زمان کنونی: 1395/09/18، 05:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #81
1392/04/28 06:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/28 06:33 ب.ظ، توسط ملکشاهی. دلیل ویرایش : )
ملکشاهی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

RE: اعلام تخصص

سلام.من فاطمه هستم.هیچ مدرک تخصصی آرایشی ندارم.تنها 3تا دیپلم (ریاضی تجربی فنی حرفه ای رایانه کار)دارم و فوق لیسانس شیمی هستم.
کارای هنری زیادی بلدم مثل نقاشی خطاطی بافتنی قلاب بافی خیاطی تزیینات.....ولی هیچ مدرکی ندارم.در ضمن میتونم بگم که تو خونه از عهده هر کاری بر میام.(بنایی لوله کشی سیم کشی ....)
خیلی دوست دارم که تو کلاسای خانوم شریفی شرکت کنم ولی به دلیل مشکلات شخصی هنوز قسمت نشده.با راهنمایی ایشون با این سایت آشنا شدم و از این طریق کلی مطلب یاد گرفتم.
به خاطر چیزایی که یاد گرفتم از همه متشکرم.

معذرت
یادم رفت بگم که خیلی به هنر آرایشگری علاقه دارم و تو خانواده مشهورم.مهمترین کاری هم که انجام دادم آرایش خانوم داییم تو روز پاتختیش بود.از کار ارایش و شینیون خودم خیلی راضی هستم و خیلی دوست دارم بییشترو بیشتر یاد بگیرم.

ارسال: #82
1392/04/28 06:53 ب.ظ -
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

(1392/04/28 04:52 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  
(1392/04/28 03:08 ب.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  
سلام عزیزم.
خانمی این کاملا به استعداد و علاقه شما بستگی داره.
چون بعضی از کارآموزان هستند که با گذروندن مراحل مقدماتی اینقدر تلاش میکنن و استعدادو علاقه دارن که به یه حرفه ای تبدیل میشن اما بعضی ها هم با کم کاری به هدفشون نمیرسن.
اما مطمءنم شما دوست خوبم جز گروه اول هستی و حتما حتما موفق میشی.
پایدار و پیروز باشی

واااااااای مرسی از این همه دلگرمی فدات شم ممنون ...خیلی علاقه دارم...اما تنها مشکلم ترسه...احساس میکنم نتونم رو سر مشتری پیاده کنم
اما ممنون سایه روشن عزیزم...شما خودت چقدر طول کشید تا بتونید واسه مشتری انجام بدید....

ارسال: #83
1392/04/28 06:53 ب.ظ -
athena آفلاین
کاربر انجمن

**

من دانشجوی معماری هستم اما بدلیل علاقه زیادم به این حرفه چند ساله که مشغول آموختن و کسب تجربه هستم! مدرک آرایش و پیرایشم رو گرفتم و از دوره های تخصصی هم کار با مواد و بافت و اکستنشن رو آموختم و الان مشغول یادگیری دیزاین ناخنم.در کل عاشق این هنر و تمامی کسانی که به آن مشغولند هستم.Drunk=)

ارسال: #84
1392/04/28 08:36 ب.ظ -
تاتو کار آفلاین
تتو

**

اعتبار: 5

هاشور موئی ابرو

سلام دوستان

من شاینر هستم، قبلا خودم رو معرفی کردم . یه مدت نبودم دوباره برگشتم و الان به همین خاطر پست گذاشتم چون یه دوره جدید هاشور تخصصی ابرو البته تکمیلی رو رفتم فرانسه و گذروندم با سوزنهای جدید مخصوص هاشور و رنگهای روشن و متوسط و تیره.

البته من هاشور رو کاملا طبیعی میزنم و خارج از فرم اصلی ابرو نمیزنم
( منظورم مدل های ابروئی اجغ وجغی هست که الان مد شده و 2 روز دیگه از مد میره) :) این سفارش استادم بود!
هر سئوالی دارید پاسخگو هستم .

