زمان کنونی: 1395/09/18، 05:23 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/10/20 06:24 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: با مشتری بد قلق چطوری رفتار می کنید؟

بله حرف شما درسته. در این موارد مشتری به اولین چیزی که نیاز داره اینه که از طرف شما درک بشه. اول احساس همدردی وقتی اروم شد میتونید از خودتون با ارامش و ملایمت دفاع کنید و یا عذر خواهی کنید.لحن تند فقط مشکل رو زیادتر میکنه. نظرتون در مورد مشتری نماها چیه ؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #12
1393/10/20 10:26 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

من با نظر تمامی دوستان موافقم مخصوصا اینکار قبل از شروع کار باید کاملا منظور مشتری رو متوجه بشی و برای مشتری توضیح بدی که چکار میخواهی انجام بدی اینطوری خیلی بیشتر از یه آرایشگری که نمیخواد با مشتری ارتباط برقرار کنه میتونی نظر مشتری رو جلب کنی اما در مورد مشتری بدقلق به نظر من مشتری بدقلق با مشتری وسواسی خیلی تفاوت داره ما میتونیم وسواس یک مشتری وسواسی رو رک کنم اینکه رو چه چیزهای وسواس داره آیا روی تمیزی خط ابرو یا بند یا خیلی چیزهای دیگه این فقط بار اول مشکله از دفعه های بد خودمون قبل از اینکه مشتری بخواد وسواس بخرج بده نقطه وسواس رو برطرف میکنیم اما مشتری بدقلق مشتری ازار دهنده است یا قصد پرداخت هزینه رو نداره یا جنبه آرایشگاه رو نداره یا قصد برطرف کردن کمبودها رو داره و خیلی چیزهای دیگه به نظر من مشتری بدقلق رو میشه با نگاه اول میشه شناخت این مشتریها رفتار نرمالی ندارن و حرفها وحالتهاشون اصلا طبیعی نیست نظر من اینکه به از پذیرفتن مشتری بد قلق معذوریم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #13
1393/10/21 03:47 ق.ظ -
elel110 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

ما که نداشتیم تا حالا

ارسال: #14
1393/10/21 01:52 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/10/21 03:47 ق.ظ)elel110 نوشته شده توسط:  ما که نداشتیم تا حالا
ایشالا هیچ وقت تجربه نکنی.
سالن مه رو

ارسال: #15
1393/10/22 08:55 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام
مرجان گلی منظورت از مشتری نما چیه؟متوجه نشدم عزیزم
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #16
1393/10/23 08:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/23 08:38 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

مشتری نماها کسایی هستن که نمیخوان سرویس بگیرن و از سر بیکاری میان تو سالن و پرحرفی میکنن یا اینکه بعد از انجام کار با یه ترفندی میخوان خودشون رو از پرداخت معاف کنن به هر دلیلی یا کیفشونو جا گذاشتن و یا .... و البته در بعضی مواقع کیف پول همراهشونه و کار هم باب میله ولی بهانه جویی میکنن تا از پرداخت معاف بشن

بعضی از سالنها مشکل اول رو حل کردن. یعنی قبل از ارایه خدمات تسویه میکنن و بعد کار رو انجام میدن به نظر من جالب نیست ولی جواب میده
سالن مه رو

ارسال: #17
1393/10/23 08:49 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

ممنون عزیزم
این روش واسه مشتریهای دائم جالب نیست ولی بنظرم واسه کسی که اولین باره میاد به سالن و هیچ شناختی بهش نداریم خیلیم خوبه البته هرچند با چند ثانیه برخورد اول نسبت به مشتری شناخت پیدا میکنیم اما واسه مشتریهای ناشناس این روش خوبه
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #18
1393/10/24 01:36 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

