زمان کنونی: 1395/09/20، 04:43 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1391/12/04 02:24 ق.ظ -
Atina آفلاین
آرایشگر

**

اعتبار: 0

RE: اعلام تخصص

سلام دوستان. من مهندس صنایع - تحلیل سیستم ها هستم.
دو ساله وارد حرفه آرایشگری شدم و دیپلم گرفتم. بعدش دوره گریم معیریان رو گذروندم. کاشت ناحن اکستنشن مژه و مو و بافت و شینیون رو هم یاد گرفتم.
خیلی وقته دارم دنبال کار میگردم ولی جز ناامیدی چیزی نصیبم نشده. کاش می شد یکی به من موقعیت می داد که خودم رو نشون بدم ولی این روزا به هر دری که میزنم بستس و خیلی دپرس و افسرده شدمNo-waigif
آرزوهای بزرگ باعث میشن قدمهای بزرگ بردارید.

ارسال: #22
1391/12/04 07:52 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: اعلام تخصص

(1391/12/04 02:24 ق.ظ)Atina نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من مهندس صنایع - تحلیل سیستم ها هستم.دو ساله وارد حرفه آرایشگری شدم و دیپلم گرفتم. بعدش دوره گریم معیریان رو گذروندم. کاشت ناحن اکستنشن مژه و مو و بافت و شینیون رو هم یاد گرفتم.خیلی وقته دارم دنبال کار میگردم ولی جز ناامیدی چیزی نصیبم نشده. کاش می شد یکی به من موقعیت می داد که خودم رو نشون بدم ولی این روزا به هر دری که میزنم بستس و خیلی دپرس و افسرده شدم
سلام عزیزم چرا ناامیدی گلم.شما هم جوانی هم پر انرژی یه توصیه دوستانه برات دارم که امیدوارم مفید باشه گلم شما باید موقعیت رو برای خودت ایجاد کنی مثلا برای خودت آلبوم کار درست کن بعد پیش هر کسی برای کار بری آلبوم کارهات را نشون بده .میگی مانیکور بلدی ؛خوب روی ناخن یه نفر یه کار فوق العاده قشنگ بزن بعد عکس بگیر حتی توی گوشی موبایلت میتونی یه پوشه نمونه کار درست کنی.موفق باشی طعم بسیاری از شكست های زندگی را كسانی چشیده اند كه در دو قدمی كامیابی از تلاش خود دست كشیده اند. * توماس ادیسون *

ارسال: #23
1391/12/04 09:46 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1391/12/04 02:24 ق.ظ)Atina نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من مهندس صنایع - تحلیل سیستم ها هستم.
دو ساله وارد حرفه آرایشگری شدم و دیپلم گرفتم. بعدش دوره گریم معیریان رو گذروندم. کاشت ناحن اکستنشن مژه و مو و بافت و شینیون رو هم یاد گرفتم.
خیلی وقته دارم دنبال کار میگردم ولی جز ناامیدی چیزی نصیبم نشده. کاش می شد یکی به من موقعیت می داد که خودم رو نشون بدم ولی این روزا به هر دری که میزنم بستس و خیلی دپرس و افسرده شدمNo-waigif
در ادامه صحبتهای سایه جون باید بگم عزیزم شما مهارتهای خوبی دارید ولی تا زمانی که منتظر باشی کسی برات موقعیت فراهم کنه نمیتونی به موفقیت برسی، سعی کن خودت موقعیت ساز باشی، من هم با آلبوم کار موافقم، خیلی مفیده، خوب نمونه کار داشتن میتونه جذب موقعیت کنه، امیدوارم بزودی به موقعیت دلخواهت برسی، البته یه نکته دیگه اینکه همیشه برای رسیدن به موفقیتهای بزرگ باید یه چیزهایی رو از دست داد.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #24
1391/12/05 06:21 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