با سپاس
*شاینر تاتو*

- تاتو بدن به صورت حرفه ای و آرایش دائم صورت

مجرب و دوره دیده در اروپا

ارسال: #85
1392/04/28 10:31 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/04/28 06:53 ب.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  
(1392/04/28 04:52 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  [quote='گوگوش' pid='7409'

واااااااای مرسی از این همه دلگرمی فدات شم ممنون ...خیلی علاقه دارم...اما تنها مشکلم ترسه...احساس میکنم نتونم رو سر مشتری پیاده کنم
اما ممنون سایه روشن عزیزم...شما خودت چقدر طول کشید تا بتونید واسه مشتری انجام بدید....
خواهش میکنم عزیزم.
یه توصیه دوستانه برات دارم و آن اینه که سعی کن اول کار از دوست و آشناها شروع کن مثلا مامان ،خواهر ،دختر خاله و...
بعد که برای آن ها موهاشون را رنگ کردی عکس بگیر و یه آلبوم کار درست کن.این باعث میشه با مرور و دیدن کارهات اعتماد به نفس پیدا کنی.اولش خیلی سخته امکان داره رنگ دلخواهت به دست نیاد اما نباید ناامید بشی بهت قول میدم اگه تلاش کنی به هدفت میرسی.
برات بهترین را آرزو دارم.

ارسال: #86
1392/04/28 11:19 ب.ظ -
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنون سایه روشن عزیز...خیلی امیدوارم کردی....ازت ممنونم....

یه سوال دارم سخت ترین قسمت رنگ و مش کجاست؟....به پایه رسوندن یا جاهای دیگه ...میخوام وقتی یاد میگیرم بیشتر رو اون قسمت توجه داشته باشم و دقت بیشتری بکنم

ارسال: #87
1392/04/29 03:28 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/04/28 11:19 ب.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  ممنون سایه روشن عزیز...خیلی امیدوارم کردی....ازت ممنونم....

یه سوال دارم سخت ترین قسمت رنگ و مش کجاست؟....به پایه رسوندن یا جاهای دیگه ...میخوام وقتی یاد میگیرم بیشتر رو اون قسمت توجه داشته باشم و دقت بیشتری بکنم
به نظرم هیچ بخشی سخت نیست.
اما بخشی که بیشتر باید روی آن کار کنی شناخت جنس مو افراد هست.
خیلی از کسانی که در بخش کار با مواد شیمیایی اشکال دارن به همین خاطره.
چون بنظرم تمام مواد رنگ و دکلره از یه قانون پیروی کرده و ساخته میشن اما این تنوع در ژن های آدمی باعث میشه هرکس جنس موی منحصر به فرد خودش را دارا باشه و فقط بعضی از آن ها از لحاظ جنس به هم شبیه اند ولی همسان و یکسان نیستند.
علاوه بر این ها استفاده درست از مواد با توجه به دستور کارخانه.
خیلی از دوستان به این نکته توجه ندارن اما وقتی مثلا باید90میل رنگ را با 180میل اکسیدان ترکیب بشه.دقیقا همین کار را انجام بده نه یه میل بیشتر نه یه میل کمتر.

ارسال: #88
1392/04/29 04:07 ق.ظ -
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

بله قطعا همین طوره...در نهایت استادی توضیح دادی سایه روشن عزیز مرررررررسی

ارسال: #89
1392/04/30 03:25 ق.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

سلام به همه.من لیسانس نقاشی دارم و دبیر هنرستان هستم. همیشه عاشق آرایشگری بودم.دوازده سال پیش یه کمی آموزش دیدم.اما الان دارم کلاسهای مقدماتی رو برای دیپلم شرکت میکنم.ایده های جدید و متنوعی در ذهن دارم و فکر میکنم تو این کار موفق میشم.همسر و مادرم خیلی تشویقم میکنن.

ارسال: #90
1392/05/04 12:37 ق.ظ -
لعیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

سلام منم تازه دوره مبتدی رو گذروندم دلم میخواد دوره های تخصصی رو بگذرونم ولی متاسفانه جای که من هستم هیچ .تهرانم برام خیلی دوره کاش حداقل مدرسین خوب به شهرستانها هم میومدن TT-TTTT-TT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تخصص کو کجا کی داره؟ سایه روشن 33 4,122 1394/01/17 11:54 ق.ظ
آخرین ارسال: گل یاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.