زمان کنونی: 1395/09/18، 01:21 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1392/05/23 01:21 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/23 01:21 ق.ظ، توسط neginstar. دلیل ویرایش : )
neginstar آفلاین
ویانا

**

اعتبار: 11

RE: اعلام تخصص

من هنوز دیپلم هم نگرفته اممممممممممممممممممممممممممDrunk قرار بود شهریور بدم که افتاد آبان.در نتیجه الان یک عدد کارآموزم.ولی فردا شب و شنبه 2 تا عروس دارم.کار میکاپ و شینیونم خوبه قراره بیام تهران تخصص شینیون از خانوم بخشی بگیرم و موندم کوتاهی و ابرو پیش کی برم آیا؟کسی مربی خوب سراغ داره برم پیشش آیا؟آها گریم هم نزد خانوم سجادی میروم چونکه خیلی دوسششششششششششش دارم
برایم دعا کن اجابتش مهم نیست !نیاز من آرامشیست که بدانم تو به یادمی....

ارسال: #102
1392/05/23 01:24 ق.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

ویانا عزیز ممنون میشم بگی از کدوم شهر هستی و اسم سالنت چیه؟
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #103
1392/05/23 01:47 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/23 01:49 ق.ظ، توسط neginstar. دلیل ویرایش : )
neginstar آفلاین
ویانا

**

اعتبار: 11

عزیزم من که گفتم هنوز مدرکمو نگرفتمو آبان آزمون دارم.نتیجه ی اخلاقیش اینه که من سالن ندارممممممممممممممم.Drunkعروسم که گفتم مدل آرایشگاس اینجانب مسئولیت خطیر زیباسازی موها را به عهده دارمممممممم.(از خود تعریف نباشه چونکه کارم تمیزه با اینکه هنوز مدرک ندارم مدیر آموزشگامون منو دستیار خودش کرده) شاهرودم استان سمنانولی سالنمو میخوام بابل بزنم
میدونی چرا چون استان سمنان پول نمیدن
برایم دعا کن اجابتش مهم نیست !نیاز من آرامشیست که بدانم تو به یادمی....

ارسال: #104
1392/05/23 04:01 ب.ظ -
zender آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام منم هیچ مدرکی ندارم فقط حوصله ی خیلی زیادی در کارهای هنری دارم ، از وقتیکه عضو این سایت شدم چیزهای زیادی یاد گرفتم که از همگی ممنونم به خصوص از جناب مدیر!!!!!!خیلی دوست دارم که بتونم عضو هنر جوها بشم !!!!

ارسال: #105
1392/05/24 06:07 ب.ظ -
آیناز آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام به همه دوستان من در زمینه رنگ وهای لایتها مهارت دارم وخوشحالم که به جمع شما پیوستم

ارسال: #106
1392/06/09 10:47 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/09 10:49 ق.ظ، توسط ماهین. دلیل ویرایش : )
ماهین آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

درود بر شما
از بچگیم هنر رو دوست داشتم ؛ اولین استادمم مامانم بودن و هستن ... ایشون اونقدر غذاهاشون رو با سلیقه تو ظرف میچیدند که من ناخوداگاه جذب هر کار هنری که زیبایی هر چند کوچک رو خلق کنه شدم ؛ ایشون هیچ وقت دستاشون بیکار نبوده و نیست . تو بچگیم برای نقاشی هام کلی جایزه و تقدیر نامه و .. گرفتم . امیدوار بودم بتونم نقاشی رو ادامه بدم که بنا به دلایلی نشد ...
لیسانس ادبیات دارم ...
سرگرم زندگی و بچه هام و ... بودم ؛ تو 28 سالگیم با نگاهی به ایینه چشم خورد به خانومی شلخته و غمگین که خودشو درگیر زندگیش و بچه هاش کرده بود و خودشو فراموش کرده بود ! جالب این که اون خانوم شبیه خودم بود با چهره و روحیه ای جدید که اصلا دوستش نداشتم ... روزهای خیلی سختی بود برام !!!
بعد از چند ماه با خانومی اشنا شدم که کل روزهای چند سال بعدم رو برام شیرین کردن ... هنر جوشون شدم و علاوه بر رشته های ارایش و پیرایش یاد گرفتم در کنار همسر و مادر خوبی بودن می تونم به علایق خودم هم پر و بال بدم ...
6 ساله که سالن دارم ، " ماهین " منسوب به ماه ... درخشنده و نورانی
3 سال هم هست که مربی شنیون هستم ... چیزی مثل شینیون نمی تونه خوشی و لذت رو از کارم بهم بده ... طراحی شینیون رو با وسواس انجام میدم و همچنان به دنبال بهتر شدن کارم هستم ... همه جا و در تمام ساعت های بیکاریم در مورد مدل های جدید ،تکنیک های جدید و روش های جدید تحقیق میکنم ...
مدتی هست که بهم پیشنهاد دادن مربی کاشت ناخن هم بشم ... دارم روش فکر میکنم ...

دف میزنم ... دارم خطاطی یاد میگیرم ... تو نوبت کلاس طراحی هستم ...از ترم اینده هم گریم رو در دانشگاه ادامه می دم ...
دوست دارم این جا مدام بگردم ... برام شیرین و مفید هست ...
نمی دونم گفتن تمام این هایی که نوشتم ضروری بود یا نه ...بذاریدش به حساب حس صمیمیتی که از زمام عضو شدنم تا به الان کم کم بهم تزریق شد ...
سبز باشید همواره پر ز لبخند ...

