زمان کنونی: 1395/09/20، 06:35 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1392/02/31 09:03 ب.ظ -
زینب م آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: اعلام تخصص

من مدرک رنگ و گریم وارایش و پیرایش دارم ولی هنوز به طور رسمی کار نکردم

ارسال: #62
1392/03/01 11:48 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/01 02:25 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

من حدودا 15 سالی هست در این رشته فعالیت میکنم ، 5 مدرک آرایش و پیرایش آقایان رو دریافت کردم ، و 8 سالی هم هست که مدیر و مربی آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه واقع در نازی آباد هستم .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #63
1392/03/01 01:22 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow لطفا تمامی دوستان در مباحث شرکت کنن

سلام به تمامی دوستان خوبم لطفا کسانی که عضو هستند اعلام تخصص کنند با این کار هم تبلیغی برای کارتون هست هم تعیین سطح شده و باعث میشه ما تلاش بیشتری برای قرار دادن مطالب به روز و تخصصی در سطح کاری شما انجام بدیم.
حتما هم نیاز نیست تخصص داشته باشید (چون ممکنه هنر جوی رشته آرایشگری باشید)همین که یه بیوگرافی از خودتون قرار بدید کافیه ! ممنون از شما

ارسال: #64
1392/03/05 11:40 ق.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

من مدرک گریماس دارم طراحی سایم خوبه ازخودم اختراعش میکنم کوتاهیمم خوبه=)
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #65
1392/03/08 12:59 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/08 01:04 ق.ظ، توسط سارا.ح. دلیل ویرایش : )
سارا.ح آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من 6ساله مدرک آرایشگری رو گرفتم .البته از 1سال قبل به صورت تجربی تو آرایشگاه کار میکردم و بعد از گرفتتن مدرک 3سال هم تو سالن کار کردم ولی متاسفانه الان 3ساله ب دلایل یسری مشکلات مجبور شدم خانه نشین شوم ولی خیلی دنبال این حرفه هستم منتظر موقعیتی هستم که دوباره برگردم سرکارم . به کار شینیون و رنگ ومش و کار ناخن و کوتاهی خیلی علاقه دارم .امیدوارم با استفاده از تجربیات شما دوستان بتونم موفق بشم .

ارسال: #66
1392/03/08 01:16 ق.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام. من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی آمار اجتماعی و اقتصادی هستم. تمام 7مدرک فنی و حرفه ای رو دارم.اما چون کار نقاشی ام خوبه ( هم رنگ روغن و هم مداد رنگ) بیشتر به میکاپ و گریم علاقه دارم. البته کار ابروم هم خوبه و همیشه قرینه در میارم. از اونجا که مامانم هم آرایشگاه داره هم آموزشگاه مراقبت زیبایی ، هنوز برای خودم سالن نزدم و هم در سالن کار می کنم هم مربی تمامیه دوره ها.اما بتازگی شوهر کردم و شوهرم در اصفهان ساکنه. تصمیم دارم یه سالن مستقلا در اصفهان بزنم.البته منتظرم تا مدرک فوق لیسانسم رو بگیرم.هنوز دنبال کار تاتو نرفتم اما خیلی علاقه دارم اونم یاد بگیرم. اولین مدرکی که گرفتم آرایش و پیرایش بود در سال 84. و به طور تجربی ازهمون سال شروع به کار کردم. البته عاشق رشته ی آمار هم هستم. دوست دارم در 2 تاییش پیشرفت کنم و ادامه بدم. چون بازیگر تئاتر هم هستم خیلی دوست دارم کلاسای گریم سینمایی رو برم.البته از ربشتهی متعادل ساز یه چیزایی برای کار تئاترمون انجام می دم اما می خوام حرفه ای شم. شاید بعد ازاینکه فوق لیسانس آمارم تموم شد برک دنبال کار گریم سینمایی به طور آکادمی و دانشگاهی
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #67
1392/03/09 07:39 ب.ظ -
shima_haghighat آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی رو دارم و سال 89 مدرک متعادل سازی و شینیون رو گرفتم .دوره های تاتو و بافت و رنگ مش هم رفتم 4 ماه هست که آرایشگاه زدم و دیپلم کامپیوتر مقدماتی و پیشرفته هم دارم. و دوره های شنا هم مقدماتی هم پیشرفته هم رفتم

ارسال: #68
1392/03/10 10:57 ب.ظ -
رشيده بلنداقبال آفلاین
کاربر انجمن

**

رشيده هستم ،=)سلام دوستآن عزيز،من تازه وارد سايت شدم ٠تقريبا در همه ي كاره أي آرايشگري سر رشته دارم ولي علاقه من بيشتر شنيونه و بخاطر كارهاي زيباي خانم شريفي به اين سايت جلب شدم و إز إيشون براي متخصص شدن در رشته ي شنيون راهنمايي ميخوام٠

ارسال: #69
1392/03/11 12:59 ق.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

خوش اومدی رشیده جون=)
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #70
1392/03/11 09:55 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/03/10 10:57 ب.ظ)رشيده بلنداقبال نوشته شده توسط:  
رشيده هستم ،=)سلام دوستآن عزيز،من تازه وارد سايت شدم ٠تقريبا در همه ي كاره أي آرايشگري سر رشته دارم ولي علاقه من بيشتر شنيونه و بخاطر كارهاي زيباي خانم شريفي به اين سايت جلب شدم و إز إيشون براي متخصص شدن در رشته ي شنيون راهنمايي ميخوام٠
سلام خوش امدی عزیزم، من خیلی خوشحال میشم در خدمت شما دوستان گرامی باشم. موفق باشید.
[تصویر:  13561834411.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,128 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.