زمان کنونی: 1395/09/21، 09:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #111
1392/06/28 11:48 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: اعلام تخصص

سلام منم تازه عضو شدم به ارایشگری علاقه داشتم اما همیشه درسم و ورزشهای مورد علاقم برام تو الویت بود.بعد از اینکه لیسانس حسابداری رو از دانشگاه و مدرک زبان رو از آموزشگاه زبان گرفتم ازدواج کردم و به شهرستان اومدم اینجا کاری برام پیدا نشد با وجود مهارت تو کارهای هنری مثل عروسک سازی گلسازی نقاشی روی بوم و پارچه و....وحتی رشته های ورزشی تخصصیم مثل شنا(نداشتن استخر تو این شهرستان).این شد که تصمیم گرفتم برم دنبال آرایشگری یک سال منتظر دوره های عمومی نشستم اما تشکیل نشد آخه اینجا فقط یه نفر آموزش میده.این شد رفتم خونه مامانم اینا (یزد) و پیش یه مربی خوب کوتاهی و رنگو مش رو یاد گرفتم البته کلا یه ماهه.اما خوب مدل بردم وفعلا برای شروع کارم تو این شهرستان یاد گرفتم.میخام ارایشگاه باز کنم توی خونمون.برام دعا کنید کارم بگیره اینجا هیچی امکانات نداره ولی هر کوچه پس کوچه ای دو سه تا ارایشگاه داره.نمیدونم با سی دی اساتید سایت مثلا خانوم شریفی میتونم گریم و شینیونو یاد بگیرم یا نه؟یا مثلا سایت چقدر میتونه توپیشرفتم کمک کنه.البته دروغ نمیگم بعد مالی ارایشگری هم برام مهمه چون از نظر مالی به این درامد نیاز داریم.اما شادی این شغل باعث انتخابم شد.ببخشید خیلی حرف زدم
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #112
1392/06/29 12:06 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

طاهر جونم به سایت خودت خوش آمدی .
چقدر خوبه که دوستان اینقدر با استعداد و هنرمند هستید .
عزیزان ما را از دانش و تجربه خودتون بی بهره نذارید.
مثلا شما دوست خوبم که لیسانس زبان داری میتونی در ترجمه ویدیو های آموزشی بهمون کمک کنی یا هر تجربه ای که داری و دوست داری دوستانت در این انجمن ازش استفاده کنن.
دوستان لطفا همگی در اعلام تخصص و همچنین اراءه تجربیاتتون مشارکت داشته باشید.
برای تک تک شما عزیزان و همچنین طاهره جون آرزوی موفقیت دارم.

ارسال: #113
1392/07/03 10:17 ب.ظ -
fantezi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

Drunk=)سلام . من 7/8 ساله پیش دیپلم ارایشگریم رو گرفتم و مدت کوتاهی تو ی ارایشگاه کار کردم.ولی از اون زمان تا اوایل همین سال مشغول تحصیل در رشته های ICT و زبان انگلیسی و کار بعنوان مدیر بازرگانی خارجی بودم ولی عشق اصلیم ارایشگریه و به کارمندی علاقه ندارم اینکه اومدم بیرون و دوره های تخصصی رو دیدیم.الان کوپ ابرو اپیلاسیون اکستنشن بافت را بلدم.دوره رنگ ومش را هم دارم میبینم و رو شینیون هم دارم کار میکنم.فقط مونده گریم ومیکاپ.از همه اینها بافتم از همه بهتره و هر کی نمونه کارامو میبینه خیلی خوشش میادچون تنوع تو کارم زیاده.امیدوارم بتونم تو ی سالن خوب تو تهران مشغول بکار شم. و همچنین امیدوارم تو این سایت بتونم به علاقه مندان مثل خودم کمک کنم و از ای سایت نهایت بهره را ببرم.

ارسال: #114
1392/07/04 12:45 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

ما که خوش حال میشیم نمونه کارتون رو ببینیم =)
کاش.....

ارسال: #115
1392/07/04 01:38 ب.ظ -
fantezi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

=)راستی اگر کسی اینجاست(در تهران) ک تخصصی در میکاپ یا گریم یا شینیون داره و دوست داره ک کوپ یا بافت یا ابرو یا چیز دیگه یاد بگیره اعلام کنه شاید بتونیم چیزایی ک بلدیم رو باهم شیر کنیم و به هم اموزش بدیم.

