم،
خودم لیسانس کامپیوتر و فوق مکاترونیک دارم و خواهرم صنایع غذایی خونده،
خدا رو شکر چون از بچگی با این حرفه آشنا بودیم الان عاشق حرفه مون هستیم، واز این بابت خیلی خدا رو شاکریم،=)

هر 3 تاییمون عاشق کار مون هستیم و دوست داریم تمام مراحل پیشرفت و پله های ترقی رو تند تند طی کنیییییییییم.
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #94
1392/05/15 05:53 ب.ظ -
raha آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

Star RE: اعلام تخصص

سلام
من دو ساله مدرک آرابشگری گرفتم یه دوره بدون مدرک گریم گذروندم ودوره گریماس رو هم طی کردم و تو سالن دوستم مشغول هستم. عاشق نقاشی ام و از بچگی نقاشی کردم، دیپلم نقاشی دارم انواع کارهای هنری رو هم بلدم.
مدرک تحصیلی ام دیپلم ریاضی فیزیک، اما امسال کنکور شرکت کردم ودارم نتخاب رشته میکنم

از هفته آینده به امید خدا میرم دوره متعادل سازی رو تو یه آموزشگاه خوب ببینم تا بتونم تو این زمینه جدی کارکنم چون واقعا به این کار علاقه دارم تو کار رنگ ومش و شینیون هم دستی دارم ودوست دارم همه رو حرفه ای یاد بگیرم و کار کنم خداکنه این آموزشگاهی که پیدا کردم خوب باشه تا بتونم=) از سایت خوبتون ممنون

ارسال: #95
1392/05/18 04:19 ق.ظ -
رهاااا آفلاین
سالن زیبایی تینا

اعتبار: 14

من حدود هفت سالی هست سالن دارم اما زیاد جدی نبودم چند تا مدرک دارم توزمینه شنیون کوپ گریم مدرک رنگ هم دارم ولی احساس میکنم زیاد وارد نیستم کلاسهای زیادی میام تهران برا دوره های جدید که اموزش ببینم برای اکثر کارهای خدماتی ارایشگاه از همه که تخصص هاشونو میزارن تا یکی مثل من ازش استفاده کنن ممنونم خیلی خیلی از مدیر و...تشکر میکنم

ارسال: #96
1392/05/20 01:28 ق.ظ -
pegahan آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

من هم مدرک گریم دارم ، اما به طور رسمی هنوز کار نکردم در حد درست کردن اشنایان برای مهمانی .
ولی حالا خیلی دوست دارم کار ناخن را یاد بگیرم و با این هنر بتونم کار کنم .
برام دعا کنید موفق بشم .
مرسییییییییDrunk

ارسال: #97
1392/05/20 04:32 ب.ظ -
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

منم تازه دوره پایه رو گذروندم با اینکه خیلی خرج کردم ولی مربیهای خوبی نداشتم فقط تموم اون چیزهای رو که بلد بودم تونستم بهترش کنم اونم فقط بادیدن فیلم های اموزشی که میخرم.من عاشق این کارم همیشه هر کی میاد پیشم بدون اینکه پولی بگیرم با دل جون انجام میدم . همیشه از بهترین وسایل استفاده میکنم حتی اگه گرونترین باشه .شینیون اماده و تور هم درست میکنم البته فقط برای خودم .با اینکه همیشه هر چی که خواستم داشتم ولی اعتماد بنفس ندارم خانواده م بارها خواستن برام ارایشگاه بزنن ولی قبول نکردم چون دلم میخواهد کلاسهای مختلفی برم وبیشتر یاد بگیرم پولش مهم نیست ولی متاسفانه جای که من زندگی میکنم امکانات درست حسابی وجود نداره کلاسهای تخصصی وخصوصی نیست.تهرانم برام خیلی دوره.........TT-TTTT-TTTT-TT

ارسال: #98
1392/05/22 12:50 ق.ظ -
درسا-میکاپیست آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام ... منم مدرک گریم سینمایی استادمعیریان دارم .. 1سال کار میکاپ میکردم بدلیل بسته شدن آرایشگاه الان بیکارم برای اینکه فعلا آلبوم عروس ندارم بیشتر آرایشگاهها قبول نمیکنند... میرم تست هم میدم یک بهونه میارن... من سمت ونک هستم دوست دارم کار میکاپ را ادامه بدم...

ارسال: #99
1392/05/23 12:08 ق.ظ -
manya آفلاین
کاربر انجمن

**

salam,mahsa hastam modiriate salone zibaie manya dar yazd. man taze ozv shodam , man ye sale diplom gereftam va aksaredorehaye takhasosio raftam va alanam arayeshgah daram khodam ,khodaro shokr tu karamam ta alan be nazaram movafagh boodam vali arayeshgari karie k hamishe adam bayad update bashe vagarna fayde nadare

ارسال: #100
1392/05/23 01:11 ق.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

مهسا جون عزیزم انشالله که موفق باشی
ممنون میشم که متن تخصص هات فارسی تایپ کنید چرا که خیلی ها با پینگلیش مشکل دارند،
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,128 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.