زمان کنونی: 1395/09/13، 10:10 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/05 08:48 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

اولین مشتری !

یادتون میاد اولین روزی که سالن خودتونو افتتاح کنید وقتی منتظر مشتری بودین ، اولین مشتری که وارد شد کی بود ؟ کاری که ازتون خواست یادتون هست ؟ چقدر ازش گرفتید ؟ چقدر لذت داشت براتون ؟
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #2
1391/12/05 09:14 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: اولین مشتری !

اولین مشتری من یه خانم جوون بود که خیلی پر مدعا بود و من براش یه مش کلاهیدرآوردم که هم خیلی خوب در اومر هم خیلی موهاش سالم موند ، ولی موی خانمه خیلی وز بود و وقتی خواستم براشینگ کنم قبول نکرد و خودش با سشوار همینطوری خشکش کرد و میدونین که چی شد ، شد کله آقا شیره، و بلند شد کلی سر من داد زد و پول هم نداد و رفت ، من هم نشستم یک ساعت گریه کردم، بعد رفتم خونه ، ساعت ده شب به همراهم زنگ زد و گفت رفته خونه براشینگ کرده و همه گفتن چقد عالی شده، و کلی عذرخواهی کرد و بعد صبح روز بعد اومد و پولش رو داد، بیست و پنج هزار تومن ، حدود سه سال پیش بود.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #3
1391/12/05 09:45 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

با سلام اولین مشتری و مشوق من مادرم بود که با صبوری تمام زیر دستم می نشست و مرا آرام میکرد و همیشه میگفت تو میتونی و موفق میشی و خیلی برام لذت بخش بود. البته الان هم سعادت دارم تا در خدمتش باشم و از خداوند میخوام که همه مادرها را حفظ کند.

ارسال: #4
1391/12/06 01:25 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow RE: اولین مشتری !

)من همون طور که گفتم در آرایشگاه خالم کار میکردم مزد هم بهم میداد(اما به طور جداگانه اولین مشتریم رو خوب یادمه چون هنوز آرایشگاهم از لحاظ دکوراسیون تکمیل نبود و یه آینه و یه کمد وسایل و یه صندلی قرار داده بودم وقتی آمد برای کوتاهی مو .موهاش تا پشت پاش بود براش مدل خرد کوتاه کردم اون موقع هشت هزار تومان داد خیلی زیاد گرفتم اما خوب خودش هم راضی بود.

ارسال: #5
1391/12/08 02:01 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

اولین مشتری ما آقایی بود که بعد از چیدن اجناس تو مغازه وارد مغازه شد و گفت : شامپو ضد شوره دارید ؟ و یک شامپو ضد شوره بس 2 خرید هنوز هم می بینمش خیلی آدم محترم و خوبیه .
حدود 9 سال پیش بود اون موقع تازه مغازه باز کرده بودیم و لوازم آرایشی و بهداشتی می فروختیم . Rose-icon
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #6
1392/06/23 04:21 ق.ظ -
sahba65 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

اولین مشتری من مادرم بود ابروشو درست کردم تا قبل از باز کردن سالن اجازه نداده بود دست به ابروش بزنم برای اولین بار عالی دراومد.بهم دستمزد هم داد که هنوز اون دستمزدو نگه داشتم!=)

ارسال: #7
1392/06/27 03:02 ق.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

من اولين مشتري رسميم دختر عموم بود كه عروس هم بود . اينجا اگه ببينيد اولين عكس Drunk

پول هم فكر كرد چون فاميله نبايد پول بده Drunk . حتي تعارف هم نزد Dont-know-icon . الان 4 سال از اون داستان ميگذره Arr
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #8
1392/09/06 01:25 ق.ظ -
sareban25rest آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 2

