زمان کنونی: 1395/09/19، 01:39 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/02/31 01:24 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: اپیلاسیون یا صدمه به ریشه مو؟

البته این طور که خانومی گفتن امکان داره باشه ولی خب اگر اصولی و درست انجام بشه درد آن خیلی کم تر میشه و موهای زاءد به مرور نازک و نازک تر شده و این جز بهداشت فردی محسوب میشه که هر شخصی با روشی انجامش میده .
امیدوارم مطالب مفید باشن .

ارسال: #12
1394/01/17 12:18 ب.ظ -
Arezoooo آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام سايه جون مم شنيدم استفاده ازپودربچه براى اپيلاسيون باعث التهاب وعفونت ميشه....درسته؟!!!خودمم چندباراستفاده کردم التهابش خيلى بيشترشد!!!!!!

ارسال: #13
1394/01/17 04:57 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1394/01/17 12:18 ب.ظ)Arezoooo نوشته شده توسط:  سلام سايه جون مم شنيدم استفاده ازپودربچه براى اپيلاسيون باعث التهاب وعفونت ميشه....درسته؟!!!خودمم چندباراستفاده کردم التهابش خيلى بيشترشد!!!!!!
با اجازه سايه جون
.فكر نميكنم كه استفاده از پودر بچه باعث التهاب وعفونت بشه.واسه اين از پودر بچه استفاده ميشه كه موادي كه درون اون پودر به كار رفته كاملا با پوست بچه ها كه حساس وظريف هست مطابقت داره و براي بدن بزرگترها اصلا ضرر نداره اتفاقا التهاب رو برطرف ميكنه واگر خاصيت درماني نداره مطمئن باشيد كه ضرر هم نداره
وفقط هم براي گرفتن رطوبت اضافيه بدن قبل اپيلاسيون به كار ميره

ارسال: #14
1394/01/17 05:43 ب.ظ -
بهانه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان
در یکی از تاپیکای سایت خوندم که برای زدن سالن اپیلاسیون نیاز به مدرک پیرایشگری ابرو هستش
من تو سایت فنی حرفه ای جستجو کردم و فقط متوجه شدم که ثبت نام آزمون های ادواریش از 94/02/05 آغاز میشه و اینکه برای گرفتن این مدرک
باید یه آمزمون کتبی به اسم پیرایشگری ابرو و صورت زنانه را پشت سر گذاشت و هیچ توضیح دیگه ای هم ندیدم
حالا من برام چند سوال بوجود اومده
اول که پیرایشگری ابرو و صورت دقیقا چی هست؟
آیا فقط آزمون کتبی هست یا آزمون عملی هم داره؟
اگه کتبی هست شما چه کتابی رو پیش نهاد میدید برای خوندن؟و اگز آزمون عملی هست در آزمون عملی چه کاری رو باید انجام بدیم؟
و اینکه آیا برای این آزمون حتما باید کلاس آموزشیش رو پشت سر گذاست و آموزشگاه معرفیت کنه برای امتجان دادن
یا نه نیازی نیست از طرف آموزشگاه بری و ثبت نام از طریق سایت و انجام میدی و مدرک میگیری؟
من به سازمان فنی حرفه ای زنگ زدم اصلا جواب نمیدن و فقط میگن تو سایت هست ولی واقعا چیزی از سایت پیدا نکردم

از طرفی به اتحادیه ارایشگران هم تماس گرفتم میگن اپیلاسیون مجوز نمیخواد و باید مدرک آرایشگاه داشته باشی تا در کنارش کار اپیلاسیون انجام بدی
و چیزی در باره مدرک پیرایشگری نمیگن و هیچ چی در باره مکان و مساحت کار و ... توضیح نمیدن میگن اول مدرک بیار بعد توضیح میدیم
ممکنه لطفا راهنماییم کنین چون من هنوز مدرکی ندارم و تازه دارم کار و شرو میکنم و نگرانم مدرک بگیرم و بگن با این مدرک نمیشه کار کرد یا مثلا بگن سالن زیر فلان قدر مساحت نمیشه زد و ...
دوستان بزرگواری که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم

