زمان کنونی: 1395/09/18، 03:44 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1392/03/12 11:18 ق.ظ -
لیلی یونسی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

RE: اعلام تخصص

سلام من مدرک ارایش وپیراش و3مدرک تخصصی کوتاهی اصلاح ابرو وگریم دارم مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی هم دارم و قبلا تدریس می کردم ولی الان همه رو کنار گذاشتم وفقط به ارایشگری مشغولم از سایت بسیار مفید وموفقتان متشکرم چون نکات بسیار مهمی رو از شما یاد گرفتم =)

ارسال: #72
1392/04/03 04:38 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/03 04:44 ب.ظ، توسط اعظم بانو. دلیل ویرایش : )
اعظم بانو آفلاین
سالن زيباي عروسك

اعتبار: 5

سلام من از 14 سالكي تو ارايشكاه همسايمون كار ميكردم خيلي علاقه داشتم مدرك ارايش و بيرايش و تخصصي كريم دارم دوره رنك و مش هم كذروندم .كار ناخن و اكستنشن نيمه حرفه اي بلدم. كار ابرو فوق العاده ست.كلا كارم رو خلاقانه و ابتكارى انجام ميدم.ديبلم حسابداري دارم دانشكاه رفتم ولي بعد انصراف دادم.4 ساله كه ارايشكاه دارم.كار كلسازي هم به صورت حرفه اي كردم.واى خيلي از خودم تعريف كردمDrunkDazzled-iconDrunk البته از سايتتون خيلي جيزها ياد كرفتم از خانم زهره شريفي هم ممنونم كه صبورانه من و راهنماي ميكنن.مرسى
تجربه زيباي در عروس سراي عروسك
09309208827
azambanoo65@gmail.com

ارسال: #73
1392/04/24 09:20 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/27 10:18 ق.ظ، توسط silence. دلیل ویرایش : )
silence آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

سلام من تازه 5 ماهه شروع به یادگیری کردم اما خدارو شکر خیلی پیشرفت داشتم
از شما دوستان با تجربه میخوام که تجربه هاتون رو در اختیارم بزارین
البته تخصص اصلی من لیسانس الکترونیک هستم و دروس دانشگاه و دبیرستان رو تدریس میکنم همچنین در زمینه کامپیوتر واردم.
زمانیکه این سایت رو دیدم به حدی ذوق زدم که یک روز فقط ارشیو رو مطالعه کردم هر روز به سایت سر میزنم
مرسی از لطف همه

ارسال: #74
1392/04/26 10:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/26 10:58 ب.ظ، توسط چل گیس. دلیل ویرایش : )
چل گیس آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام .من تازه وارد سایت شدم .فوق لیسانس مهندسی دارم.15 سال سابقه کار در یک مرکز دولتی دارم.فعلا بنا به دلایلی خانه دارم.مدرک ارایش وپیرایش و ارایش دائم ومدرک skin care ,مدرک مری کور ولیسانس پرستاری دارم تابلوسازی گلسازی واین دست هنرها رو از هر کدوم یکم بلدم .گریم و میکاپ وشنیون رو خیلی دوست دارم.5 سال در کنار کار اداری سالن زیبایی داشتم حدود 10 سال پیش.عروس زیاد داشتم.خلاصه به هر هنری یک سرکی کشیدم.ممنونم از سایت خوبتون=)راستی یه جورایی از بیکاری حوصله ام سر رفته.اگر دوستای عزیز سالن خوبی در منطقه 2 میشناسند که به یک فرد کمکی به صورت رایگان نیاز داره ممنون میشم بهم بگه.اینکار برام سرگرمی دوست داشتنی است دنبال کار برای درامد زایی فعلا نیستم.

ارسال: #75
1392/04/28 02:19 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/28 02:20 ق.ظ، توسط گوگوش. دلیل ویرایش : )
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان صبا هستم خیلی وقته اینجا عضو هستم...
من قم زندگی میکنم و خیلی دوست دارم رنگ و مش و ناخن رو تخصصی یاد بگیرم...البته این رو هم بگم که هنوز هیچ اقدامی نکردم ...یکمی میترسم و اعتماد به نفسم پایینه مخصصا در مورد رنگ و مش
دوستانی که این کار ها رو انجام میدن میشه راهنماییم کنید...من قم هستم میتونم توی شهر خودم به صورت مبتدی یاد بگیرم و بعد دوره های حرفه ای تر رو بیام تهران به نظر شما این خوبه؟...
احساس میکنم نتونم چیزی رو که یاد میگیرم رو انجام بدم برای مشتری..
در ضمن من فوق لیسانس ادبیات فارسی دارم...خطاطی و نقاشی هم در حد حرفه ای اجام میدم...

ارسال: #76
1392/04/28 01:32 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام عزیزم اگه بخوای میتونی نترس وتلاش کن موفق میشی
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #77
1392/04/28 03:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/28 03:10 ب.ظ، توسط گوگوش. دلیل ویرایش : )
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنون رویا جونم شما در زینه ای فعالیت داری؟...

دوستانی که رنگ و مش حرفه ای انجام میدن به نظرتون میتونم دوره مقدماتی رو توی شهر خودم بگذرونم یعنی همون اشنایی اولیه بعد برای بهتر شدن کارم بیام تهران؟...یا بنظرتون همون اموزش فنی و حرفه ای کافیه و دیگه نیاز نیست به صورت خصوصی بیان تهران و یاد بگیرم؟

ارسال: #78
1392/04/28 03:51 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

همه دوره هارواموزش دیدم عزیزم گریم ومیکاپ هم تخصصی رفتم اماهنوز نشده سالن بزنم متاسقانه
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #79
1392/04/28 04:12 ب.ظ -
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

انشاالله به زودی سالن بزنی....عزیزم موفق باشی

ارسال: #80
1392/04/28 04:52 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/04/28 03:08 ب.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  
دوستانی که رنگ و مش حرفه ای انجام میدن به نظرتون میتونم دوره مقدماتی رو توی شهر خودم بگذرونم یعنی همون اشنایی اولیه بعد برای بهتر شدن کارم بیام تهران؟...یا بنظرتون همون اموزش فنی و حرفه ای کافیه و دیگه نیاز نیست به صورت خصوصی بیان تهران و یاد بگیرم؟
سلام عزیزم.
خانمی این کاملا به استعداد و علاقه شما بستگی داره.
چون بعضی از کارآموزان هستند که با گذروندن مراحل مقدماتی اینقدر تلاش میکنن و استعدادو علاقه دارن که به یه حرفه ای تبدیل میشن اما بعضی ها هم با کم کاری به هدفشون نمیرسن.
اما مطمءنم شما دوست خوبم جز گروه اول هستی و حتما حتما موفق میشی.
پایدار و پیروز باشی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,122 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.