اولین مشتری من
یه پیرزن غرغرو بود که توی ساختمونه.و خیلی هم فیس و افاده داره.این قدر بدم میاد از مشتری هایی که وقتی می شینن میگن ما پیش فلان آرایشگر میرفتیم قبلا و کارش هم خیلی خوب بود و.... الان دیگه (بنا به دلایلی) کار نمی کنه و مجبور شدم آرایشگاهم رو عوض کنم و آرایشگاه شما رو دیدم.
این خانم هم همین طور بود و باورتون نمیشه از اول که اومد برای رنگ ریشه های موش تا آخر نزدیک نیم ساعت از خوبی ها و حسنات آرایشگر قبلیش می گفت.حرصم در می اومد حسابی
تازه فکر کنید چون قبلا خانم مش کرده بود و موهاش سفید بود و باید ریشه ها رو تیره می زدم یکی یکی مش ها رو جدا کردم و رنگ تیره رو فقط به سفیدها زدم تا بلکه مش هاشون تیره نشه یه موقع.
آخر کارهم که 10 تومن گرفتم (با رنگ تمپتینگ) زدم کلی غرغر کرد که من آرایشگاه قبلی که می رفتم 6 تومن می گرفت.
می خواستم بگم اول قیمتو می پرسیدی بعد می رفتی پیش همون آرایشگر بازار خراب کنی که پا و کمرشو براش ارزش قایل نیست.
از مشری پر مدعا و بی تربیت و مخصوصا کسی که به کارم اعتماد نداره بدم میاد.

ارسال: #9
1392/09/06 02:17 ب.ظ -
*شکوفه* آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

سلام من یه ماه تو ارایشگاه دوستم که رفته بود مسافرت کار کردم خیلی ذوق زده شده بودم اولین مشتری که اومد یه خانم جوون بود که می خواست موهاشو دکلره کنه راستش اولش خیلی استرس داشتم ولی سعی می کردم نشون ندم کارم و جوری انجام دادم که فکر میکرد ارایشگر حرفه اییم خلاصه حین کار از کارمم تعریف می کردم .چون موهاش کوتاه بود ازش 20 تمن گرفتم
گاهی وقت ها باید دستت را بزاری زیر چانه ات و به جریان زندگی فقط نگاه کنی

ارسال: #10
1392/09/07 06:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/09/07 06:24 ب.ظ، توسط blue sky. دلیل ویرایش : )
blue sky آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

نیمه ی شعبان بود شش سال پیش تازه رفته بودم آرایشگری و یاد بگیرم.دو ماه بیشتر از دوره ام نگذشته بود.اولین مشتریم یه عروس بودکه یکی از دوستامم بود .یه روز مادرش بهم زنگ زد و گفت که معصومه برا عروسیش میخواد بیاد پیش تو.
من اولش قبول نکردم و گفتم:آخه من هنوز دوره ام تموم نشده.میگفتن ما تو رو قبول داریم.خلاصه با اصرار اونا من مجبور شدم و قبول کردم عثلا به فکر پولشم نبودم خییییییلی استرس داشتم آخه مطمئن نبودم که بتونم خوب درستش کنم.دوره امم تموم نشده بود.شب حنا بندونش و قبول کردم که درستش کنم.
دوستم موهای پر و بلندی داشت که حتی حاضر نبود یه سانت ازشونو کوتاه کنه.بلاخره من ایشونو درست کردم و تعریف از خود نباشه خیلی خوششون اومد و خدا رو شکر راضی بودن.و یادمه که فردای روز عروسی مادر دوستم اومد و بیست تومن آورد و بهم داد و گفت:عزیزم اینم شیرینی ت دستتم درد نکنه همین.
پول عروس درست کردنم که دیگه میدونید هیچی....اولین کارا رو که پولش و به آدم نمیدن بخصوص اگه آشنا هم باشه.
هیچوقت اونروز و فراموش نمیکنم تجربه ی خییلی خوبی بود.
قبل از اینکه در مورد راه رفتنم قضاوت کنی کمی با کفشهای من راه برو.!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart مهمترین عامل برای جلب مشتری؟ denizi 3 1,232 1394/07/13 04:46 ب.ظ
آخرین ارسال: sa76538

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.