زمان کنونی: 1395/09/17، 09:58 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/11/28 01:29 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

RE: اموزش رنكهاي فانتزي

ببخشید از روی این پودر های رنگی دوباره رنگش هم میذارن مثلا برا پودر دکلره قرمز بعد رنگ قرمز؟میگن اینجوری موندگاریش بیشتر میشه درسته؟ ویه سوال در مورد رنگ های ژله ای داشتم کاربرد استفاده اینا چطوریه؟

ارسال: #12
1393/11/28 10:07 ق.ظ -
مریم گرامی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

عزيزم بعد از استفاده از پودر دكلره رنگى ميشه رنساژ استفاده نكرد اما همونجورى كه خودتون گفتيناستفاده از رنساژ به زيبايى و ماندگاريش كمك ميكنه
رنگهاى ژله اى نياز به پايه دكلره داره

ارسال: #13
1393/11/29 02:03 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/29 02:08 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

(1393/11/28 01:29 ق.ظ)حبیبه نقی نژاد نوشته شده توسط:  ببخشید از روی این پودر های رنگی دوباره رنگش هم میذارن مثلا برا پودر دکلره قرمز بعد رنگ قرمز؟میگن اینجوری موندگاریش بیشتر میشه درسته؟ ویه سوال در مورد رنگ های ژله ای داشتم کاربرد استفاده اینا چطوریه؟

(1393/11/28 10:07 ق.ظ)مریم گرامی نوشته شده توسط:  عزيزم بعد از استفاده از پودر دكلره رنگى ميشه رنساژ استفاده نكرد اما همونجورى كه خودتون گفتيناستفاده از رنساژ به زيبايى و ماندگاريش كمك ميكنه
رنگهاى ژله اى نياز به پايه دكلره داره
مریم جان با اجازتون من توضیحاتتو کامل کنم
حبیبه گلیی میتونی رنگساژ نکنی تا 3-4 بر شستن به همون زیبایی میمونه ولی اصولا بعد از زدن دکلره باید از رنگ استفاده کرد تا مو نپوسه
اگر پودر فانتزی میزنی از رنگ ژله ای استفاده کن برای رنگساژ وگرنه رنگ موهات کدر میشه-مثلا پودر قرمز باید از رنگ قرمز استفاده کنی واریاسیون قرمز زرشکی مات و کدر بهت میده و از زیبایی رنگت کم میکنه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #14
1393/11/30 12:56 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

یه سوال دیگه اینه رنگهای ژله ای رو چطوری استفاده میکنن و کی استفاده میکنن؟من اصلا با اینا آشنایی ندارم،و اینکه این پودر های دکلره حالا بعد چند با شستشو مثلا یکی دو ماه بعد چه رنگی میشن کلا از روی مو میرن؟

ارسال: #15
1393/11/30 01:14 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1393/11/30 12:56 ق.ظ)حبیبه نقی نژاد نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه اینه رنگهای ژله ای رو چطوری استفاده میکنن و کی استفاده میکنن؟من اصلا با اینا آشنایی ندارم،و اینکه این پودر های دکلره حالا بعد چند با شستشو مثلا یکی دو ماه بعد چه رنگی میشن کلا از روی مو میرن؟
با اجازه اساتید=)
عزیزم مثله رنگساژ و دکلره یعنی بهتره بعد از دکلره ات بزنی ولی میتونی به اندازه 4-5 بار شستشو(حدودا 2-3 هفته) صبر کنی بعدش بزنی -پودرها نمیرند از روی مو ببین حبیبه جان دقیقا عینه دکلره است ولی با پایه پایین تر مثلا دکلره های معمولی مو تا پایه 9 باز میکنه اینا تا پایه 5-6 اون دکلره هست ولی به صورت رنگی -کارشون دقیقا همونه (خارج کردن رنگدنه های مو)-دقیقا هم مثله رنگساژ که هر ماه اگر تمدید کنی مش خوشرنگترو براقتر میشه این هم همینطوره اگر تمدید نکنی مو رفته رفته رنگش کدر میشه من اینجا رنگ قرمز دونه اناری رو مثال میزنم چون تجربه اشو بیشتر دارم تبدیل به مسی و نارنجی تبدیل میشه و در نهایت اگر خیلی بدون رنگساژ بمونه به قهوه ای تقریبا عسلی-با رنگساژ کردنش میتونی دوباره اون قرمز دونه اناری رو به دست بیاری به همون زیبایی روز اول چون اصولا رنگهای فانتزی دوام طولانی مدتی ندارند
طریقه مصرف:بعد از شستن ددکلره رویه همون موی نمدار کمی از رنگ ژله ای رو با کمی اب مخلوط میکنی موادت باید غلیظ باشه بعد اون قسمت دکره رو اغشته به رنگ ژله ایت میکنی 40 دقیقه تا 1 ساعت بعد هم میشوری(البته هرکی بسته به رنگ پذیری موی خودش)
فقط باید مراقب باشی هم برای استفاده از دکلره های رنگی هم رنگهای ژله ایش چون چکه کنه همه ارایشگاهو لوازمت رنگی میشه کاسه رنگو هوله و همه چی پس لوازمت هم باید رنگی باشه خراب نشه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #16
1393/11/30 01:35 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/30 01:38 ق.ظ، توسط حبیبه نقی نژاد. دلیل ویرایش : )
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

سما جون خیلی ممنون که با حوصله جواب میدی منظورت از پودر های فانتزی همون پودرهای رنگی هست آره؟ سما جون رنگهای ژله ای فقط رنگهای فانتزی دارن یا مثل این یکی رنگها هستن رنگهای ژله ای رو رو موی معمولی هم میشه استفاده کرد

ارسال: #17
1393/11/30 02:11 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

خواهش میکنم دوستم اره عزیزم پودرهای دکلره رنگی که پایه برای رنگهای فانتزی اند-نه عزیزم رنگهای ژله ای فقط روی موی دکلره شده استفاده میشن

ارسال: #18
1393/12/20 04:11 ب.ظ -
asemoon آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام دوستان هنرمند

اگه ممکن هست ترکیب این رنگ رو به من بگین ، می خوام خودم موهام رو رنگ کنم

رنگی که الان دارم ماهاگونی 6 یا 7 بوده که روی پایه موهای خودم که مشکی هست رنگ کرده بودم

ممنون[تصویر:  Hair-color-marsala-14.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart اموزش مش shokooh_32 80 16,675 1395/09/12 04:31 ب.ظ
آخرین ارسال: ayano
Heart اموزش رنگ کردن مژه shokooh_32 24 8,256 1393/03/22 02:16 ق.ظ
آخرین ارسال: صحراء

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.