زمان کنونی: 1395/09/19، 09:20 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1392/06/31 02:54 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: اموزش مش

(1392/05/14 12:41 ب.ظ)نظری نوشته شده توسط:  چه فرقی بین درصد اکسیدان هاست؟
صرفا نسبت به درجه ی تیره و روشنی مو درصد خاصی زده میشه
مثلا 12% برای موهای روشنه؟
تو کلاسی که من برای آرایشگری رفتم واسه کسایی که رنگ قهوه ای روشن بدون دکلره میخان از ترکیب رنگ با اکسیدان 12%استفاده میشد.
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #32
1392/07/02 07:19 ب.ظ -
fantezi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

Heart RE: اموزش مش

سلام.میخواستم بدونم برای مویی ک میخواد ابتدا رنگ بشه بعد با فویل مش در بیاره ابتدا باید با فویل مش را در اورد و همزمانی ک داریم مش میکنیم رنگ زمینه را گذاشت یا اول رنگ زمینه را میزاریم بعد مش در میاریم.در این حالت باید بین رنگ و مش چند روز فاصله باشه؟و سواله سومم اینکه چطور روی مویی ک قبلا دکلره شده میتوان مش دراورد.با توجه به اینکه دوباره نمیشه مو را دکلره کرد. خیلی ممنونم

ارسال: #33
1392/07/03 02:20 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام عزیزم.
شما اول رنگ زمینه را بزن و بعد همان روز مش را در بیاری .اما اگر عجله نداری حداقل دو روز فاصله مناسب هست.
و در مورد سوال سوم بستگی داره آن مو قبلا به چه پایه ای رسیده بوده .اما دکو کرم بهترین انتخاب برای موهای آسیب دیده است

ارسال: #34
1392/07/18 01:30 ق.ظ -
blue sky آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

(1392/05/30 12:19 ب.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  یه سوال چرا مدت زمان رنگساژ بعضی مدلها 10دقیقه باید رو سر بمونه و بعضی های دیگه نیم ساعت؟
ممنونتون میشم ج سوال منو بدید.
با تشکر
کسی نبود ج سوال منو بده؟ممنون میشم توضیحات جامع تر و کامل تری رو درباره ی مدت زمانشون بهم بدید؟
سپاس
قبل از اینکه در مورد راه رفتنم قضاوت کنی کمی با کفشهای من راه برو.!

ارسال: #35
1392/07/18 01:43 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام عزیزم.
این بستگی به نفوذ پدیری موهای مدل داره .
برخی کوتیکول موها آسیب دیده است که البته تشخیص آن ساده نیست.
بنابراین برای اینکه رنگ مو در لایه های عمیق نفوذ کند بهتره زمان بیشتری روی مو قرار بگیره.
البته این کار باعث تیره شدن رنگ هم میشه.
امیدوارم موفق باشی گلم

ارسال: #36
1392/07/18 11:47 ق.ظ -
blue sky آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

(1392/06/10 12:31 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  
(1392/06/10 11:57 ق.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  
(1392/06/09 06:35 ب.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  رنگ و بدون دکلره گذاشتم.رنگ موهاش قهوه ای متوسط روشن هست.پوستشونم روشن هست و میخوام براشون مش در بیارم.
لطفا یه رنساژ خوب پیشنهاد بدید که براشون بزارم.
با تشکر
ببخشید کسی نیست تا ج سوال منو بده؟من برای دوستم رنگ بدون دکلره10/13 وانیلی رو موهاشون زدم و الان 6سانت رشد ریشه داشته و به رنگ قهوهای متوسط هست.
میخوام براش مش در بیارم.لطفا یه رنساژ خوبی که به زمینه ی موهاشون بیاد پیشنهاد کنید؟ممنونم
عزيزم به نظر من چون موهاش قهوه ايه بيشتر رنساژ ها به موهاش مياد. ولي رنساژ هاي گروه سرد يه مقدار كدرش ميكنه.

ببخشید من همچنان منتظر پیشنهادات خوبتون هستم؟یه رنساژ خووووووووب و خوشگل رو زمینه ی وانیلی؟؟؟
قبل از اینکه در مورد راه رفتنم قضاوت کنی کمی با کفشهای من راه برو.!