به حق چیزهای ندیده و نشنیده،عجب ادمایی پیدا میشن،دعا میکنم که نصیب هیچکس نشه،ولی در مجموع سعی کنید بیشتر برید سمت خصوصی کار کردن،هم پول بهتری گیرتون میاد هم اعصاب راحتری دارید،من حجم زیادی از مشتریانم باهاشون خصوصی کار میکنم،مثلا اگر یه کرم خاصی برام برسه میدونم چند نفر از مشتریام از این کرم استفاده میکنند،شماره تک تک شون را دارم و بهشون زنگ میزنم میان و میشینم باهاشون صحبت میکنم گاهی ساعت ها باهم حرف میزنیم،این اعتمادی که مشتریان نسبت به من دارن واقعا لذت بخشه،البته من روز اول اصلا مشتری نداشتم اما یه شعار دارم که بهش اعتقاد زیادی دارم،اونم اینه که هر روز یه مشتری جذب کنید،به همین راحتی،من عموما اون فردی را که از لحاظ فرهنگی و شخصیتی سطح بالایی داشته باشه را به عنوان مشتری انتخاب میکنم و شروع میکنم به عملیات جذبش.یه مشاوره درست و حسابی و یه سری کادو و اشانتیون هم بهش میدم،وقتی که دوباره اومد میشه مشتری ثابتم،ولی خدا به داد شما ارایشگران برسه.

ارسال: #19
1393/10/24 02:53 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

البته این مشکلات برای من پیش نیومده ولی دور و برم زیاد شنیدم. تو دوره اموزشی دیدم مشتری خیلی شیک و با فرهنگ اومد کارش رو انجام داد اخر کار یادش اومد کیفش تو ماشینه رفت دیگه نیومد. به نظر نمیومد از این ادما باشه.
سالن مه رو

ارسال: #20
1393/10/24 02:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/24 02:52 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

دوستان در رابطه با مشتری بدقلق و مشتری حساس و وسواسیArr یه چیزی میگم این عرض بنده رو باور بفرمایید تمام این مشتری هایی که اداهای عجیب و غریب دارن اگه بهشون بگی مجانی دیگه کلا اروم میشن میگن هر طور نظر خودتونه به هر حال شما آرایشگرید O_Oبخدا یه آرایشگاه نزدیک من هست که این خانم چون تو منزل کار میکردن چند وقت پیش اومدن با یه عمل خلاقانه آتیش زدن به جون و مالشون و تمام خدمات آرایشگاه منجمله کوتاهی اصلاح و ابرو شنیون خیلی کارهای دیگه رو فقط زدن 3000 تومانO_Oتنها کار 10 تومنیشون رنگ مو بودباور بفرمایید تمام مشتری های که اومده بودن سالن من قیمت گرفته بود یه جورایی غر غر کرده بودن وای چقدر گرونه این بالا میگیره 3 تومن شما چرا اینقدر گرون می گیری وای من آرایشگرم برام اینکار رو میکنه وای ما فلانیم وای ما اینطور و اونطور به طرز باور نکردنی میرفتن اون سالن با یه ابروی نصفه بر میگشتن دوباره پیش من این واقعا حقیقت داشت دوستان من فقط تو این مدت 20 کوتاهی افتضاح از این خانم رو سر سامون دادم یکی از مشتریها که یه دختر جوونی هم بود میگفت بابام گفته اگر موهات درست نشه نمی تونی بیای خونه اگر اومدی با ماشین از ته میزنم بیچاره گریه می کرد اونم چه گریه ایTT-TT بعضی ها میومدن به من میگفتن این راز موفقیتش تو قیمت پایینشه شما هم قیمت رو بیار پایین Huhولی بودن این میون کسایی که میگفتن ما اینقدر بهمون برخورده که حتی حاضر نشدیم بریم داخل ببینیم چه خبره الان با 3 تومن خروس قندی هم نمیدن دست بچه من هنوز اون مشتری هام رو دارم ولی به چشم دوست بهشون نگاه میکنم=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میخام یک هیرکات حرفه ای و فوق العاده شوم خواهشا کمک کنید خواهشا haircuter 0 104 1394/10/08 04:21 ب.ظ
آخرین ارسال: haircuter
  چه وقت نباید ازدواج کنید؟ هانیه خوش نژاد 0 236 1393/03/20 03:24 ب.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد
  هنگام بند انداختن می ترسم گردن و کمرم آسیب ببینه راهنمایی ام کنید موبایل 1 298 1393/02/18 04:58 ب.ظ
آخرین ارسال: F E R E S H T E H
  نمونه قرار داد با مشتری sarinaz_sara 7 4,418 1392/08/21 01:02 ق.ظ
آخرین ارسال: نگارخاتون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.