زمان کنونی: 1395/09/19، 11:19 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #161
1393/03/26 08:58 ب.ظ -
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

RE: اعلام تخصص

(1392/09/21 01:03 ب.ظ)manaa نوشته شده توسط:  سلام.من آرایشگاه دارم.عاشق کوتاهی مو هستمIn-love
الان عاشق شنیون هم شدمDrunk ابرو برداشتن که دیگه عشقهههههههههه

ارسال: #162
1393/03/27 09:18 ب.ظ -
shadibabre آفلاین
شادی

**

اعتبار: 2

(1392/11/27 06:55 ب.ظ)parisa2 نوشته شده توسط:  من آموزش بافت مو میدم.اکستیشن متحرک و رینگی هم انجام می دم.اگه کسی خواست تماس بگیره:09393631671

اکستیشن متحرک ینی چی؟؟ حرکت میکنه Eh-icon

ارسال: #163
1393/04/19 10:03 ب.ظ -
zara.bg1 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

سلام زهره جون البته با رزومه ای که از خودت گفتی باید بگم استاد محترم: من تا دو ماه دیگر دوره های 6 گانه آموزشی رو تموم میکنم کاشت وطراحی ناخن،شنیون وکوتاهی رو خیلی دوست دارم تصمیم گرفتم اگه عمری باشه وخدا بخواد یکی از مطرح ترین ارایشگرای شهرم(زنجان) بشم!
خوب گوش کردن را یاد بگیر، فرصت ها آرام در میزنند!

ارسال: #164
1393/08/09 02:56 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام،من فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان هستم.از روزی که دانشگاه را شروع کردم شروع به پیدا کردن کاری واسه خودم بودم تا اینکه بصورت تصادفی شدم فروشنده یه مغازه لوازم ارایشی،اصلا تصورشم نمیکردم.نمیفهمیدم فرق ریمل و پنکیک چیه،هنوز یادمه اولین محصولی که فروختم یه ضد افتاب سی گل بود،از اون جلد سورمه ایهاش.اولین حقوقم ۴۰ هزار تومن بود سال ۸۳.الان بعد از ده سال انچنان در عرصه پوست و مو حرفه ایی و فعال شدم که رودستم تاحالا کسی بلند نشده سال پیش به درخواست یکی از بزرگترین شرکتهای پخش ارایشی شدم ویزیتور شرکت اونهم فقط برا ماه اسفند بود.شاید تصورش را نکنید یا حرفمو جدی نگیرید اما اونقدر براشون فروختم که شب عید پورسانتم شد نه میلیون تومن.تو داروخانه دامادمون کار میکنم و مسئول کل داروخانه هستم چون جناب داماد و ابجی بنده در امریکا هستن تا دوره فوق تخصصی مغز و اعصاب خواهرم تموم بشه اونا که بیان ایران از شر این داروخانه راحت میشم.اونوقت برا خودم یه ارایشی بهداشتی لوکس میزنم.عاشق کارم هستم.همین الان تو داروخونه همه نوع مارکی دارم از بتیس گرفته تا استادرم و ایوروشه و لیراک و ....

ارسال: #165
1393/11/28 06:00 ب.ظ -
توسکا 72 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام ....
منم منم مدرک ارایش پیرایش و متعادل سازی و گریم چهره رو از فنی حرفه ای دارم ... و در حال حاضر بسیاری از مهارت هایی که بلدم رو مدیون این سایت خوبتون هستم و اینم بگم دارم روی گریم عروس تخصصی تر کار میکنم .......... وو تا هفته ی اینده سالنم رو افتتاح میکنم ........ اعتماد به نفسم بد نیست . کارمم خوبه البته تو بعضی چیز ها ضعف دارم اما به نظرم تا تمرین نکنی حرفه ای نمیشی ............. از اساتید این سایت هم به خاطر اموزش هاشون ممنونم .........Drunk
هیچ چیز خوب تر از این نیست که کسی را داشته باشید که جزء جزء شما را تحسین کند
شما را در سخت ترین لحظات بپذیرد
وقتی گرفتار میشوید یاریتان کند
و در هر شرایطی دوستتان بدارد.....

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند …
ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :
امیدی هست چون خدایی هست[/color]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,127 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.