ارسال: #37
1392/07/18 12:49 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1392/07/18 11:47 ق.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  
(1392/06/10 12:31 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  
(1392/06/10 11:57 ق.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  
(1392/06/09 06:35 ب.ظ)blue sky نوشته شده توسط:  رنگ و بدون دکلره گذاشتم.رنگ موهاش قهوه ای متوسط روشن هست.پوستشونم روشن هست و میخوام براشون مش در بیارم.
لطفا یه رنساژ خوب پیشنهاد بدید که براشون بزارم.
با تشکر
ببخشید کسی نیست تا ج سوال منو بده؟من برای دوستم رنگ بدون دکلره10/13 وانیلی رو موهاشون زدم و الان 6سانت رشد ریشه داشته و به رنگ قهوهای متوسط هست.
میخوام براش مش در بیارم.لطفا یه رنساژ خوبی که به زمینه ی موهاشون بیاد پیشنهاد کنید؟ممنونم
عزيزم به نظر من چون موهاش قهوه ايه بيشتر رنساژ ها به موهاش مياد. ولي رنساژ هاي گروه سرد يه مقدار كدرش ميكنه.

ببخشید من همچنان منتظر پیشنهادات خوبتون هستم؟یه رنساژ خووووووووب و خوشگل رو زمینه ی وانیلی؟؟؟
البته اگه عكس از يه تيكه موي مورد نظر بذاري دوستان بهتر ميتونن جواب بدن. به غير از قوانين رنساژ سليقه هم شرطه انتخابه. به عنوان مثال من براي زمينه شكلاتي از لايتهاي مسي انتخاب كردم ممكنه به نظر رنگ تندي باشه ولي لابلاي مو خيلي زيبا شد و گرمي خاصي به چهره شخص داد. اگه از 10/13 بدون دكلره استفاده كردي به احتمال زياد مو تن قرمز داره. به نظر من از سري شكلاتي يا فندقي يا ماسه اي بايد جالب بشه. ولي فكر نكنم مش بشه رنگ زمينه پايه 10 باشه دكلره كني به پايه برسه هر رنساژي بكني ميشه هايلايت. براي مش زمينه مو بايد تا پايه 5-6 باشه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #38
1392/10/06 01:06 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

من یه سوال دارم اگه خواستیم مش با فویل بزاریم رنگسازش رو چطوری میزاریم که به بقیه موها نخوره فقط مش میخواد

ارسال: #39
1392/10/07 01:33 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

لطفاً بهترين و مناسب ترين تقسيم بندي مش با فويل رو بگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و ديگه اينكه يه روش راحت براي دكلره كردن ريشه بگيد.(مو دكلره شده و الان رشد كرده و ميخوام دوباره دكلره كنم چطوري مواد بذارم كه دو رنگ نشه و مو قطع نشه)
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #40
1392/10/08 12:56 ق.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

(1392/10/07 01:33 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  لطفاً بهترين و مناسب ترين تقسيم بندي مش با فويل رو بگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و ديگه اينكه يه روش راحت براي دكلره كردن ريشه بگيد.(مو دكلره شده و الان رشد كرده و ميخوام دوباره دكلره كنم چطوري مواد بذارم كه دو رنگ نشه و مو قطع نشه)
سلام عزیزم
بهترین تقسیم بندی اول موها را به شکل بعلاوه+ تقسیم می کنیم یعنی از جلو از فرق سر واز بغل از پشت گوش
بعد پشت سر را به شکل+ یعنی به چهار قسمت تقسیم میکنیم
دوباره جلوی سر را بغله گوشها هر کدام یک قسمت جلوی سر کاکول یک قسمت بعد جای تاج سر را هم به دو قسمت تقسیم میکنیم که جمعا نه قسمت میشود
بعد هر کدام از قسمتهای مو را یک سانت جدا کرده دوباره با شانه دمدار از وسط جدا کرده یعنی نیم سانت میشود دوباره همان نیم سانت را با شانه ی دمدار به صورت زیگزاق بر می داریم وداخل فویل میذاریم ومش میکنیم تا اخر
در مورده سوال بعدی به جاهای که قبلا دکلره شده اب بزن با ابپاش تا موها خیس شود بعد توی دکلرات قرص ضده حساسیت نصف قاشق مربا خوری مانند انتی هیستامین له کن پودر شود بعد بریز تا بدونه سوزش دکلرات تا پایه ی مورد نظر باز شود واگر دوباره دیدی دو رنگه باید از وارسیونها کمک بگیری ویا از قئانین رنگ کمک بگیری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart اموزش رنكهاي فانتزي اعظم بانو 17 2,234 1393/12/20 04:11 ب.ظ
آخرین ارسال: asemoon
Heart اموزش رنگ کردن مژه shokooh_32 24 8,263 1393/03/22 02:16 ق.ظ
آخرین ارسال: صحراء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
siasiasia ، ayano

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.