زمان کنونی: 1395/09/19، 06:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1391/12/02 04:00 ب.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: اعلام تخصص

shoma harf nadari zohre june azizam.enshaalah hamishe movafq bashi.

ارسال: #12
1391/12/02 04:18 ب.ظ -
havin آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

سلام منم از سال 86 که دیپلم آرایشگری رو گرفتم با خواهرم که 7 سال زودتر از من شروع کرده مشغول کار شدم. کارم رو خیلی دوست دارم و امیدوارم اینجا تجربه های بیشتری کسب کنم.

ارسال: #13
1391/12/02 04:20 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1391/12/02 04:00 ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  shoma harf nadari zohre june azizam.enshaalah hamishe movafq bashi.
ممنون گلم، یه خواهشی دارم ازت ، لطفا فارسی تایپ کن و تخصصت رو هم ثبت کن. مرسی=)=)
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #14
1391/12/02 06:00 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: اعلام تخصص

آفرین زهره جون .واقعا افتخار میکنم وقتی میبینم خانم های ایرونی اینقدر هنرمند و تلاشگر هستن.من فمنیست نیستم اما همیشه دوست دارم خانم ها مخصوصا خانم های ایرانی با این همه تبعیض و بی عدالتی که در حقشون میشه پیشرفت کنن. به تو دوست خوبم افتخار میکنم موفق باشی.

ارسال: #15
1391/12/02 06:56 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/12/02 06:00 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  آفرین زهره جون .واقعا افتخار میکنم وقتی میبینم خانم های ایرونی اینقدر هنرمند و تلاشگر هستن.من فمنیست نیستم اما همیشه دوست دارم خانم ها مخصوصا خانم های ایرانی با این همه تبعیض و بی عدالتی که در حقشون میشه پیشرفت کنن. به تو دوست خوبم افتخار میکنم موفق باشی.
مرسی عزیزم، دوست خوبم ، خیلی به من لطف داری، من هم به دوستان خوبی مثل شما افتخار میکنم.

ارسال: #16
1391/12/02 11:03 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

دوستان مشارکت لطفا !!!!!!!
راستی اگر کسی تو زمینه های دیگری هم تخصص داره حتما بگه، مثلا کامپیوتر ، حسابداری، .....

ارسال: #17
1391/12/03 01:01 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/03 01:02 ق.ظ، توسط زهره شریفی. دلیل ویرایش : )
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

آقای مدیرمنتظر شما هم هستیمDrunkDrunkDrunk Drunk

تخصصتون رو اعلام کنین لطفا!!!!!

ارسال: #18
1391/12/03 12:00 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

خوش به حال همتون که این کار و از روی اشتیاق و علاقه انتخاب کردید . من با کلی علاقه وارد رشته تحصیلی خودم (عمران ) شدم به امید روزی که بتونم با مدرک مهندسی دید همه رو نسبت به توانایی خانمها تو این رشتهه عوض کنم ولی متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نیومد و یه سال که لیسانسم و گرفتم و هیچ کاری پیدا نکردم . به ناچار شغل مادرم و در پیش گرفتم .کلا علاقه خاصی به این کار ندارم . ولی دوست دارم تو هر کاری موفق باشم . دیپلم آرایش پیرایشم و 4 سال پیش گرفتم ولی رسما از پارسال شروع به کار کردم تو سالن مادرم . البته اینم بگم که از بچگی تو سالن مادرم بودم و تقریبا یه جورایی با این رشته بزرگ شدم . هنوز تخصص خاصی نگرفتم اما در مورد کار های جدید و تخصصی زیاد مطالعه میکنم . تخصصای دیگه هم کار معرق منبت ، گلسازی و تقریبا هنر هایی از این دست و به صورت حرفه ای بلدم . ببخشید زیاد حرف زدم . لطفا به منم کمک کنید تا یه روز مثل همه شما بزرگان منم به جای خوب برسم .ممنون