ارسال: #116
1392/07/27 11:22 ب.ظ -
درسا-میکاپیست آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام به خانومهای گل
کسی در آرایشگاهش سمت شمال و شمال غرب یا مرکز تهران نیاز به میکاپ کار نداره ؟؟؟

ارسال: #117
1392/08/05 03:47 ق.ظ -
**مهتا** آفلاین
مدرس گریماس

اعتبار: 135

با سلام . 17 سالگی وارد دانشگاه شدم تو رشته گرافیک فوق دیپلمم رو گرفتم . ترم 2 بودم که خواهرم آرایشگاه زد آخر هفته ها میومدم و به خواهرم کمک میکردم . اوایل مشتری هامون کم بود بارها خواهرم میخواست سالن رو جمع کنه که بابا نمی ذاشت میگفت مغازه که مال خودتونه نمیخواید که اجاره بدید بذارید باشه ...
خلاصه الان آرایشگاه مهتا ما شده سالن مهتا و...
اوایل من فقط میکاپ کار میکردم (جالب این بود که دوره نرفته بودم) 3 سالی گذشت کم کم سرمون شلوغ شد و خواهرم که حوصله کوتاهی رو نداشت گیر داد که بیا یاد بگیر برای شروع کوتاهی های جلو مو رو تو انجام بده 7 8 تا کوتاهی جلو مو که انجام دادم گفت بیا مدل کرنلی رو یاد بگیر همون شد که به 3 ماه نکشیده بود که ژورنال میدادم دست مشتری خلاصه...
مدرکمو ادواری گرفتم و 5 سال پیش برای اولین بار با گریماس آشنا شدم یادمه قبل از عید بود که واسه خرید رفتیم فروشنده میگفت محصول جدیدیه و... خدا خیرش بده کلی بهم آموزش داد ولی اون موقع که کیک میکاپ 18 تومن بود خریدم شده بود 1میلیون و هفتصد ... اما اینقدر واسه خودمو مامانمو فک وفامیل زدم تا قلقش دستم اومد 4 ساله پیشم مدرک مدرسی طلایی گریماس رو گرفتم . الان کلا 8 ساله دارم کار میکنم و خیلی خیلی خوشحالم که اینجا هستم. ( کلی حرف زدما ببخشید )

ارسال: #118
1392/08/05 04:46 ب.ظ -
hana آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام به همه دوستان گلم ، منم ٥ ساله كه بطور حرفه اي كارمي كنم ، خودم آرايشگاه دارم مدرك فني حرفه اي وخيلي از ديپلمهاي تخصصي رو دارم وتخصص اصليم رو ميكاپ هست وشنييون رو هم خوب كار مي كنم اما نه به خوبي وتميزيي ميكاپم

ارسال: #119
1392/08/15 02:40 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/15 02:43 ق.ظ، توسط **مهتا**. دلیل ویرایش : )
**مهتا** آفلاین
مدرس گریماس

اعتبار: 135

سلام دوستان قراره که من جدیدا تو کار اکستنشن مژه تخصص پیدا کنم خواستم شما هم بدونیییییییییییییییین.
هوووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااCry-mouth-iconCry-mouth-iconCry-mouth-icon

دیگه قاط زدم...
[تصویر:  5b8e6e2da0272d411.jpg]

ارسال: #120
1392/08/15 02:23 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/15 02:25 ب.ظ، توسط Irsa. دلیل ویرایش : )
Irsa آفلاین
هنرجو

**

سلام به همه دوستان من به ارایشگری خیلی علاقه دارم وبرای همین امسال با اینکه کنکور دادم ورشته موردعلاقموقبول شدم اما ترجیح دادم کار ارایشگریو دنبال کنم من فقط 18 سالمه الان 6 ماهه مدرک ارایش وپیرایشمو گرفتم و الانم یه دوره دیگه مونده تا مدرک تخصصی ابرومو بگیرم بعدشم اگه خدابخواد میخوام مدرک تخصصی کوتاهی بگیرم مربی منم خیلی خوبه ودرکارش حرفه ایه،تازگیا درست کردن تاجو یاد گرفتم البته هنوز درست نکردم به صورت حرفه ای، قبل از اینکه به کلاس های اموزشی برم همیشه دوستامو خودم درست میکردم موهاشونو وهمینطور ارایششونو همیشه هم موهای مادرمو رنگ میزاشتم وصورتشو اصلاح میکردم
اصلاح با شمع یا همون وکسم یادگرفتم
متاسفانه با اینکه کارم خوبه استرس زیادی دارم وقتی کار انجام میدم واینکه چون خاله خودم ارایشگاه داره تو فامیلو اشناها کسی نمیاد سالن ارایشو بزاره بیادخونگی پیش من TT-TTتازه اون دستمزد کمیم میگیره واگه کسی اونو بزاره بیاد پیش من به شدت ناراحت میشه Kiss
برای جذب مشتری باید چیکارکنم؟اخه خیلی دوست دارم کارای زیادی انجام بدم تا دستم روان بشه منتظر مدرکمم هستم تا بتونم برم تو سالن ارایشگاهی جایی مشغول به کار شم از خونه موندن خسته شدم Serious-businessمن مال استان گیلانم شهرستان زندگی میکنم

ازسایت خیلی خوبتونم ممنونم خیلی زیاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,134 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.