ارسال: #15
1394/01/17 06:12 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/01/17 05:43 ب.ظ)بهانه نوشته شده توسط:  سلام دوستان
در یکی از تاپیکای سایت خوندم که برای زدن سالن اپیلاسیون نیاز به مدرک پیرایشگری ابرو هستش
من تو سایت فنی حرفه ای جستجو کردم و فقط متوجه شدم که ثبت نام آزمون های ادواریش از 94/02/05 آغاز میشه و اینکه برای گرفتن این مدرک
باید یه آمزمون کتبی به اسم پیرایشگری ابرو و صورت زنانه را پشت سر گذاشت و هیچ توضیح دیگه ای هم ندیدم
اگه کتبی هست شما چه کتابی رو پیش نهاد میدید برای خوندن؟و اگز آزمون عملی هست در آزمون عملی چه کاری رو باید انجام بدیم؟
و اینکه آیا برای این آزمون حتما باید کلاس آموزشیش رو پشت سر گذاست و آموزشگاه معرفیت کنه برای امتجان دادن
یا نه نیازی نیست از طرف آموزشگاه بری و ثبت نام از طریق سایت و انجام میدی و مدرک میگیری؟
من به سازمان فنی حرفه ای زنگ زدم اصلا جواب نمیدن و فقط میگن تو سایت هست ولی واقعا چیزی از سایت پیدا نکردم

از طرفی به اتحادیه ارایشگران هم تماس گرفتم میگن اپیلاسیون مجوز نمیخواد و باید مدرک آرایشگاه داشته باشی تا در کنارش کار اپیلاسیون انجام بدی
و چیزی در باره مدرک پیرایشگری نمیگن و هیچ چی در باره مکان و مساحت کار و ... توضیح نمیدن میگن اول مدرک بیار بعد توضیح میدیم
ممکنه لطفا راهنماییم کنین چون من هنوز مدرکی ندارم و تازه دارم کار و شرو میکنم و نگرانم مدرک بگیرم و بگن با این مدرک نمیشه کار کرد یا مثلا بگن سالن زیر فلان قدر مساحت نمیشه زد و ...
عزیزم تا جاییی که من می دونم برای زدن سالن آرایش مساحت نباید زیر 20 متر باشه حالا نمی دونم این قانون برای صرفا سالن اپیلاسیون همینه یا فرق می کنه .اما تمام دوستام که سالن اپیلاسیون دارن با همین مدرک آرایش و پیرایش سالن افتتاح کردن

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #16
1394/01/17 06:28 ب.ظ -
بهانه آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنون سعیده بانو
حالا برای گرفتن مدرک پیرایش فقط آزمون کتبی باید بدم یا آزمون عملی هم داره و ... ؟

ارسال: #17
1394/01/17 06:32 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/01/17 06:28 ب.ظ)بهانه نوشته شده توسط:  ممنون سعیده بانو
حالا برای گرفتن مدرک پیرایش فقط آزمون کتبی باید بدم یا آزمون عملی هم داره و ... ؟

عزیزدلم من مدرکم رو حدودا 11 12 سال پیش گرفتم دقیقا یادم نیست ولی اون موقع فکر می کنم فقط کتبی بود ولی الان خیلی اوضاع فرق کرده

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #18
1394/01/17 07:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/17 07:58 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

[quote='بهانه' pid='37821' dateline='1428322418']
سلام دوستان

[/quote
هم ازمون عملى داره و هم تئورى. براى ازمون هم بايد از طريقه آموزشگاه معرفى بشيد. براى اطلاعات بيشتر به اتحاديه محل سکونت مراجعه کنيد با اطلاعاتى که دوستان قرار ميدن قانون اتحاديه در شهرها متفاوته

در ضمن دوسته خوبم سوالتون رو در تاپيک مربوط به اون سوال بپرسيد ممنون. از اينکه قوانىن رو رعايت مى کنيد سپاسگزاريم
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #19
1394/02/05 12:17 ب.ظ -
zariin آفلاین
کاربر انجمن

**

مرسی خانم شریی عزیز راه کارتون منظورم پودر بچه فوق العاده بود
برای پوستایی حساس که بعد اپیلاسیون تاول می زنن عالی هستش.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation شمع برای اپیلاسیون صورت سایه روشن 53 23,954 1393/11/08 05:58 ب.ظ
آخرین ارسال: الناز28
  شفاف شدن پوست بعد از اپیلاسیون عسل بانو 19 7,258 1393/09/21 09:13 ب.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.