ارسال: #107
1392/06/13 06:46 ب.ظ -
مریم بانو آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 23

سلام. من و خواهرم توو دوره دبیرستان هم زمان که کتابهای درسیمو میخوندیم دنبال آموزش آرآیشگری هم رفیتم .بعد اتمام دوره آرایشگری خواهرم مشغول به کار شد البته توو خونه.و من سراغ علایق دیگم که درس خوندن بود رفتم رشته مورد علاقم جامعه شناسی بود.لیسانسشو گرفتم دنبال کار گشتم و متوجه شدم که توو رشته محبوب من فقط با بند پ امکان کار پیدا کردنم هست.میخواستم برای ارشد ادامه بدم اما منصرف شدم.و تصمیم گرفتم به همراه خواهرم که 7سال سابقه کار داشت سالن بزنیم.توو این کار استعداد خوبی دارم.و بعد مادی آرایشگری منو جذب نکرد من عاشق طراحیم. دورهای گرافیک با دست و کامپیوتر و طراحی و نقاشی گذرونده بودم.توو این چند سال که درس میخوندم دخترایه فامیلو برای جشن های مختلف درست میکردم.تشویق خاله و دختر خاله هام باعث شد که به این کار سوق پیدا کنم.و این کارو به صورت رسمی شروع کنم الان 11ماهه که سالن باز کردیم.و رضایت مشتریامون هدف اصلیمونه.سایت شما خیلی بهم کمک کرده بهم ایده میده.روشهای درستو بهم معرفی میکنه.من عاشق شغلم هستم هر چند هرگز فکر نمیکردم آرایشگری شغل من بشه...از اینکه به چهره دیگران نظم میدم لذت میبرم....دنبال این هستم که آموزشهای مختلف به صورت حرفه ای داشته باشم
امید زیادی به همراهی شما دارم.

ارسال: #108
1392/06/16 11:46 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

سلام. من سه سال پيش مدرك آرايش و پيرايش گرفتم. در حال حاضر توي خونه كار ميكنم.بيشتر مشتريام براي رنگ و مش و شنيون و آرايش ميان. براي اينكه كارم رو بهتر كنم و بتونم سالن ارايش خودم رو داشته باشم توي چند دوره تخصصي ثبت نام كردم . چون هم مدركش لازمه و هم اينكه ميخوام تو جامعه آرايشگرا حرفي واسه گفتن داشته باشم. من عاشق اينكارم. مدرك دانشگاهيم هنرهاي تجسمي ه. البته از لحاظ زيبايي شناسي بي ارتباط نيست.
دوستان وقتي اين مطلب رو ميخونين برام دعا كنين كه بشه. (براي همه كسايي كه آرزو دارن دعا كنين انشالله كه شما هم به آرزهاتون برسنين.)
Rose-iconRose-icon
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #109
1392/06/16 11:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/16 11:32 ب.ظ، توسط feri joon. دلیل ویرایش : )
feri joon آفلاین
کاربر انجمن

**

Smile RE: اعلام تخصص

سلام دوستای خوبم وای منم 1سال و نیم تو آرایشگاه هم آموزش میبینم هم کار میکنم الان 3 ماه همکار شدم. الان میخوام آموزشگاه شکیلا برم تو تهران برای شینیون. تعریفشو زیاد شنیدم توروخدا اگه کسی رفته یا میدونه کجا خوبه بهم بگید ممنون

ارسال: #110
1392/06/28 12:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/28 05:51 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سلام دوستان،من از 10 سالگی بدون اینکه مدرکی داشته باشم کم کم همه چیزو یاد گرفتم، 15 سالگیم اولین عروسو واسه حنابندونش درست کردم.هر جا عروسی میرفتم مدل شینیون ها رو حفظ میکردم.ریسکم هم بالا بود مثلا کار مش و بگم ،یه روز که همراه مامی واسه مش رفتم آرایشگاه این کارو همونجا رو هوا زدم و یه مدت دیگه خودم واسه مامی مش کردم!انقدر کوتاهی انجام دادم برای فامیلا که مدلای ژورنالی رو هم میزدم ولی بدون زوایا تا اینکه از مربی عزیزم خانم یزدیان یاد گرفتم با زاویه کار کنم.بعد از اینکه 2سالی هم مجسمه سازی و کار روی اجزای صورتو تراش اونو دنبال کردم علاقم به گریم وخیاطی هم زیاد شد.از آموزش های استاد جلال الدین معیریان پدر گریم سینمایی ایران شروع کردم البته پکیج سی دی هاشو تهیه کردم.همینطور کار گریم خانم سجادی آکادمی کارینو وسی دی های چهره سازان،بعد بطور تخصصی به فنی ای رفتم و بعد از 10 سال کار خودسرانه دوره آرایش پیرایش و گریم وناخن و یاد گرفتم بعدشم رفتم سراغ خیاطی ولباس شب وتاج عروس تا پکیجم کامل بشه!این بود جریان آرایشگرشدن ما!عاشق کارمم و عاشق این سایت
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,122 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.