زمان کنونی: 1395/09/14، 11:49 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/07/20 12:01 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: اموزش وكس صورت

اگه خدایی نکرده وکس اشتباها روی ابرو افتاد چجور میشه برش داشت که ابرو کنده نشه؟
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #12
1392/07/20 01:11 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

طاهره جونم ریموورش هست
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #13
1392/07/20 01:53 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

طاهره جان همون روغن بعد از اپيلاستون رو بزني روش براي خودش جدا ميشه
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #14
1392/07/20 11:55 ب.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم برای جواب به سوال همه دوستان خوبم عرض میکنم عزیزان در شهر مشهد به دلیل اینکه نسبت به شهرهای دیگر ایران خانمها بشتر تیغ به صورت شون میزنند به خاطر همین اموزش من بر پایه ارایشگاهای مشهد حالا هر کدوم از دوستان به جز بند که ضربه به پوست میزنه وباعث ازردگی بیشتر به پوست میشود میتونید از روشهای مختلف که در شهرتون یا اصلا خودتون امتحان کردید استفاده کنید ممنون وسپاس گزارم که دوستان تجربیات ارزنده خود رو برای کاربرهای عزیز اعلام کردند امیدوارم موفق باشید
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #15
1392/09/14 10:29 ق.ظ -
مرضیه بانو آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام شکوه جون خیلی عالی بود از توضیحات خوبت ممنون هستم عزیزم

ارسال: #16
1392/10/21 06:27 ق.ظ -
3525 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام اول اینکه ببخشید من یه اقا هستم و نمی دونم اینجا اقایانم می تونن عضو شن یا خیر . در هر صورت من داشتم تو گوگل سرچ می کردم که این تاژیکو دیدم یه سوال دارم ازتون. راستش من موهای صورتمو و ریشم چون زیاد تیغ زدم و زود به زود خیلی پر شده و ازار دهنده بعد از یه جایی هم شنیدم وکسی برای اقایونم انجام میشه می خواستم بدونم که این امکان پذیره ؟ وی انکه صورتم اذیت نمیشه؟ راه بهتر برای اینکه بخوام دوباره ریش صورتم در بیاد ولی نمی خوام دیگه انقدر ازار دهنده باشه نیست؟ بازم یه سوال می گن وکسی باعث میشه که حالت رویششم در ست شه؟ ممنون میشم جوابمو بدید

ارسال: #17
1392/10/21 09:53 ق.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

(1392/10/21 06:27 ق.ظ)3525 نوشته شده توسط:  سلام اول اینکه ببخشید من یه اقا هستم و نمی دونم اینجا اقایانم می تونن عضو شن یا خیر . در هر صورت من داشتم تو گوگل سرچ می کردم که این تاژیکو دیدم یه سوال دارم ازتون. راستش من موهای صورتمو و ریشم چون زیاد تیغ زدم و زود به زود خیلی پر شده و ازار دهنده بعد از یه جایی هم شنیدم وکسی برای اقایونم انجام میشه می خواستم بدونم که این امکان پذیره ؟ وی انکه صورتم اذیت نمیشه؟ راه بهتر برای اینکه بخوام دوباره ریش صورتم در بیاد ولی نمی خوام دیگه انقدر ازار دهنده باشه نیست؟ بازم یه سوال می گن وکسی باعث میشه که حالت رویششم در ست شه؟ ممنون میشم جوابمو بدید
با سلام خدمت شما در مورد سوال اولتون برای برداشتن موهای صورت اقایون بله در کشورهای عربی اقایون بند میندازند ولی در مورد وکس صورت با شمع نمیدونم ولی فرق بند با شمع هم در این که شمع نرمتر موها در میاد از بند ودیر تر حال برای اقایون به دلیل اینکه هورمون مردونه دارند ممکن نرمتر در بیاد ولی اینکه درنیاد بعید به نظر میرسه درمورد درد هم که مطمئنا که درد هم داره برای اولین بار مگر اینکه از اسپری بی حسی 10% لیدوکائین یااسپری بی حسی دیگه استفاده کنید ولی دفعات بعد کمتر درد داره البته به خاطر گرمای شمع زیاد درد به چشم نمیاد در مورد حالت رویش درست دوباره موهم بهتره که تیغ بر عکس به صورت نزنید یا به قولی چپه تراش نکنید وبه همون حالتی که ریشها در اومده صورت اصلاح کنید البته اگر از جناب مدیر و اقای میرزانژاد سوال کنید بهتر میتونند راهنمایی کنند موفق باشید =)
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #18
1392/10/21 02:17 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

با اجازه شکوه عزیز،در پی فرمایشات شما لازم به یاد آوری است که از وکس مخصوص بدن باید استفاده کنن ایشون،چون وکس صورت بیشتر برای کندن پرز وموهای نازکتر بکار میره و موهای زمخت را نمیکند،وکس بدن نرمی وکشسانی وکس صورت را ندارد وخشک تر میشود،ولی در کل در حین استفاده از وکس برای موهای ضخیم ممکنه پس از کنده شدن موها،از حفره های جای مو خون بزنه بیرون.
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #19
1392/10/21 11:39 ب.ظ -
3525 آفلاین
کاربر انجمن

**

ممنون هم از شکوه خانم هم خانم ماریا . ببخشید دوباره سوال می پرسم دردش چقده؟ اندازه درده موچین هستش؟ و اینکه می خوا یه ارایشگر این کارو برام کنه ولی خودش می گه اذیت میشم لطفا اگه می دونید راهی یا توصیه ای چیزی راهنماییم کنید؟ وی اینکه شما که ارایشگرید با بهتر می دونید راهی یا موبری وجود نداره که استفاده کنم تا ریشم کم حجم تر و نازکتر در بیاد؟

ارسال: #20
1392/10/23 12:57 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اگر از دستگاه استفاده کنید درجه بندی داری و بعد از ذوب شدن باید روی درجه متوسط قرار بدین تا دماشو ثابت نگه داره ولی به نظر من اینکارو نکنید،صورتتون زخم میشه،پر بودن ریش برای صورت اقایون خیلی مقبول تره تا یکی در میون در بیاد!البته سلیقه شما برای ما محترمه و وظیفه داریم راهنمایی کنیم،اگه به این کار مصر هستید فکر میکنم مومک بهتر جواب بده وزخم نشه،البته اگر شما از جمله افرادی نباشید که پوست حساسی دارن!لیدوکائین اچ فراموش نشه چون موها محکمه و دردش بیشتره.
ارایشگاه سیماپرداز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation شمع برای اپیلاسیون صورت سایه روشن 53 23,746 1393/11/08 05:58 ب.ظ
آخرین ارسال: الناز28
  فریز کردن صورت zara.bg1 0 1,678 1393/04/17 10:19 ب.ظ
آخرین ارسال: zara.bg1
  اصلاح صورت با شمع Irsa 0 1,365 1392/08/18 06:11 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.