سلام دوستان ، من هم مثل خیلی از شما دست به کارای زیادی زدم ، من عاشق اینم که یک محصولی رو خودم تولید کنم . از کاسبی و واسطه بودن بیزارم . عاشق محیط زیست بودم یه زمان ، اما هر بار که فیلم های مستند می دیدم و آخرش می گفت نسل فلان موجود داره از بین میره غصه می خوردم . تو کار پرورش پرنده و ماهی آکواریومی و گل و گیاه خیلی مهارت دارم . خلاصه بگم ، اگه یه پرنده مریض باشه نگاش کنم میگم کجاش درد می کنه ! رشته تحصیلی من تو دبیرستان ریاضی فیزیک نظام قدیم بود ، دانشگاه هم ، مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم اون زمان که من دانشجو بودم به واحد تهرن جنوب می گفتن صنعتی شریف دانشگاه آزاد . دوسالی میشه که دارم رو طراحی سایت کارمی کنم . خلاصه همه کاره و هیچ کاره . الان پشیمونم که چرا بجای رشته ریاضی نرفتم تو رشته تجربی ، با علاقه و جسارتی که داشتم حتما جراج مغز و اعصاب می شدم . راستی تو مدیریت بحران هم استادم چون هیچوقت دست و پامو گم نمی کنم و تو بدترین شرایط تصمیم درستو می گیرم . نمی دونم اسم اینا رو بشه گفت تخصص یا نه ؟!

از کاسبی و واسطه بودن بیزارم

اما
در این کار هم کمی مهارت ،

دارم

[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #25
1391/12/05 07:17 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

امیدوارم که در همه کارهاتون موفق باشید.

ارسال: #26
1391/12/05 09:27 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

با سلام منهم برایتان آرزوی موفقیت و تندرستی میکنم

ارسال: #27
1391/12/06 01:47 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام میخواستم یه تشکر ویژه از زهره جون داشته باشم که این بحث را باز کرد و به آشنایی هر چه بیشتر اعضا کمک کرد.ممنون زهره جون از دوستانی که هنوز وقت نکردن یا به هر دلیلی نتونستند بیان و نظر بدن خواهش میکنم بیایید و این بحث جذاب را با اعلام تخصص خودتون شیرین تر وجذاب تر کنید.

ارسال: #28
1391/12/06 10:08 ب.ظ -
shima20 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام سلام سلام من تازه عضو شدم وخیلیم خوشم اومده از مطالبش امیدوارم بتونیم بیشتر وبهتر به همدیگه کمک کنیم من 6ساله که کار ناخن میکنم همینطور کار اکستنشن تو کارم سنگ تموم میذارم چون دوس دارم مشتریام همه راضی باشن ببینم اینجا چجوری میشه تبلیغ کرد اصلا میشه ؟داریم!!

ارسال: #29
1391/12/06 10:34 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1391/12/06 10:08 ب.ظ)shima20 نوشته شده توسط:  سلام سلام سلام من تازه عضو شدم وخیلیم خوشم اومده از مطالبش امیدوارم بتونیم بیشتر وبهتر به همدیگه کمک کنیم من 6ساله که کار ناخن میکنم همینطور کار اکستنشن تو کارم سنگ تموم میذارم چون دوس دارم مشتریام همه راضی باشن ببینم اینجا چجوری میشه تبلیغ کرد اصلا میشه ؟داریم!!
سلام سلام سلام، خیلی خوش آمدی عزیزم ، بله که تبلیغ داریم میتونی تو امضات تبلیغ کارت رو داشته باشی و حتی شماره تلفنت رو اگر دوست داشتی بذاری ( مثل امضای من) ، در ضمن قسمت بالای صفحه هم میتونی سفارش بنر بدی که یه کوچولو هزینه داره اما خوب برای همه قابل رویته و خیلی عالیه.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #30
1391/12/08 11:12 ب.ظ -
زهرا روز بهانی آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

سلام من دو سال پیش دیپلم آرایش و پیرایشم رو گرفتم و سالن زدم ، اما بعد دوره های گریم و شنیون تخصصی رو یاد گرفتم و الان به عنوان مربی شنیون تو یه آموزشگاه کار میکنم.
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,128 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.