ارسال: #19
1391/12/03 01:15 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/12/03 12:00 ب.ظ)nasimeti نوشته شده توسط:  خوش به حال همتون که این کار و از روی اشتیاق و علاقه انتخاب کردید . من با کلی علاقه وارد رشته تحصیلی خودم (عمران ) شدم به امید روزی که بتونم با مدرک مهندسی دید همه رو نسبت به توانایی خانمها تو این رشتهه عوض کنم ولی متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نیومد و یه سال که لیسانسم و گرفتم و هیچ کاری پیدا نکردم . به ناچار شغل مادرم و در پیش گرفتم .کلا علاقه خاصی به این کار ندارم . ولی دوست دارم تو هر کاری موفق باشم . دیپلم آرایش پیرایشم و 4 سال پیش گرفتم ولی رسما از پارسال شروع به کار کردم تو سالن مادرم . البته اینم بگم که از بچگی تو سالن مادرم بودم و تقریبا یه جورایی با این رشته بزرگ شدم . هنوز تخصص خاصی نگرفتم اما در مورد کار های جدید و تخصصی زیاد مطالعه میکنم . تخصصای دیگه هم کار معرق منبت ، گلسازی و تقریبا هنر هایی از این دست و به صورت حرفه ای بلدم . ببخشید زیاد حرف زدم . لطفا به منم کمک کنید تا یه روز مثل همه شما بزرگان منم به جای خوب برسم .ممنون
عزیزم البته علاقه در کار خیلی مهمه اما پشتکار و هدف مهمتره، اگر هدفت موفقیت در کار باشه میتونی بهش برسی و مطمین باش بعد از موفقیت علاقه هم پیدا میشه و از کارت لذت خواهی برد، و اینکه هنرهای دیگری هم داری خیلی به موفقیتت کمک خواهد کرد، به روز بودن در هر کاری مهمه و همینطور خلاقیت و ابتکار، اینها در واقع ابزاری هستند که خداوند در انسان به ودیعه گذاشته و میتونی با استفاده از اینها به موفقیت برسی.
موفق باشی عزیزم.

ارسال: #20
1391/12/04 01:32 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

(1391/12/03 12:00 ب.ظ)nasimeti نوشته شده توسط:  خوش به حال همتون که این کار و از روی اشتیاق و علاقه انتخاب کردید . من با کلی علاقه وارد رشته تحصیلی خودم (عمران ) شدم به امید روزی که بتونم با مدرک مهندسی دید همه رو نسبت به توانایی خانمها تو این رشتهه عوض کنم ولی متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نیومد و یه سال که لیسانسم و گرفتم و هیچ کاری پیدا نکردم . به ناچار شغل مادرم و در پیش گرفتم .کلا علاقه خاصی به این کار ندارم . ولی دوست دارم تو هر کاری موفق باشم . دیپلم آرایش پیرایشم و 4 سال پیش گرفتم ولی رسما از پارسال شروع به کار کردم تو سالن مادرم . البته اینم بگم که از بچگی تو سالن مادرم بودم و تقریبا یه جورایی با این رشته بزرگ شدم . هنوز تخصص خاصی نگرفتم اما در مورد کار های جدید و تخصصی زیاد مطالعه میکنم . تخصصای دیگه هم کار معرق منبت ، گلسازی و تقریبا هنر هایی از این دست و به صورت حرفه ای بلدم . ببخشید زیاد حرف زدم . لطفا به منم کمک کنید تا یه روز مثل همه شما بزرگان منم به جای خوب برسم .ممنون
امیدوارم که در رشته مورد علاقه خودتون بتونید کار خوبی پیدا کنید ، من مطمئن هستم اگه وارد دنیای آرایش و زیبایی هم بشید موفق خواهید شد . پیدا کردن کار در رشته هایی مثل عمران برای خانم ها در شرایط فعلی یه کم سخته نباید ناراحت باشید .
[تصویر:  t5.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,127 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.